Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 23:23:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koje patike kupiti  (Pročitano 16112 puta)
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
Samsung GT-S7580
Jes' pozovem broj i Jave se one vesele devojke pa mi nabiju racun.  Smile
Inace mislim da ne smes da reklamiras.  Smile Al' necemo nikome reci..  Pssst..  Smile
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 10671
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.168


Najbolje patike ikad napravljene.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 57
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
Nokia N82
Posto je ovo tema za kupovinu patika,moram ovde pitati za neke dobre patike jer sam vec popizdeo od "ponude" u gradu. Ako ima broja,nema dobrih modela,a ako ima modela (naravno) nema broja-to se cesce desava. Cene su posebna prica jer znam da je isti (ili slicni) dobavljac(i),kao i ,relativno,isti shvering-tako da je pitanje samo ko se kako ugradi,odnosno digne po volji ili potrebi.
Sto se tice tih cena,nemas ni za 50e da uzmes dobre patike (ako i ima nesto to su manji brojevi)-to je stvarno van pameti,gore cak i od "prodavacica" ,pa i prodavaca po tim kojekakvim fancy buticima. Stvarno nema jadnije od ove mahale od drzave. Ali,o tome nekom drugom prilikom,ovo nije mesto za to.
Pitao bih konkretno za Diadora patike,stvarno su jedne od najboljih,a nimalo zastupljene ovde-konkretno za  -mythos magnitude-  model,mozda  -axeler- ,bilo ih je u Max sportu-opet,manji brojevi. Problem je sto vecina patika ima mali kalup,tako da stopalo za 44 treba 45 ili 45,5 ,a ovi nemaju ni 44,a to se desava i za Adidas i bilo koje druge. Ovo je model magnitude:

U radnji su imali model sa plavim aplikacijama na peti i djonu,sto je i bolje,takav bih bas i uzeo.
Dobar model je i axeler:

Ovo je link sa sajta za magnitude:
http://www.diadora.com/en/detail/27/43/479/running/shoes/mythosmagnitudeii.html

Tu bi dosle u obzir i Asics (mozda blackhawk 5-za njih sam cuo da su imale dobru cenu,a dobre su i gel 1170 i patriot 4-samo za njih ne znam kakva je bila cena).
Bila je ranije Asics prodavnica u Bg,ali sad je izgleda nema ili su se premestili,tako da na netu nema podataka (trenutnih) za njih,ako jos uvek postoje.
Uglavnom,ove Diadora su bile 3500d,na snizenju 3000d,dok sam za ove Asics cuo (to nije provereno,samo preko komentara na netu i ovako) da su u BG bile oko 3500-4000d.,dok se u NS nemogu uopste niti naci.
Zna li neko gde ima Diadora patika ili Asics (naravno,ako neko zna i gde im je prodajno mesto),po dobrim cenama,bas kako sam i naveo gore-nije mi tesko doci u Bg za dobre patike,pa ni u ostala bliza mesta jer sam cuo da je,recimo,"glavni" Max sport u St,Pazovi... Inace,po raznim komentarima na netu kapiram da u prodavnciama oko Arene (navodno juzna strana) ima dosta dobrih (a "prilicno" originalnih i kvalitetnih) patika na snizenju bas po dobrim cenama uvek,tako da,ako neko ima uvid kako cene idu sada ili neki dobar predlog mogao bi ovde reci.....
Nadam se dobrim i brzim odgovorima jer bas mi je hitno,a moram dodati- bez nepotrebnih (samo)reklama za (mnogo) povoljne "air" nike iz Vijetnama jer te gluposti od Nike ne nosim,a posebno ne iz tog podrucja "uvezene"...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.75
mob
Samsung SGH-E590
Ma samo classic!


« Poslednja izmena: 13. Avg 2012, 13:18:49 od Roki_09 »
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 57
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
Nokia N82
I kakve sad to ima veze sa mojom porukom,sem (tvoje) ocigledne zelje da se pojavis ovde i/ili poklopis nesto ili nekog,odnosno posaljes neku poruku koja nema veze sa zivotom....
Samo jos da neko opet posalje onu sliku sa nigerskim stopalima i da se o tome diskutuje na dve strane
Inace,kod tebe pise: krajnje beznadezan,blejac u kraju-rekao bih ,ovog puta krajnje adekvatan profil.
Nisam napisao poruku da bih se pojavio ovde,vec sa nekim konstruktivnim tendencijama u kontekstu patika,ponude,kvaliteta,cena i sl. Ti,ocigledno ,nemas pojma ni o tome ni o patikama,odnosno modelima,vrsti,nameni i karakteristikama u smislu koriscenja i namene za odredjenu vrstu gazenja ,stopala i (individualno) osobu. Posebno sto je moje pitanje bilo vise usmereno na Diadora i Asics patike.za Reebok znam sta se nudi i koje,a bas ove tvoje su i neadekvatan primer za namenu i karakteristike pomenutih patika.
Dakle,ako je ovo slikovnica za zaludne-u redu,nemora niko slati poruke ili moze slati bilo sta,necu gledati. Ako nije,a i to sam posebno napisao,neka se da neki (ako je moguce) konkretan,jasan i dobar odgovor,moguce mozda u tom kontekstu i predlog.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.75
mob
Samsung SGH-E590
Au jbt na kojim si ti drogama?! Smile Ja tvoj dzinovski komentar nisam ni citao niti me mnogo briga za tvoje patike. Tema je koje patike kupiti i ja sam odgovorio na naslov teme. Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 57
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
Nokia N82
Nisam na drogama,samo sam konkretan i konstruktivan-to je tebi ocigledno cudno. Verujem da ti je tesko da procitas vise od dva reda,a pogotovo da shvatis nesto u nekom tekstu ili poruci. Naravno,trebam li reci da to nisu "moje patike" niti da sam nesto govorio o sebi ili za sebe,odnosno sta je meni po volji ili kako JA shvatam nesto. Pored toga sto si krajnje beznadezan blejac koji zivi na netu,odnosno zivi da nesto ili nekog "poklopi" na netu da bi se pojavio na ekranu,primecujem da si i beznadezno balavo deriste koje ne zna nista sto nije u pitanju njega samog,odnosno sto nije po njegovom ili za njega. Trebam li sve ponoviti iz prosle poruke-nikako,dosta je i ovo sto sam se degradirao dijalogom sa jadnikom kao ti,a kako vidim ovo je postalo mesto zaludnih i beznadeznih (a kako vidim u drugim temama i seksualno nesredjenih i neizivljenih jadnika) ,moja poruka moze slobodno i da se izbrise jer necu gledati odgovore,a ti mi se nemoj slucajno obracati vise.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.77
mob
Samsung SGH-E590
Citat
a ti mi se nemoj slucajno obracati vise.
Sto? Da neces mozda da me prebijes?
Ajde molim te da me prebijes zato sto sam deriste, ajde molim te!




Kakav degenerik jbt...
« Poslednja izmena: 14. Avg 2012, 19:47:52 od Roki_09 »
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.01
mob
Alcatel One Touch
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8
Browser
Safari 536.25
mob
I-mate 30 Pro
Reebok je napravio ukupno jedan dobar model...ali su stvarno vrh... Smile

Inace u zadnjih par godina patike su uzasnog kvaliteta...i jednom glupi modeli... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 23:23:18
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.