Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 00:56:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Gde najradje šopingujete?
Tržni centri (ušće i sl.)
33.3%  (1)
Prodavnice, butici...
66.7%  (2)
Dodaj opciju
0%  (0)
Ukupno glasova: 3
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hedonija kupovine.  (Pročitano 5082 puta)
26. Mar 2012, 09:46:48
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 873
Browser
Safari 534.52.7
Ciao društvo, Pančevo "koling". Nisam kupoholičarka, odmah da se razumemo. Ali kad šetam pored izloga, glava mi je okrenuta na TU stranu. Ipak, primetila sam da me tržni centri čine nervoznom, sve je nekako MNOGO. Mnogo ljudi, mnogo robe, mnogo svega. I zarobljena sam, na granici klaustrofobije, recimo. Prodavnice po gradu me izludjuju jer su rastrkane i ode mi mnogo vremena na obilazak.
Ali Pančevo je dobilo pre godinu dana Retail Park. Nemam pojma zašto se tako zove. To je kao tržni centar ali na otvorenom i nekako sve diše, rpostrano je, prijatno i pregledno. Tu je zimus bilo i klizalište, tu je restoran sa baštom... Od kada imamo AVIV, tako se zove, ne idem na druga mesta, a milsim da je ovaj park "smaknuo" dobar deo i beogradskih potrošača, bar ovih sa Karaburme, Krnjača... koji su blizu Pančeva. Pri tom, cene neviđeno dobre i pristupačne. Za koji dan, 5. maja čini mi se - je otvaranje i drugog dela sa još novih brendova pa će Pančevci da pevaju "Mi imamo C&A, i JYSK i svastaaaaaaaa.." kao sto su nekada Beogradjani Zagrepcanima, secate se: "Mi imamo McDonald, McDonalds, McDonalds..." : )
A gde vi volite da šopingujete?


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora cg_ac (Vreme: 26. Mar 2012, 09:50:06)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Samsung GT-S7580
Citat
sve je nekako MNOGO. Mnogo ljudi, mnogo robe, mnogo svega.
Da dodam, mnogo kosta.  Smile

Mrzim kupovinu...  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Ni ja ne volim trzne centre... posebno gomilu klinaca koji mi trce oko nogu... posto je to mesto na koje se danas izlazi...

Dobra stvar je sto su sve prodavnice na mestu... i objektivno, najbolji deo je food corner, tj. da budem precizna cajniz fud Dva stapica... Ubedljivo najbolja koju sam probala...

Inace, kada idem u kupovinu znam tacno gde sta kupujem, tako da je kupovina zavrsena za 5-10 minuta... a gledanje stvari koje necu ili ne mogu da kupim mi ne predstavlja neko zadovoljstvo Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
mene glava "zaboli" u tim trznim centrima...a posebno na pijacama. Smile
mrzim kad me trzaju za rukav...i biflaju gluposti koje izgovoro po milion puta za jedan dan...
i naravno da kod takvih nikad nista ne kupim...

izbjegavam da kupujem po tim trznim centrima...posebno svjezu hranu...
nekakav osjecaj imam da svako povrce koje kupim u njima nema ukus niti miris
tog povrca... Smile krompir je ukusa kao neka tikva...a meso je posebna prca..kao drvio...
mada i svako drvo ima svoj miris i ukus..a ovo..boze sacuvaj...
hranu - povrce  kupujem na zelenoj pijaci...od osoba od kojih moji straci duzi vremenski period kupuje maltene sve..od povrca..jaja...mlijecnih proizvoda..do svjezih domacih pilica po narudzbi...lisenih zivota... Smile
navikao sam kod njih da kupujem...

da... i ja... uvijek znam sta zelim ili trebam da kupim... i znam gdje se to nalazi..brzinski obavim to i 'vatam se noge... Smile nema tu uzivanja ..smorim se ..i ispraznim novcanik... Smile Smile :cry:a to mi se ne svidza.. Smile

mene ne veseli sama kupovina... nego stvari koje kupim...volim lijepe stvari..
one koje se meni svidjaju... bez obzira na "modu" i da li je to jbn ili markirano... ako procijenim da je iole  kvalitetno...
i da moze zadovoljiti moje potrebe...to i kupim...naravno da se ne libim i ne zalim previse ..
potrositi i za nesto sa diskutabilnom cijenom...i upitom da l je odnos... cijena - kvalitet na mjestu...

uglavnom ne volim gomilanje bespotrebnih stvari..ili ne vodim se onom mislju .."ovo bi mi moglo zatrebati"...
nego kad mi zatreba - kupim...
cak i nagomilane garderobe se resavam svake godine...po potrebi naravno...
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Samsung GT-S7580
Inace, kada idem u kupovinu znam tacno gde sta kupujem, tako da je kupovina zavrsena za 5-10 minuta.
Mozes mojoj kevi da das koji savet povodom toga.. Nmg vise da idem u kupovinu s njom..  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Ne mogu... covek se radja sa tim Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 873
OS
Mac OS X v: 10.6.8
Browser
Safari 534.52.7
I da dodam, krenula reklama u Pančevu, u subotu 5. maja, na proslavi prvog rođendana ovog Retail parka, besplatan koncert Jelene Tomašević. Od 20:00 sati! Njen come back nakon što je postala gospođa Bosiljčić i nakon što je postala mama.
I sjajan provod u subotu, 14. aprila, a povodom Uskrsa. Biće fenomenalno doći porodično. Decu će da zabavlja Minja Subota, plus kićenje novogodišnje jelke uskršnjim jajima  Smile plus takmičenje za najlepše jaje plus super nagrade, bisikl i slično.
Priča se, al to ću da proverim pa da vam potvrdim, da će 28. aprila, povodom Dana pasa vodiča, biti otvoren kafić za kućne ljubimce i vlasnike, znate ono, sediš ti sedi i tvoj kucov, ti piješ kaficu,on ono što je on odabrao ili ona, ili macana... mislim da će biti samo za kuce i mace, oni što imaju iguane, papagaje, verujem da će još malo da sačekaju da ravnopravnost dibidus postane ravnopravna  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Samsung GT-S7580
Citat
Njen come back nakon što je postala gospođa Bosiljčić
Ili ti seljacki povratak. Smile  Tu si ga malo zasrala.  Smile
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
poslednjih 6 meseci kupujem samo na jednom mestu.. u jednoj radnji, sto se tice odece..

cipele gledam svuda i pazarim svuda

shoping i razgledanje na mene deluje smirujuce i obnavlja mi se raspolozenje, treba me pustiti da imam svoje potrosacke dane jer blagotvorno deluju na moje celokupno bice  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.83
Moja definicija pakla su tržni centri na kojima nastupa Jelena Tomašević Bosiljčić.  Smile

Mrzim ih i izbegavam, ali nekad je to nemoguće jer su praktični jer je sve na jednom prostoru. Histerični tinejdžeri, klinci koji se dernjaju i roditelji koji za njima šize, gužv i taj osećaj da nema dovoljno kiseonika...  Smile

Ipak, u poslednje vreme izbegavam kupovinu jer me jezivo živcira, cene me fustriraju, da ne pričam o kvalitetu ili estetici robe po buticima koja u meni izaziva gastrointestinalne smetnje. Zato sam počela da kupujem preko interneta, za sad sam imala sreće sa brojevima; ili nešto gledam na netu, pa kad odlučim samo odem u radnju i obavim. Jako je praktično i vremenski ekonomično.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 00:56:48
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.