Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ne znam kome više da se obratim  (Pročitano 3892 puta)
09. Mar 2012, 17:25:40
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 225
Zastava Amuru
Browser
Chrome 17.0.963.78
Dobar dan.
Molio bih ove dežurne forumaše da ne ostavljaju svakojake postove nego da mi odgovori ko treba od nadležnih da znam da li uošte ima neke svrhe ovo što pišem.
Upravo mi je odbijeno pitanje ''ko izvodi pesmu Je suis malade'' uz obrazloženje da je pitanje isuvise posebno.Ta pesma ima, u trenutku dok pisem ovo, 18 009 564 pregleda http://www.youtube.com/watch?v=bIIL5p7_WKk
a naleteo sam na pitanje u igri ,parafraziram, koliko soba ima zatvor u Ruletovoj pesmi Niski zatvor i to evo stavljam link koji ima najvise pregleda 51525 http://www.youtube.com/watch?v=CSwC6rB2eaw
ne znam ni da lli ce da uspe ovo sa linkovima,prvi put ostavljam link u okviru poruke.
Dakle,moje pitanje je šta da radimo mi  koji nemamo šifru pa ne možemo da udjemo i sami prihvatimo svoje pitanje?
IP sačuvana
social share
Hey you!Don't tell me there's no hope at all. Together we stand,divided we fall.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Narednik Liroj Džetro Gibs

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 114
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.78
E pa to ti kažem  Smile Pravda za Slavkelu!
Shalim se Smile ma gledaj,konkretno admini malo ofrlje rade svoj posao ili se imaju njihove sifre,ne znam za drugi razlog.
IP sačuvana
social share
Seargent Leroy Jethro Gibbs
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Majkl J23

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6259
Zastava Pancevo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.78
mob
Nokia 
meni je pre bilo receno nesto u fazonu: "i Justin Bieber ima po nekoliko stotina miliona pregleda pa ipak nije za igru".. tako nesto ocekuj i ovog puta da ti odgovore Smiley
IP sačuvana
social share
Zivanov Branislav - MJ²³
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 394
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
Nokia N95
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1320
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
To sa Justinom mozda i moze da prodje,da nije za igru...ali Lara Fabian? :/ hmm...taj razlog nikako nece biti dobar...

I sada ovo vec jako postaje bezobrazno da bude sa necije strane...pre mesec/dva pitanja vezana za izvode su vracena kao besmislena!?!? sto nikako ne mogu da budu,a danas su vracena kao da postoje u igri!? i kako neko moze da kaze da je integral od cos(x) isuvise poseban? Svako ko je zavrsio srednju skolu zna da je to onaj tablicni integral,koji dobijes na papiru i ucis ga kao takvog,bez izvodjenja kao i mnoge druge...kako neko uopste za funkcije sin i cos moze da kaze da su posebne ili besmislene!?Hocete da napravite oblast nauku? Nabavite jednog ko se razume u tu oblast da pregleda ta pitanja pa da zna sta je posebno sta nije,sta je besmisleno sta nije...ako neko ne zna gde se koristi svuda oko nas sin i cos,neka ostavi to pitanje nekom drugo da pregleda ko ce mozda znati...ovde se pitanja pregledaju po tome,ako ja ne znam odgovor i deluje mi glupo brisem...
« Poslednja izmena: 09. Mar 2012, 18:51:15 od vucicevicg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
Apple iPhone SE 2020
ako vam je za  utehu, ja ne znam ni sta je rulet, ni sta je ovo prvo....
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 225
Zastava Amuru
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.78
ako vam je za  utehu, ja ne znam ni sta je rulet, ni sta je ovo prvo....

A u čemu da pronadjem utehu ako mi se odbija grčka mitologija kao previše posebna,ako za godinu i po dana igranja nikad nisam naleteo na pitanje o Bodlerovom Albatrosu,a odbije mi se kao da postoji,ako su Geteove knjige previše posebne,ako su likovi iz Zoline Nane previše posebni (ali ajde,ovo i nekako mogu da razumem,možda dečaci koji prihvataju pitanja nikad nisu čuli ili jednostavno ne cene naturalizam),Leonard Koen je previše poseban, Iron maiden previše poseban? Ja volim ovaj kviz i volim da provodim vreme na njemu,i kad sam tu hoću da mi lepo prodje vreme,a ne da se nerviram zbog raznoraznih stvari koje mi se desavaju ovde zbog sujete,ljubomore ili nečeg trećeg,šta već osećaju prema meni.Nisam poslao 10 000 pitanja pa da bezraložno kmečim sad zbog par odbijenih,nego pažljivo ispratio kojih pitanja nema u igri i takva šaljem,baš kako dečaci koji prihvataju pitanja i predlažu.Odem kod drugara,pošaljem sa njegovog profila 5 pitanja i svih 5 pitanja se prihvate odmah,jer naravno,sa drugog profila kad se posalju pitanja,ona nisu posebna.
Ja nisam admin ili neka faca, niti želim da budem to ali ono što ja kažem i napišem isprati ogroman broj ljudi ovde,više nego i neko od vas kad napiše,zato kontrolišite ove izlive emocija od strane dečaka koji prihvataju pitanja koje osećaju prema meni nego neka rade profesionalno svoj posao jer pre ce da poveruju meni ako mi pukne film pa ispričam šta mogu sve da ispričam.Ja razumem da ste vi začarani krug i da štitite jedni druge,to je i normalna,civilizacijska pojava,samo kažem da malo iskontrolišete to što dečaci koji prihvataju pitanja rade, u ovom slučaju, meni. Hvala
IP sačuvana
social share
Hey you!Don't tell me there's no hope at all. Together we stand,divided we fall.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
Samsung GT-S7580
Citat
previše posebni
Ispravka, isuviše posebno.  Smile
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 209
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
Uuuu , ala se ovde zakuvalo!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
Samsung GT-S7580
Aham, ja sam i kokice spremio kad krene fajt.. 
« Poslednja izmena: 10. Mar 2012, 00:17:59 od Lazar Milic Milic »
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: kome znam obratim
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.