Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hoce li biti igra Olimpijac u ponudi na Conquizstador igraonicama?  (Pročitano 20085 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1320
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.62
Apdejtovao sam fles za svaki slucaj,iako je bio apdejtovan...i desava se da nece da mi pocne igra,ili zabode samo,i nista...moram da gasim...
i da...na koliko vremena se ona lista refreshuje?Tj. posle koliko vremena ce uracunati i one igre koje sam igrao sinoc recimo?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 18
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.168
Apdejtovao sam fles za svaki slucaj,iako je bio apdejtovan...i desava se da nece da mi pocne igra,ili zabode samo,i nista...moram da gasim...
i da...na koliko vremena se ona lista refreshuje?Tj. posle koliko vremena ce uracunati i one igre koje sam igrao sinoc recimo?
Izgleda da se lista refrešuje jednom u ?? dana, zavisno od nečijeg nahođenja, a ne sistemski.
Drugo što mi je nejasno je da igra neki put dozvoljava da napadnem izabrano polje, a u ne tako malom broju slučajeva (25-30%) ja izaberem polje za napad, a mašina se zamisli i posle 5-6 sekundi odredi da napadnem neko drugo polje. Pri tom je nebitno da li gađam u glavu ili ne, biva i da ne dozvoli željeni napad u glavu, biva i da mi odredi neželjeni napad u glavu. Dešava se i da u istoj partiji neko polje ne može da se napadne, potom može, pa potom opet ne može.
Uzgred, imam poslednju verziju fleš plejera, dobar kompjuter i brz internet.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1320
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.62
Da...i ja imam iste probleme...a sto se tice rang liste,to nije u redu...
kad pogledam ove na rang listi,njima se povecava broj partija,samo meni ne...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Majkl J23

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6259
Zastava Pancevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.64
mob
Nokia 
i meni isto stoji broj partija na 31 a odigrao sam preko 10 juce..
IP sačuvana
social share
Zivanov Branislav - MJ²³
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1320
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.62
meni i dalje na 10 stoji vec punih 5 dana...a odigrao sam ko zna koliko od tada Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 18
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.46
Ako može jedno pitanje, po mogućstvu da odgovori SF.
Kod logovanja na Olimpijac jutros izlazi obaveštenje da treba registrovati pripejd broj, a u istom piše i da je moguće početi iznova sa drugim registrovanim brojem, s tim da se poeni osvajaju od početka. Sad me zanima da li je moguće narednih dana registrovati broj i početi takmičenje iznova i biti u konkurenciji za nagrade? Pitam zato jer u pravilima piše da se mora odigrati jedna partija na 15 dana a od početka igre je prošlo više od 15 dana, pa da ne bude diskvalifikacije po ovom osnovu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.64
mob
HTC Wildfire S
Neka dopuni SF ako treba, mislim da je jasno da se misli da mora da se odigra jedna partija na 15 dana od kad je neko počeo da igra na tom nalogu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 18
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.46
Neka dopuni SF ako treba, mislim da je jasno da se misli da mora da se odigra jedna partija na 15 dana od kad je neko počeo da igra na tom nalogu.
Znači, moguće je da neko počne u sledeću subotu, odigra 50 partija za dva dana, i u konkurenciji je?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Majkl J23

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6259
Zastava Pancevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.64
mob
Nokia 
da
IP sačuvana
social share
Zivanov Branislav - MJ²³
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.52
Samo da cestitam Galoisu031 na pobedi u Olimpijcu i putu u London.
Bravo Galo sportska enciklopedijo. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.