Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 13:02:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Serije od kojih ste odustali  (Pročitano 15822 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 2390
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Pevaj brate, prva na listi
IP sačuvana
social share
tanka slika jave postaje sve tanja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.62
mob
Nokia 
Svaka cast za temu. Smile
Neki ovde nabrajaju dosta serija,za vecinu nisam ni cuo Smile Ja sam odustao od gledanja serije Two and half man,ne znam zasto nekako mi nije to-to  Smile Smile ali dobro,ukusi su razliciti.
I da,moram i vo da spomenem:
Pevaj brate, prva na listi
Smile
Ja ovo nisam uspeo ni 10.min gledati.... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.162
Ау па пoла серија од којих сте ви одустали мени су у врху.

Ајд` за Falling Skies чак и за Walking Dead могу да схватим.... али Wire, Breaking Bad и Sons of Anarchy...  Smile

Ја сам одустао од Two and a Half сада када је дошао Кучер, мада нисам завршио ни последњу Чарлијеву.
Такође не памтим када сам последњи пут погледао Supernatural, а замало и од Fringe да одустанем. Нисам никада завршио V и The Cape.

Али у принципу не волим да не погледам до краја нешто што сам започео ма колико срање било.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 681
Zastava Banja Luka
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
LG SPIRIT
The Wire pogledao recimo prvih pet epizoda i da me ubijes sad ja ne znam sta sam tu gledao. Pokusavam uvece da je pratim i na TV jer svi kazu da je odlicna ali ja samo vidim TV. Sta se tu desava mozete me razapeti ja ne znam.
Sons of Anarchy je gledljiv i mogu da ga gledam, ali da pogledam sledecu epizodu nemam potrebu.

Breaking Bad jedna od najboljih.
IP sačuvana
social share
i love rekbu
Od svog posla koji završim, uvjek je vredniji onaj koji nisam završio.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 2390
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Svaka cast za temu. Smile
Neki ovde nabrajaju dosta serija,za vecinu nisam ni cuo Smile Ja sam odustao od gledanja serije Two and half man,ne znam zasto nekako mi nije to-to  Smile Smile ali dobro,ukusi su razliciti.
I da,moram i vo da spomenem:
Pevaj brate, prva na listi
Smile
Ja ovo nisam uspeo ni 10.min gledati.... Smile

E da, i ta Two and a half men, glupost čista
Ima ih još, ono bekstvo iz zatvora i većina serija koje se emituju na fox lifu  Smile
IP sačuvana
social share
tanka slika jave postaje sve tanja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.62
The Wire pogledao recimo prvih pet epizoda i da me ubijes sad ja ne znam sta sam tu gledao. Pokusavam uvece da je pratim i na TV jer svi kazu da je odlicna ali ja samo vidim TV. Sta se tu desava mozete me razapeti ja ne znam.

Upravo to i kod mene, ja sam mozda i 10 epizoda odgledao i sad ne znam sta je fora Smile

Falling Skies batalio posle druge epizode.

Criminal Minds, odgledao 3 sezone i prekinuo Smile

Two and a Half Man, odgledao sve do poslednje sezone, i tu sam nekih 10 epizoda gledao i ne mogu vise Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
Touch, Exile, Bitange i princeze , Luck, Two and a Half Men, Man Up, American Horror Story, Veronica Mars, State of Georgia, Once Upon a Time, Hart of Dixie, Suburgatory, Pan Am, Necessary Roughness, Call Me Fitz, Glee, Chuck, Carnivàle, Last Man Standing, Mad Love, Camelot, The Hour, Falling Skies, Up All Night, Beaver Falls, Running Wilde, Endgame, Terra Nova, Rescue Me, New Girl, Person of Interest, The Shadow Line, Breakout Kings, Happy Endings, Cupid, Undercovers, Scrubs, Blue Bloods, Extras, The Hard Times of RJ Berger, Party Down, Oz, Las Vegas, Mr. Sunshine, Supernatural, Outsourced, Gossip Girl, 90210 (2008), The Good Wife, Eastbound & Down, Smallville, Private Practice, Cougar Town, Warehouse 13, No Ordinary Family, Saving Grace, In Treatment, Treme, Life Unexpected, The Listener, House M.D., True Blood, Eureka, Entourage, Heroes,
« Poslednja izmena: 18. Apr 2012, 14:44:14 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Dobra tema Smile

Haven, Terra Nova, Falling Skies, New Girl, Skins (posle druge sezone, vecinom drugi glumci posle, prve dve su dobre), Firefly, Breaking Bad, The Walking Dead, Lost, El Barco, Primeval, Once Upon a Time, Wiflred Smile, 4400, Grimm, Warehouse 13, Eureka (deluje dobro, ali nisam bio u mogucnosti da nastavim), Memphis Beat, Dollhouse (zanimljiva serija, ne secam se sto sam je prekino, ili sam je zavrsio...jbm li ga), ima jos al' ovo je od prilike sto se secam.

Jbg, izbirljiv sam dosta, i vecinu serija bez humora ne mogu da gledam.

Setih se jos New Amsterdam-a, i The Inbetweeners.

ово је победа Smile

мислим да сам досад одустао само од оне серије са кевином џејмсом...не могу ни да се сетим како се зове а мрзи ме да претурам по имдб Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.62

мислим да сам досад одустао само од оне серије са кевином џејмсом...не могу ни да се сетим како се зове а мрзи ме да претурам по имдб Smile
Smile

http://www.imdb.com/title/tt0165581/
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.162
Шта је ово свако трећи је одустао од BB?  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 13:02:57
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.