Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: TC "Plaza" u Kragujevcu od 20. marta  (Pročitano 12371 puta)
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0
mob
LG Nexus 5
Jos ako naprave stazu za F1, skijasku i bubnjarsku akademiju pre maja, bice ekstra.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
Jel se salis?

Sto bi se salio... Kod vas se bar nesto menja Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Out of Space and Time

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10499
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.12
Pa za ovim ocigledno ima interesa a za proizvodnjom ocigledno nema... Smile



Prodji malo kroz KG  rodu, i slicne "soping molove" pa ces da vidis kolko ima interesa   Smile
« Poslednja izmena: 07. Feb 2012, 02:19:53 od diarno »
IP sačuvana
social share
I like to pretend I'm alone. Completely alone. Maybe post-apocalypse or plague... Whatever. No-one left to act normal for. No need to hide who I really am. It would be... freeing.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
Jel se salis?

Sto bi se salio... Kod vas se bar nesto menja Smile

Dobro, a jel tebi pada napamet da narod nema od cega da zivi a oni otvaraju molove za trosenje para. Onaj narod koji ce da kupuje je onaj mali procenat sto jos uvek ima neku crkavicu i sto je zeljan senzacije da vidi to cudo koje se zove plaza! Takodje, Kragujevac vec godinama nema bioskop jer nas dragi gradonacelnik je sklopio dil sa izraelcima da namerno samo plaza moze da ima bioskope, to je verovatno jedan od razloga i sto su dosli. 4. grad u Srbiji po velicini a nema bioskop, to je sramota!

To ti je ona stara rimska izreka, daj narodu hleba i igara i on ce biti zadovoljan!

A posto je tebi ovo kul onda izgleda da nazalost i pali...!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Bez tih troll fora i fazona
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
Jel se salis?

Sto bi se salio... Kod vas se bar nesto menja Smile

Dobro, a jel tebi pada napamet da narod nema od cega da zivi a oni otvaraju molove za trosenje para. Onaj narod koji ce da kupuje je onaj mali procenat sto jos uvek ima neku crkavicu i sto je zeljan senzacije da vidi to cudo koje se zove plaza! Takodje, Kragujevac vec godinama nema bioskop jer nas dragi gradonacelnik je sklopio dil sa izraelcima da namerno samo plaza moze da ima bioskope, to je verovatno jedan od razloga i sto su dosli. 4. grad u Srbiji po velicini a nema bioskop, to je sramota!

To ti je ona stara rimska izreka, daj narodu hleba i igara i on ce biti zadovoljan!

A posto je tebi ovo kul onda izgleda da nazalost i pali...!

Kod nas nema ni hleba ni igara, pa opet manje kukamo. Kod nas nije dosao ni evro stranih investicija u poslednjih 20 godina pa opet manje kukamo. Kod nas nema ni jedan soping centar pa opet manje kukamo. Autoput do nas cela Srbija zove bacanjem para pa opet manje kukamo. Oduzeli su nam sve mogucnosti da upravljamo sopstv nim resursima pa opet manje kukamo. Iz Bg/Kg/Kv nam vedre i oblace gradom pa opet manje kukamo. Preti nam sudbina Nove Varosi, Prijepolja i ostalih gradova gde je mladih ostalo 5% al opet manje kukamo.


Oprosti ako sam rekao nesto sto nije trebalo, al meni je znacajno kad se nesto desava u pozitivnom smeru.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Mardice rekoh ti, a ponovicu zadnji put pre nego ti opet lupim (sada malo duzi ban) mani se trolerskih fora i fazona...koga zabole za Beograd i sta se gore gradi a sta u unutrasnjosti. Tema nije to...a ti gledaj kako ces i sta ces dalje!
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Pa za ovim ocigledno ima interesa a za proizvodnjom ocigledno nema... Smile

A i otvaraju se FIAT i kooperanti Smile BIce tu sljake Smile

Bice makar u gradjevini, to je sigurno, a pocinje i drugo da ozivljava, polako, bice valjda nesto od toga, glavno da se ne ide u minus
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
Jel se salis?

Sto bi se salio... Kod vas se bar nesto menja Smile

Dobro, a jel tebi pada napamet da narod nema od cega da zivi a oni otvaraju molove za trosenje para. Onaj narod koji ce da kupuje je onaj mali procenat sto jos uvek ima neku crkavicu i sto je zeljan senzacije da vidi to cudo koje se zove plaza! Takodje, Kragujevac vec godinama nema bioskop jer nas dragi gradonacelnik je sklopio dil sa izraelcima da namerno samo plaza moze da ima bioskope, to je verovatno jedan od razloga i sto su dosli. 4. grad u Srbiji po velicini a nema bioskop, to je sramota!

To ti je ona stara rimska izreka, daj narodu hleba i igara i on ce biti zadovoljan!

A posto je tebi ovo kul onda izgleda da nazalost i pali...!

Kod nas nema ni hleba ni igara, pa opet manje kukamo. Kod nas nije dosao ni evro stranih investicija u poslednjih 20 godina pa opet manje kukamo. Kod nas nema ni jedan soping centar pa opet manje kukamo. Autoput do nas cela Srbija zove bacanjem para pa opet manje kukamo. Oduzeli su nam sve mogucnosti da upravljamo sopstv nim resursima pa opet manje kukamo. Iz Bg/Kg/Kv nam vedre i oblace gradom pa opet manje kukamo. Preti nam sudbina Nove Varosi, Prijepolja i ostalih gradova gde je mladih ostalo 5% al opet manje kukamo.


Oprosti ako sam rekao nesto sto nije trebalo, al meni je znacajno kad se nesto desava u pozitivnom smeru.

Ja ne kukam vec samo zelim bolje ovom gradu. Moras da naucis razliku izmedju toga. Ako zelis da cujes kukanje idi na neko drugo mesto i potrazi neke zene narikace!

To sto ti ne zelis bolje to je samo tvoja stvar. Nadam se da tvoji sugradjani nisu kao ti jer da jesu onda biste i ostali na takvom mestu i bez svega toga sto si opisao.

Mi zelimo bolje jer ovo nije ni priblizno dobro.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
Zelim i ja bolje i radim sve sto mogu da bude bolje, ali to ne menja cinjenicu da treba reci da je nesto dobro kada je to nesto dobro. Nema grada u Srbiji u koji je drzava ulozila vise para nego u Kragujevac, to je cinjenica. Trenutno se desavaju neki realni pomaci unapred al opet se to kritikuje kao nesto sto je lose.
Al sto se tice organizovanosti i borbe za svoje interese tu Kragujevcanima mora da se skine kapa... Samo tako nastavite i vrlo brzo cete biti drugi grad u zemlji.


Citat
Nadam se da tvoji sugradjani nisu kao ti jer da jesu onda biste i ostali na takvom mestu i bez svega toga sto si opisao.

Nazalost moji sugradjani na vlasti nisu slicni meni, jer da jesu ne bi nam se sve ove gluposti desavale. Kada ti neko zadaje niske udarce ne mozes da mu vracas posteno nego jos nize Wink
« Poslednja izmena: 07. Feb 2012, 14:53:30 od Orfanelin »
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.