Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: HTC One S  (Pročitano 11682 puta)
Zvezda u usponu


Be Happy :)

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2223
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
mob
HTC ONE
36min  Smile
Kao da ga ne koristis i pricas da je baterija dobra.
Osvetljenje ekrana?

Obično oko sat vremena dnevno ekran je upaljen , osvetljenje je automatsko, mobilni net i wifi su stalno upaljeni, više ga koristim za pozive nego za surf (prilikom razgovora ekran se gasi) , surf dnevno max pola sata novine/forumi , igrice skoro da ne igram ... meni je trajanje baterije skroz zadovoljavajuće .
« Poslednja izmena: 23. Nov 2012, 14:20:08 od zoreli »
IP sačuvana
social share
budi srećan :-)
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Be Happy :)

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2223
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
mob
HTC ONE
36min  Smile
Kao da ga ne koristis i pricas da je baterija dobra.
Osvetljenje ekrana?

Obično oko sat vremena dnevno ekran je upaljen , osvetljenje je automatsko, mobilni net i wifi su stalno upaljeni, više ga koristim za pozive nego za surf (prilikom razgovora ekran se gasi) , surf dnevno max pola sata novine/forumi , igrice skoro da ne igram ... meni je trajanje baterije skroz zadovoljavajuće .

Današnji test baterije , rezultat :

Pozivi , poruke, surf oko 1h, foto - 5/6  i slušanje muzike - oko 1h , mobilni net stalno uključen.

U 09:30 skinut sa punjača
U 00:47 baterija 32%

Korišćenje baterije:

Ekran 77% - vreme uključenosti 2h 33min.
Pripravnost u mreži 8%, - vreme uključenosti 15h 52min.
Wi-Fi 8% - Aktivan 11h 45min.
Telefon u pripravnosti 7% - vreme uključenosti 13h 19min.

Po meni to je veoma dobar rezultat  Smile
« Poslednja izmena: 25. Nov 2012, 01:17:31 od zoreli »
IP sačuvana
social share
budi srećan :-)
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1691
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.11
mob
Sony Z2
  Zoreli, reci mi, jesi li imao prilike da uporediš ekrane tvog (One S) i One X ? Ima li velike razlike u kvalitetu ili ne ?

Takodje me zanima, da li je izdržljivost baterije u praksi ista kao i na One X ?
« Poslednja izmena: 25. Nov 2012, 14:47:35 od backarelli »
IP sačuvana
social share
I love mobile phones...                   HTC machines definitely have soul...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.11
One s ima super amoled, dok one x ima super lcd, tako da su dosta različiti. Inače one s sa s4 cpu-om bi trebao da bude bolji od one x po pitanju baterije. A i ovako s4 one s je po meni bolji od one x-a.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1691
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.11
mob
Sony Z2
 telep, koliko sam uspeo da pročitam, kod nas su uglavnom modeli sa s3 "nadrndanim" cpu-om, te me zanima, može li se uopšte naći na berzi oneS sa 4s čipsetom ?

   I da ne zaboravim, po 100ti put ti hvala na pomoći , jer si uvek bio tu, kad su mi trebale neke informacije !!!  Smile
IP sačuvana
social share
I love mobile phones...                   HTC machines definitely have soul...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17645
Zastava Крагујевац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
mob
HTC 
Ja mislim da ne moze da se nadje. Najbolje kad bi imao nekog u inostranstvu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Be Happy :)

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2223
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
mob
HTC ONE
Ja nigde nisam mogao naći sa S4 procesorom , bilo je u jednoj on-line radnji ali je cena 410 evra što mi je preterano (moj je iz MTS-a 20 dana star sim-free za 280 e.) , što se tiče brzine u svakodnevnom radu stvarno ne znam kolika bi to morala biti vidljiva razlika između S3 i S4 , poredio sam ga sa rođakovim One-X u otvaranju aplikacija i browseru , stvarno nisam video neku razliku u brzini iskreno, kad sam uporedio ekrane čini se da je na One-X blještaviji ekran (automatska reg. osvetljenja na oba) .


P.S. Kome je "spor" telefon sa 1,7 GHz Dual Core procesorom i 1 Gb rama ja stvarno ne razumem šta on radi sa telefonom  Smile
« Poslednja izmena: 26. Nov 2012, 01:24:48 od zoreli »
IP sačuvana
social share
budi srećan :-)
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
Ja sam se kontao da uzmem ovaj fon u mts-u ali cekam Decembar i moguce izbacivanje S3 u ponudi ili nesto zanimljivije.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Be Happy :)

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2223
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
mob
HTC ONE
Za one koji se dvoume između S3 i S4 procesora evo dela teksta recenzije sa Srbodroida (Coby) :

Imao sam priliku da koristim oba telefona neko vreme i konačan utisak je sledeći: sa strane prosečnog korisnika razlika je apsolutno neprimetna!
Na osnovu specifikacije oba telefona S4 verzija bi trebalo da se greje manje, da troši manje struje i da radi brže. Moje iskustvo govori drugačije: S4 verzija se greje apsolutno isto kao i S3 – veoma malo, baterija je trajala u proseku isto – oko dan i po, a razliku u brzini uopšte nisam primećivao. Zahtevne igre Dead Trigger i Mass Effect Infiltrator su sa maksimalnim grafičkim podešavanjima radile bez seckanja na oba modela, HD filmovi takođe.Moja iskustva sa baterijom na S3 verziji su veoma pozitivna, baterija je trajala dan i po, sto je upola duze nego na svim Android telefonima koji postoje. Siguran sam da ce te 100% biti PREzadovoljni trajanjem baterije, baterija nije slaba, jaka je!

Koji One S da kupim?

Ako ste normalan korisnik: nebitno je da li ćete kupiti S3 ili S4 varijantu, nećete primetiti bitnu razliku.
Ako ste napredni korisnik i fan Sense-a: kupite bilo koji od ova dva telefona.
Ako ste napredni korisnik i fan non Sense romova: ni slučajno ne kupujte S3 verziju, bar dok ne izađe neki rom koji nema Sense korisnički interfejs, tipa CyanogenMod.
IP sačuvana
social share
budi srećan :-)
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
Da me ne skapiras pogresno mislio sam na Samsung S3  Smile
Mada mogao sam i ja da napisem u jeku rasprave o procesorima.
Merkao sam telefon jer jedino od tih top modela trenutno samo njega imaju u ponudi.  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: HTC pravopis One

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.117 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.