Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hronicni gastritis i helikobakter pilori  (Pročitano 47340 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 247
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.205
mob
Samsung D900i
Mislio sam u vezi helikobakterije da pitam dok cekam sto godina te rezultate ako je neko imao,da podeli utiske sa mnom? Malo sam razvezao pricu al poenta je ako ovo nije bakterija nego samo obican gastritis imacu veliki problem u buducnosti.
IP sačuvana
social share
Hardstyle is my religion and Qlimax is my church
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


долазим са маглом,одлазим са маглом..

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4856
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.56
meni su konstatovali skoro heliobakter,pio sam terapiju za to al i posle nje skoro isti fazon za zeludac...
skapirao sam da nije do bakterije jer dosta njih je i ima pa ne pravi probleme. nego do nacina zivota ishrane i nerviranja... a poshto sam ja sklon porocima sam sebe zajebavam  Smile
cim ne pijem,smanjim cigare i odredjeno jedem,bolje mi je i nemam frku Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 247
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.205
mob
Samsung D900i
Ja ne pijem uopste,ne pusim ali sto se tice nerviranja to smanjujem na minimum.Stvar je u tome sto koje god lekove pijem nista ne pomazu...Pored svega toga osecam umor,vrtoglavicu ponekad i pospanost jer ocigledno ne unosim dovoljno hrane i ne izlazim kao ranije.Rekli su mi da preko 90% gastritisa uzrokuje bas ova bakterija tako da se nadam ako je ona da ce mi biti bolje
IP sačuvana
social share
Hardstyle is my religion and Qlimax is my church
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
mob
Nokia zvrr
Ako se potvrdi da je Helikobakter, onda je lijek trojna terapija : inhibitor protonske pumpe (omeprazol obično) plus dva antibiotika, metronidazol i tetraciklin. Uzima se 14 dana, procenat eradikacije bakterije je veliki. I naravno, poslušaj savjete u vezi ishrane koje si dobio na temi. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 247
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.205
mob
Samsung D900i
Naravno mada sta god da stavim u usta moram na silu.Evo recimo danas mi se javio bol u jednjaku malo iznad zeludca otprilike pored srca i boli me vec preko dva sata i ne mogu nista povodom toga...Sve to dodatno ukazuje da mora da je ta bakterija jer pri gastroskopiji se pokazalo da mi je jednjak sasvim u redu (imao sam i ranije bolove ali su krace trajali).
IP sačuvana
social share
Hardstyle is my religion and Qlimax is my church
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
naprotiv, sve to ukazuje da je u pitanju refluks.. i kiselina koja se penje do grla dok spavas u sasvim lezecem polozaju i bol u grudima i jednjaku, kiseo ukus u ustima pa i pecenje grla.. sve su to simptomi..

rekoh vec izbaci sve slatko i grickalice za pocetak i spavaj na podignutom, pa da vidis kako ce da ti bude bolje za nedelju dana  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 247
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.205
mob
Samsung D900i
Da li reflux moze da dodje i da nestane periodicno? Nisam imao ovakvih problema jos od decembra,danas mi je cak i najgore ne mogu apsolutno nista da jedem stomak me muci kao i jednjak al nemam bolove i osecam veliki umor i vrtoglavicu sto je verovatno od slabe ishrane...
IP sačuvana
social share
Hardstyle is my religion and Qlimax is my church
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


долазим са маглом,одлазим са маглом..

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4856
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.56
elem ne bi da te zracim al jel si ti ishao na kompletnu proveru,tipa neki internista ozbiljnije analize krvi,infektoloshko itd?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 247
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.205
mob
Samsung D900i
Jesam ali sutra cu ici opet s obzirom da ne znam sta vise da radim.Radio sam krvnu analziu kompletnu u decembru i posle toga jos dva puta delimicnu i sve su dosle super.Trebao sam da idem kod infektologa ali s obzirom da mi je ovoliko lose nisam jos stigao mada ne verujem da je u pitanju infekcija jer meni sve savrseno radi osim zeludca i jednjaka.
IP sačuvana
social share
Hardstyle is my religion and Qlimax is my church
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.27
Da li reflux moze da dodje i da nestane periodicno?

Naravno, tako se uvek i desava. Zato moras da se pridrzavas ishrane i nacina spavanja.

Jedi na silu hranu koju smes da jedes, jer ces postati malokrvan ako ovako nastavis  Smile  verovatno ti je hemoglobin uzasno pao zbog lose ishrane ..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.