Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srećne device: Upoznajte žene koje nikada nisu vodile ljubav  (Pročitano 7421 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.56
mob
HTC One
Zasto bi se bilo ko stideo ili dicio time?

Zasto ljudi imaju taj neopisiv poriv jaci od potrebe za povracanjem tokom stomacnog gripa da ih boli ona stvar za ovakve i druge tudje stvari?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 17.0.963.56
Ljudi vole kruha i igara...a ako je vjerovati pametnim glavama da covjek postade od majmuna, tako zadrza i jednu osobinu istog...uvijek gleda sta komsija nosi u vreci.

Razlika izmedju majmuna i covjeka je sto ovaj drugi izmisli novac,tako da nevinost se moze dobro unovciti
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.56
mob
HTC One
Ako ti vidis kao jedinu razliku onda je bespredmetno raspravljati. A i na drugoj temi ti vec neko rece - nije sve u parama i nema sve cenu, nema stalnog potkusurivanja. Ali ti izgleda imas drugaciji pogled na svet.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
па добро...сто људи,сто ћуди

...dvesta zena, dvesta grudi  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 17.0.963.56
Ako ti vidis kao jedinu razliku onda je bespredmetno raspravljati. A i na drugoj temi ti vec neko rece - nije sve u parama i nema sve cenu, nema stalnog potkusurivanja. Ali ti izgleda imas drugaciji pogled na svet.

Da imam drugaciji pogled na svijet...toliko o meni.

Sta zakljuciti kada djevojka objelodani kako je djevica...ne stidi se toga ocigledno.Zeli nesto drugo postici a sta? Po meni neku jeftinu popularnost u vidu svetice,ili muza slicnog misljenja,ili novac da neki debil koji se pali na takve za lovu joj skine mrak sa ociju
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.56
mob
Nokia 
ove su savršene računovodje

šta znam,bježe u posao i na sex gledaju kao izvor bola i bolesti,a jedna vjeruje da samo ako se uda može da sačuva vezu,jer ne vjeruje u razvod... zavaravaju se da im je ovako dobro da ne bi bile povrijedjene,imaju ukorijenjen strah od napuštanja i idu logikom-ako prespavam dan,neću pasti i razbiti koljeno
vjerujem da imaju želju da stupe u vezu,ali ih strah jede,moraju da prelome i vide gdje su. nije posao bijeg od privatnosti,nego izvor zarade i ponegdje,dodatne satisfakcije,tako da ne mogu ovako dalje.
ubijedile su sebe da im je ovako dobro,iako znaju da je laž. a ima ona-hiljadu puta izgovorena laž počinje da zvuči kao istina
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61

Da imam drugaciji pogled na svijet...toliko o meni.

Sta zakljuciti kada djevojka objelodani kako je djevica...ne stidi se toga ocigledno.Zeli nesto drugo postici a sta? Po meni neku jeftinu popularnost u vidu svetice,ili muza slicnog misljenja,ili novac da neki debil koji se pali na takve za lovu joj skine mrak sa ociju
Ne stide se zato sto misle kako je to dobro. Nema to veze sa popularnoscu koliko sa pogledom na svet. Misle da su bolje a ustvari cisto beze od zivota.

Da imaju zelju da se udaju bile bi manje rigidne(opet kazem, nema veze sa seksom) pa bi ih neko i pozeleo za zenu. Ovako jednostavno taljigaju, i cekaju da im "Gospodin Pravi"padne sa neba, da bude sve kako treba(iako nece da prave kompromise zato sto su one "jake samostalne zene koje teraju po svome i niko ne moze da ih ubedi suprotno") i da ih razdevici prve bracne noci.  Smile
« Poslednja izmena: 03. Mar 2012, 01:50:48 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
mob
Apple 5
sta cekate jbt, telefon u ruke ili krenite put adresa ovih zena.. pa ovo su one o kojima ste mastali godinama..  Smile Smile
Pa ovo nije za zezati se  Smile Moja sestra od tetke je 81. godiste i kad je imala 12 godina navodno je videla boga  Smile koji joj je nesto valjda reko.I sad ona do dana danasnjeg nece da se opali sa nikim dok i on ne vidi boga.Sad dzabe sam joj lansirao najlepse momke al nista  Smile Jedino Raner moze da pomogne Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 17.0.963.56
Slazem se Marko da cekaju svog princa,ali ko garantuje da nisu poput Samanthe Fox koja ne tako davno izjavi "uz pomoc medicine ugradila sam novu nevinost,i srecna sam do neba kao da sam se ponovo rodila.Ovu moju nevinost moze uzeti samo buduci muz u prvoj bracnoj noci...".
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6348
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.56
mob
Nokia Lumia 920
Brate, gde stavi Samantu Foks i ove nesrecnice u istu recenicu...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.