Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 05:49:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 18 19 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Assassin's Creed 3  (Pročitano 33516 puta)
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46907
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Došlo vrijeme i za ovo čudo. Kako vam se čini?  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46907
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Assassin's Creed III - najuspješniji Ubisoftov projekat



 Sedam miliona prodanih primjeraka i nevjerojatne statistike svrstavaju Assassin's Creed III u sam vrh najuspješnijih ovogodišnjih naslova

Ubisoft ima razloga za zadovoljstvo baš kao i masa fanova Assassin's Creeda III koji su dobili novi DLC pod imenom The Hidden Secrets Pack.

 

Isti je dostupan putem Steama, a donosi tri nove misije koje će nas odvesti u avanture na otvorenom moru i u ruševine Maja, a svaki uspjeh nagrađen je posebnim oružjem u samoj igri.

 

Ubisoft pak kaže kako je Assassin's Creed III najuspješniji naslov u njihovoj povijesti, te da su u samo mjesec dana uspjeli prodati oko sedam milijuna primjeraka igre.

 

U solo misijama igrači su proboravili gotovo 82 stoljeća i počinili preko tri milijarde ubojstava. Izdavači su zadovoljni i mrežnom komponentom za koju kažu da je ugostila pet milijardi partija u kojima je zabilježeno 250 milijuna ubojstava, a kako kaže Ubisoftov šef prodaje i marketinga Tony Key, ovakav uspjeh svrstava Assassin's Creed III u najuspješnije naslove ove godine.
Damir Radešić

Izvor: Bug.hr


Od ovih sedam jedan milion je rasprodat u Srbiji.  Smile
« Poslednja izmena: 14. Dec 2012, 11:34:11 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 128
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
HTC Wildfire
E da, imam jedan problem, posto koristim "narodnu" verziju, mozda je to iz bog toga... Znate one peg leg trinklere i ja sam skupio skoro sve osim neka 3, do kojih nzm kako da dodjem, kao da su mi svi putevi blokirani, ili tih gluposti uopste nema, evo sta mi se desava, u Forinteru odma pored reke tamo gde se biju oni jeleni, tu mi pokazuje da je t glupost ispod mene a nema ni prolaza ni nicega kako bih doso do toga, ima kod isto na forinteru kod jedne kucice i isto mi pokazuje, a u homestandu imaju neke stenurine na koje nema boga da se popnem, kao da ima neka blokada, ovaj nece ni da pokusa da se popne kad se priblizi takvoj steni, nzm sta da radim bas me zanima sta ima u tom blagu, mozda ima neki hit armor ko u svakom predhodnom assasinu sto su ta blaga donosila...
« Poslednja izmena: 15. Dec 2012, 11:19:52 od ledu95 »
IP sačuvana
social share
DS 1989
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
Samsung SGH-E590
Ima svuda put, samo treba da ga nadjes. Ja sam nasao sve. Kruzi okolo i nacices ulaze u pecine ili sta vec...
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 128
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
HTC Wildfire
ma nema boga, tamo gde bi trebalo da ima prolazi(pricam za onaj u homestandu na zapadnom gornjem delu) imaju neke jelke koje me blokiraju, ali pokusacu da nadjem mada sam obisao 10000000x oko te planine i nisam uspeo da nadjem prolaz
IP sačuvana
social share
DS 1989
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 128
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
HTC Wildfire
Ima svuda put, samo treba da ga nadjes. Ja sam nasao sve. Kruzi okolo i nacices ulaze u pecine ili sta vec...

au brate, ovi nisu normalni al su zaturili ove gluposti, ubijes se od smora dok nadjes, mada sam ja one u forinteru naso fazon je da je ulaz u razmaku od 50m, sto mi je donekle pomoglo da nadjem u homestandu, znaci kurzio sam 2 sata oko stene, pa probavao zaobilaznim putevima i onda slucajno naleteo na neku stenu koja me je nzm kojom magijom odvela do tog prinklera, i zavrsio sam te misije s tim glupostima i mogu reci da je veoma koristan taj prsten, samo da sam ga malo ranije nasao bio bi jos korisniji Smiley
IP sačuvana
social share
DS 1989
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46907
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46907
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46907
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 18 19 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 05:49:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.