Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: zasto medju pravoslavcima i katolicima nema hriscana?  (Pročitano 14508 puta)
09. Mar 2012, 18:22:18
Hronicar svakodnevice


I am the real Megatron, that asshole is an imposer

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 624
Zastava
Browser
Chrome 17.0.963.78
mob
Motorola raspala
ne vredi poricati. i jedni i drugi su toliko skrenuli od osnovnih hriscanskih nacela da ne zasluzuju da se nazivaju hriscanima. postali su simbol licimerja i izopacenosti religije, i zato treba da se stide. zanima me kako neko ko sebe naziva pravoslavnim ili katolickim hriscaninom ima obraza da tako nesto izjavi? daleko ste svi vi od biblije za koju se toliko hvatate, koja je sama po sebi fikcija, ali to je druga prica... gde je nestalo hriscansko prastanje i ljubav prema bliznjem svome? sta se desilo sa okretanjem drugog obraza sto vas je bog ucio? zasto nemo i s gadjenjem prolazite pored prosjaka umesto da mu pomognete? jako je jadno i licimerno izjavljivati pripadnost jednoj grupi, a ne ponasati se u skladu s tim, ili u vecini slucajeva, ponasati se suprotno od toga. obilato se jede za kojekakve praznike, dok vam prvi komsija crkava od gladi. preljuba, lopovluk, pohlepa... sve odlike prosecnog pravoslavca ili katolika, ali ne i hriscanina. eto zasto mi se gadite svi. hriscani ste samo dok ste u nevolji, a u medjuvremenu ste jadnici koji propagiraju mrznju i nacionalizam, i potajno (cesce javno) mrzite svakoga ko nedeli vasu fantaziju... tako da ni jedan od vas nije hriscanin, vec najobicniji pagan i bogohulnik. kad bi postojao, vas bog bi vam odavno presudio...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2051
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
 Ohoho , evo jos jedne teme ......  Smile



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows 7
Browser
MSIE8.0
Ај сад полако... Ко те је наљутио? и зашто тако бахато генерализујеш?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
Nokia Luvmya 520
ne vredi poricati. i jedni i drugi su toliko skrenuli od osnovnih hriscanskih nacela da ne zasluzuju da se nazivaju hriscanima. postali su simbol licimerja i izopacenosti religije, i zato treba da se stide. zanima me kako neko ko sebe naziva pravoslavnim ili katolickim hriscaninom ima obraza da tako nesto izjavi? daleko ste svi vi od biblije za koju se toliko hvatate, koja je sama po sebi fikcija, ali to je druga prica... gde je nestalo hriscansko prastanje i ljubav prema bliznjem svome? sta se desilo sa okretanjem drugog obraza sto vas je bog ucio? zasto nemo i s gadjenjem prolazite pored prosjaka umesto da mu pomognete? jako je jadno i licimerno izjavljivati pripadnost jednoj grupi, a ne ponasati se u skladu s tim, ili u vecini slucajeva, ponasati se suprotno od toga. obilato se jede za kojekakve praznike, dok vam prvi komsija crkava od gladi. preljuba, lopovluk, pohlepa... sve odlike prosecnog pravoslavca ili katolika, ali ne i hriscanina. eto zasto mi se gadite svi. hriscani ste samo dok ste u nevolji, a u medjuvremenu ste jadnici koji propagiraju mrznju i nacionalizam, i potajno (cesce javno) mrzite svakoga ko nedeli vasu fantaziju... tako da ni jedan od vas nije hriscanin, vec najobicniji pagan i bogohulnik. kad bi postojao, vas bog bi vam odavno presudio...
Nijedna "hrsicanska" sekta ( religijska organizacija ) nikada nije pratila nacela koja je naveo Isus Hrist, tako da nema govora o nekakvom "skretanju sa puta Hristovih nacela".

Zasto se ti uopste spustas na nivo "hriscana" kojima se gade svi koji nisu "hriscani", pa se ti gadis od "hriscana" koji nisu kao ti ?

Rekao bih da "svi vi hriscani mi se gadite" nije u skladu pravilnika foruma.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


I am the real Megatron, that asshole is an imposer

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 624
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.78
mob
Motorola raspala
a nemojte mene dirati. znate sta sam hteo reci. ili barem se nadam da je tako. ako vam nesto nije jasno, recite samo koji deo i objasni cu vam sve. rec po rec, slovo po slovo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.78
mob
Nokia 6220
Nije Sloba kriv, mi smo govna  Smile
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
Nokia Luvmya 520
a nemojte mene dirati. znate sta sam hteo reci. ili barem se nadam da je tako. ako vam nesto nije jasno, recite samo koji deo i objasni cu vam sve. rec po rec, slovo po slovo...
Ko tebe dira ?
Sve sto si rekao je kristalno jasan napad na "hriscane".
Zar ti ne mozes da shvatis da su i oni siroti morali da postoje takvi kakvi su, bas kao i svi drugi.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia 
Ово је неки секташ(вероватно адвентиста) или граџанистички атеиста/(а)гностичар? Smile
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.78
mob
Nokia 6220
Jok, samo nume da gleda svoja posla  Smile
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
Nokia Luvmya 520
Ово је неки секташ(вероватно адвентиста) или граџанистички атеиста/(а)гностичар? Smile
A ti nisi sektas ?!?
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.