Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Medju 10 najvecih hrvata 5 srba...  (Pročitano 25453 puta)
Hronicar svakodnevice


Focus...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 667
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
mob
Samsung SGH-D500
Citat
Smišno je kako i najobičnije gluposti podastirete kao nekakav dokaz nečega koji bi trebao dokazati svima poznatu istinu da su Srbi najveći narod na svitu , mada se u potpunosti slažem sa tom tvrdnjom , ali u smislu malo drugačijem nego  vi vidite ... normalno !
Isto tako mislim da nema pametnijih i boljih ljudi od Hrvata koji su uvik bili skromni i voljeli reći istinu , ma kakva ona bila .
Recimo to na ovaj način - da je kojim slučajem taj popis bio sastavljen isključivo priznatim i osvjedočenim , čistim Hrvatima , vi bi se javili i rekli kako smo fašisti jer , eto , sve samo da je Hrvat , ma dajte , toliko  težite iluzijama i uveličavanju sebe samih da to prelazi granicu pristojnosti , ZAR NIJE OČIGLEDNO !?!?
Ne lupetaj...
IP sačuvana
social share
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe... A. Einstein
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

dajte da uploadamo svoje avatare

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 312
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6630
u čemu je poanta ove teme?boli me kurac ko su oni a i ti SF iznenađuješ me izborom teme.tu je bitno da je Pukanić prodao svoju novinu,nije to stav hrvatskog naroda,bar bi ti to trebao kužit.Tesla je genij,nije Srbin nego je pravoslavac,kao što ni svaki katolik nije hrvat,tako ni svaki pravoslavac nije Srbin.Po definiciji Tesla bi bio Hrvatski državljan pravoslavne vjeroispovjesti kao i svaki pravoslavni državljan Hrvatske izmislio on struju ili ne izmislio ama baš ništa
u svom životu.Ove mi teme nabijaju pritisak.
IP sačuvana
social share
I'm going to make him an offer he can't refuse...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
BlackBerry bold 9000
Tesla je genij,nije Srbin nego je pravoslavac. Ove mi teme nabijaju pritisak.

slažem se, ja mislim, a i postoje jasne indicije da je on u stvari bio čečen, poreklom iz indije, po majci judejac,... sve je bio ali nije bio srbin, doduše otac i majka su bili srbi, ali za njega se pouzdano ne zna...

Čuvaj srce, trebaće ti...

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja bih postavio jedno pitanje svima A kakva je to razlika izmedju nacija _osim što bih ja to mogao povezati sa odabirom poput navijačke strasti.Uvek mi je smetalo kad čujem da se neki busaju u prsa kao da su rođeni katolici ili pravoslavci,Pa zar veroispovest nije stvar odabira,Pa zar je moje telo različito od tvog ili ti ko zna još kakvih razlika neće pronaći.Ja mislim da su to gluposti i da smo mi svi ljudi na planeti isti a to kako se izjašnjavamo to je stvar odabira i tu nema nikakvih razlika osim što živimo u različitim regijama pa nas je i priroda tako oblikovala.Najnovija istraživanja govore da smo navodno svi potekli iz Afrike i da su nam preci bili crni zbog takve klime,Nego se hiljadama godina selilo u hladnije krajeve gde je i priroda uradila svoje i privikla čoveka na okruženje.Pa zar smo mi različiti?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 458
Zastava Between Earth and Sky
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Motorola MPx220 ROM 1.53
Citat
A kakva je to razlika izmedju nacija
Prave razlike izmedju nacija i ima i nema, uglavnom su u mentalitetu, kulturnom nasledju i tradiciji.

Citat
Pa zar veroispovest nije stvar odabira
Ti sa rodjenjem postajes pripadnik neke nacije i religije, i tu nema odabira, barem
dok ne duhovno i intelektualno sazris kada vec imas neko pravo odabira, ali cak i
tada ljudi u strahu da ne budu osudjeni i odbaceni od drustva ne zele da se
deklarisu kao pripadnici odredjene nacije ili veroispovesti. Primeri za to su neki
od nasih najpoznatijih pisaca i naucnika, uopsteno gledano intelektualaca. Tako da u
sustini gledano i nemas neku mogucnost odabira, barem kod nas na Balkanu.

Citat
Uvek mi je smetalo kad čujem da se neki busaju u prsa kao da su rođeni

katolici ili pravoslavci
To su klasicni primeri nacionalnih sovinista i rasista, kojima je jedino stalo da
svim dokazu da kako su bolji od njih. Po meni Tesla je Srbin po nacionalnosti, pravoslavac po veroispovesti i Hrvat po drzavljanstvu.

Citat
Pa zar je moje telo različito od tvog ili ti ko zna još kakvih razlika neće pronaći.Ja mislim da su to gluposti i da smo mi svi ljudi na planeti isti a to kako se izjašnjavamo to je stvar odabira i tu nema nikakvih razlika osim što živimo u različitim regijama pa nas je i priroda tako oblikovala
Dekodiranjem ljudskog genoma je utvrdjeno da manje od 0.1% ljudskog DNK lanca spada na fizicki izgled i ponasanje, dok je ostatak zaduzen za izgled i funkciju organa tj. tela.

Citat
Najnovija istraživanja govore da smo navodno svi potekli iz Afrike i da su nam preci bili crni zbog takve klime,Nego se hiljadama godina selilo u hladnije krajeve gde je i priroda uradila svoje i privikla čoveka na okruženje.
Svi znaju da boja koze zavisi samo od kolicine pigmenta melanina, crncima u Africi je telo moralo da se privikne na tamosnje uslove i to je to. ADAPTACIJA I EVOLUCIJA!!!

Citat
Pa zar smo mi različiti?
I ja se pitam isto pitanje otkad znam za sebe ali jos uvek nisam nasao smislen i logican odgovor. Postoji previse aspekata sa kojih taj problem moze da se posmatra i svaki od njih tvrdi suprotno.

Nek ste mi vi svi zivi i zdravi.  Smile Ubo' sam i otis'o.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.