Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 14:17:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako prici curi?  (Pročitano 4463 puta)
20. Apr 2012, 00:21:40
Zodijak
Pol
Poruke 3
Browser
Chrome 18.0.1025.162
E, ovako.     .     .     
Ima jedna cura, u autobusu je gledam bas cesto, a uci i u mojoj skoli.      
U autobosu dok ja sjedim nekoliko sjedista ispred nje i gelam kroz prozor, okrenem se ka njoj, vidim da me gleda, i kad vidi da sam je uocijo odma skrene pogled.      Tako vise puta.     
Masu puta sma je vidijo da me gleda, i kad je pogledam, gleda 1-2sec i makne pogleda sa mene, ja gledam nedje drugo, posle 2 sec ona opet u mene.     .     .     
  :D
Tako i kroz skolu.     

Moze li mi neko reci,kako da joj pridjem, sta da joj recem.     .     .     .       :? Jer, ja mislim da se ja njoj svidjam, jer to traje vise od 15 dana, a skoro svaki dan :)
Ili me to samo pali??




Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora chelavi1 (Vreme: 20. Apr 2012, 00:45:35)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
mob
Nokia krntija
sta da joj recem



Ја би јој пришао најнормалније и речо: "е ћао, ја сам (кажеш своје име) ". То је добар почетак.
« Poslednja izmena: 20. Apr 2012, 01:04:10 od bookee »
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.162
pridji normalno,i gotovo...ako puno razmisljas imas da se zbunis...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1045
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
Hahahahha...epic fail Smile
Sala mala Smile
Ako nisi siguran kako,sta pusti nju nek pridje... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 366
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
Hmm.. Prijateljski joj se osmehni kada vam se pogledi susretnu sledeci put. Ukoliko se ne osmehne, ne mora to da te obeshrabri.. Mozda je, jednostavno, stidljiva, ili joj je neprijatno da uzvrati osmeh decku koga ne poznaje. Ja volim hrabre momke. One koji ce skupiti hrabrost da pridju devojci, kulturno se predstaviti, prijateljski popricati sa njom, nasaliti se.. Probaj to. Ako vidis da se kontate, priznaj joj da ti se svidja - ne cekaj dugo. Skupi hrabrost i u akciju! Na kraju krajeva, nista ne gubis. Imaj u vidu to da je ona na gubitku ako te odbije. Srecno.  Smile
« Poslednja izmena: 20. Apr 2012, 15:14:22 od MyAlterEgo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1145
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.62
Ne slusaj luzere  Smile uzmi lepo i sedi pored nje ako sedi sama a ima slobodno mesto pored nje, to ti je jedan korak blize da stupis u kontakt sa njom, u krajnjem slucaju sacekaj da sidje pa izadji sa njom i pitaj je neko pitanje jel ona ide u II-2... ako se lozi na tebe sigurno ce ti dati prostora da je pitas nesto, nije bitno sta ces je pitati vec je bitno da pricate!
Samo pazi ako se previse zaljubis, mozes imati i decu sa njom Nikola...
IP sačuvana
social share
Always Improvise!  _     _     _     _
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
Hvala svima. :)

MyAlterEgo hvala ti puno. .  Stidljiva jeste, zna da sjedne mnogih puta u prvi dio autobusa, gdje niko nista ne prica, i vecinom su stari ljudi tu, dok rijetko kad sjedne u zadnji dio autobusa gdje su nasi vrsnjaci, gdje je ludilo :D

Zemunac666 ( Samo pazi ako se previse zaljubis, mozes imati i decu sa njom Nikola. . .  ) - Smijesno :D ali je i moguce :D
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.62
mob
Apple 5
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1145
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.62
Hvala svima. Smiley

MyAlterEgo hvala ti puno. .  Stidljiva jeste, zna da sjedne mnogih puta u prvi dio autobusa, gdje niko nista ne prica, i vecinom su stari ljudi tu, dok rijetko kad sjedne u zadnji dio autobusa gdje su nasi vrsnjaci, gdje je ludilo Smile

sta mislis zasto seda napred, pa hoce da joj pridjes breeee..... rekoh ti da hoce da ti da prostora da joj kazes nesto.
IP sačuvana
social share
Always Improvise!  _     _     _     _
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
U pravu si. Jedan dan sam sjeo pored nje, ali me nije vidjela od guzve i ledjima je meni bila okrenuta, i kad sam sjeo, ono pitao je jeli slobodno, djevojka se zva zbunila i kaze Jeste... Dok sam sjedijo samo je gledala u jednu tacku i to je to Smile sva se zbunila
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 14:17:37
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.