Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: TC "Plaza" u Kragujevcu od 20. marta  (Pročitano 12363 puta)
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0
mob
Nokia 6300
И опет нико неће куповати станове ту у оклини, јер је криза, па нико нема пара да купује некретнине, па им опет џабе ТЦ Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
Maradicu, s obzirom da mi je poznata tvoja istorija na forumu i posto mi je kolega vec rekao da pripazim na tebe na ovoj temi, reci cu samo ovo. Zadnja provokacija, veruj mi, ne zelis da nastavljas.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Ko kaze da je provokacija, tebe sam pitao o pojedinostima jer imas informacije iz prve ruke, ono sto nema u novinama, i to je to.
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
Kazi ti meni Orf, sta mislis da ce se desili posle izbora? Mislis da ce nastaviti ovakav "napredak" kao sto ti kazes? Reci iskreno?
Nece.

Ja mislim da hoce. Ne vidim razlog zasto ne bi...  Naravno da nije idealno, nikad nije idealno nikad nece ni biti. AL mnogo je bolje nego u drugim mestima.I mnogo je bolje nego sto je pre bilo.

Kazes manja mesta u okruzenju, pa uzmimo primer Cacak, Kraljevo i Uzice, jer to su tri grada koja o kojima znam da prozborim  koju recenicu. Ja stvarno ne znam sta to ova tri mesta imaju sto Kragujevac nema, al jednu stvar Smile Mozda Uzice ima 10-tak zgrada od preko 20 spratova a u KG nema  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
Kako nastavljas pomislicu da imas komplekse manjeg mesta.

Cacak je 90-tih bio mnogo jaci akonomski nego Kragujevac pa ja nikad nisam nijednom Cacaninu rekao da cuti i da uziva jer mu u gradu tece med i melo vec da gleda da skine Milosevica kako zna i ume.

I nikako ne mogu ovo da ti objasnim. Verovatno si previse tvrdoglav da bi prihvatio da gresis jer nisam samo ja koji ti ovo prica.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
Pa isto moze i Nislija da ti prica, al ne mogu ja da pricam u ime Nislije jer sam tamo bio jednom u zivotu.
Grad sa oko 200.000 i vise stanovnika u uzem delu, dobio je zatvoren bazen tek 2012. godine a Verko je na vlasti oko 15. godina. Dakle, to je minus a ne plus. Svi okolni manji gradovi su to vec odavno imali a sadasnja vlast se setila toga, zamisli kad, tek pred izbore.
A poredjenje sam potegao zbog ove tvoje recenice(mrzelo me da citiram) jer si rekao da svi okolni manji gradovi imaju nesto sto vi nemate Smile Pa Cacak od 100 hiljada stanovnika nema ni pozoriste ni bioskop ni zatvoren bazen.... a ni Kraljevo nije mnogo bolje. Cacak uskoro nece imati ni jednu solventnu fabriku jer su sve koje su otvorene za vreme Velje na rubu propasti, a o Kraljevu da ne pricam jer tamo nema nista osim Radijator inzenjeringa a da lici na proizvodnju.

Imao je Cacak bolju ekonomiju ali se vasa sada dize i to lepim tempom, u dobroj meri zahvaljujuci drzavi i lokalnoj vlasti. I po 1000 put ne pricam ti da treba da pricas da je idealno nego da ne treba da pljujes stvari koje nisu lose samo da bi pljuvao.
Ok ne svidja ti se sto je otvorena Plaza, izneo si objasnjenje koje ima logike. Sa druge strane bolje da se otvori i to nego da se ne otvori nista, a i kvalitet sadrzaja ce da se poveca.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
Znas kako, posto ne volim da se ponavljam ti samo lepo uzmi procitaj moje postove od pocetka i dobices odgovor na tvoj zadnji post.

Ovako samo gubim vreme.
« Poslednja izmena: 08. Feb 2012, 15:46:30 od Shone83 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
Ma daj, kao da udaram glavom o zid Smile Samo sto bi tako postigao neku poentu, razbio bih sebi glavu  Smile


Svi nasi novci odose u Beograd, Verko lopov!
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Out of Space and Time

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10499
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.12


Svi nasi novci odose u Beograd, Verko lopov!

Svi novci koji stizu iz Bg-a odose u Verkov dzep, Verko lopov.

Orfe, znas li kad je trebalo da bude izgradjena Plaza?  Smile Smile
IP sačuvana
social share
I like to pretend I'm alone. Completely alone. Maybe post-apocalypse or plague... Whatever. No-one left to act normal for. No need to hide who I really am. It would be... freeing.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.46
Citat
Svi novci koji stizu iz Bg-a odose u Verkov dzep, Verko lopov.
Ma da, fabrike se grade same.


Citat
Orfe, znas li kad je trebalo da bude izgradjena Plaza?   
Ne znam, kada? Verovatno su odlozili izgradnju za ovaj period u stilu najboljih srpskih politicara u poslednja 2 veka?
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.