Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 12:00:36
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 27 28 30 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Šta znači biti Srbin?  (Pročitano 171892 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1465
Zastava
mob
Apple iPhone 6s
Ti si se verovatno nagldeala zapada, pa si se sad okrenila istoku  Smile Smile
« Poslednja izmena: 20. Avg 2017, 09:53:43 od slavisaj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2876
Srbin znaci biti zavidan, inatan, da komsiji crkne krava, da viri u tudje dvoriste, da se bavi tudjim problemima a ne svojim, da popuje, da namece svoje misljenje, ne voli da radi, uci, ne uci na svojim greskama,.... Jedom reciju sve ono negativno. Cast izuzecima, ne kazem da su svi Srbi takvi, jer ima onih postenih, i onih koga ne interesuje tudje dvoriste, ne zele da komsiji crkne krava, koji rade, i uce, i na sopstvenim greskama. Ali takvi su u manjini.
Npr, kako ja sad kad odem u Grcku, kazem da sam iz Srbije? kad Srbi rade najgore stvari tamo, kradu, ubijaju,...
Ti takvi srbi su olicenje danasnjeg srbina i danasnje srbije, gde ne vazi vladavina prava vec samo korupcija.
Ko svati svatit ce, ko ne taj nece.

Imaš li ti Slavišaj neke precizne podatke tipa - 28% Srba mašta o crkavanju komšijine krave, 72% krade i ubija po Grčkoj ili serendaš nešto napamet?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Ocigledno je to. U kurcu smo zbog opsteg nemorala.
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2876

Ja videla svojim ocima na zapadu "watch on your neighbor"   Smile:

Džaba ti objašnjavaš to nekom ko nije mrdnuo iz svoje mesne zajednice.

Nema većeg zabadanja nosa u tuđu privatnost nego na Zapadu. To tamo ima opesivne razmere.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
zabadanje nosa u tudja posla nije nuzno sa "da komsiji crkne krava" stavom.
nezainteresovanost moze biti losa koliko i zloba
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2876
Za razliku od paušalnih kvalifikacija koje ignoranti iznose na račun Srba i njihovog menatliteta ovo je pak pokazni primer svega onog što ne valja kod Srba.

________________________________


"Udarao me je, niko da pomogne"

Sedamnaestogodšnja T.K. iz Prokuplja objavila je otvoreno pismo na Fejsbuku u kom tvrdi da je napadnuta u tom gradu.

Kako prenosi portal novostitop.com, ona je navela da se napad dogodio nasred glavne ulice u Prokuplju, pre ponoći.

Napadač je pronađen i priveden, a u toku iste noći je i pušten iz pritvora.

U pismu je navela da je izrevolitrana, preplašena i zabrinuta i da ju je razočaralo to što niko od sugrađana nije prišao da joj pomogne iako je tražila pomoć.

Pročitajte, PRIJATELJI.

VEČERAS SU MENE NAPALI, KO ZNA KOGA ĆE SUTRA. Bogu hvala, prošla sam sa telesnim povredama. Neko zbog toga, više nije živ.

U rodjenom gradu, u malom gradu, gde se svi znaju medjusobno.. JA, koja bih pre nogu polomila nego mrava zgazila, doživim da budem NAPADNUTA, pre ponoći, na sred GLAVNE ulice, od strane osobe X. Zatrčao se i iz sve snage me pesnicama udario u grudi, a ja sam pala i udarila glavu. VRIŠTALA SAM i MOLILA za pomoć... ljudi su prolazili pored mene, ljubili se, šetali, ni ne pogledavši me. Državo, vlado, ZAKONU, zar će oni koji napadaju ljude po ulici jer im treba droga, biti samo večeras u pritvoru, a od sutra opet slobodno da hodaju gradom.. Zar da se, kao devojčica, plašim koga ću da sretnem i šta će da mi urade. Otvorili su mi oči. Živim u jednom mestu, gde vrištim, plačem i molim za pomoć, a niko da pridje... Svete, tužan li si..

________________________________

Kukavičluk svetine, sistemsko tolerisanje nasilja svake vrste.

To je ono što zaista devalvira Srbe i Srbiju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Оће то кад имаш напредне законе гледе сексуалног узнемиравања, нико није луд да се петља.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2876
Tu se ne radi o zakonima već o njihovoj interpretaciji i to pred sudovima u kojima većinu čini žuti kadar.

Iako su pogubni naprednjaci nisu krivi baš za sve.

No za puštanje nasilnika iz pritvora svakako jesu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Y Tu Mamá También

Zodijak
Pol
Poruke 502
Zastava
kakvo je to mesto kad u glavnoj ulici nema policajca.
IP sačuvana
social share
lalalala
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2876
Kakva je to zemlja u kojoj policija odmah pusti nasilnike.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 27 28 30 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 12:00:36
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.