2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 536 537 539 540 ... 592
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novak Đoković ~ vol. 2  (Pročitano 668026 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
Citat
Pitali ga u vezi vakcine, sta je po tvom misljenuju trebalo da kaze "Sledece pitanje/ne zelim o tome/aaaa (pobegne sa lajva)"? Cak se i trudio da ne definise svoj stav na jednu i na drugu stranu jer zna da ce tu temu bolidi da siliju sedamsto dana na drustvenim mrezama.
Pa evo, vidim, uradio je odlican posao u vezi sa time. Mogao je da se ugleda na Klopa i kaze kako je on teniser a ne doktor. Ali neeeeeee, on mora da kaze da je protiv necega sto i ne postoji.  Smile

Citat
On je profesionalni vrhunski sportista, logicno da zeli sto posto da bude siguran sta ubrizgava u svoje telo. To ga ne razlikuje od bilo kog vrhunskog sportiste. Njima karijera od toga zavisi.
Naravno. I kada struka kaze da je bezbedno da ubrizga nesto on kao profesionalni sportista treba da aminuje. Jer, zamisli, on je teniser, nije lekar. Doduse njemu ce verovatno pre vrac da baca koske pre nego sto ce da poslusa lekara. To je ipak uradio jednom pa video da se zajebao kada se ispostavilo da vrac ne leci lakat ili sta vec kad mu trebala operacija.

Citat
I koje gluposti je izjavio? Da je suvise rano za bilo sta jer ne postoji vakcina? Pa zar to nije istina? Ne postoji vakcina, zar ne?
I naravno, opet mu stavljas reci. A pricas da drugi izvlace iz konteksta. Ako vakcina ne postoji a ti zauzmes stav da je neces i da hoces neke opcije sta je to ako ne glupost? Kako si misleo da izbegnes bilo kakve kontroverze ako si izjavio tako nesto? Naravno da ce da te provlace kroz novine, jel si mislio da mozda nece ako skocis pred rudu i kazes kako neces nesto sto ne postoji i da ces dobrano da razmislis? I naravno da ces da istrazujes o tome? Istrazujes o cemu, o necemu cega nema ali si ti ipak protiv jer vrac rekao da ne valja? Ocu da ti kazem, sam pao sam se ubio sto se toga tice. Da je rekao da je suvise rano svega ovoga ne bi ni bilo. Licno ministar to rekao juce povodom te price i niko ga ne provlaci po novinama.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Citat
Naravno. I kada struka kaze da je bezbedno da ubrizga nesto on kao profesionalni sportista treba da aminuje.

Pa kada se to desi, a nije se jos desilo, otkud znas da nece? Smile

Citat
Ako vakcina ne postoji a ti zauzmes stav da je neces i da hoces neke opcije sta je to ako ne glupost?

Nije rekao da nece eksplicitno. Vec da mora da razmisli o svemu, kada bude bila vakcina. A vakcine jos nema. Dakle sta? Smile

Citat
Ocu da ti kazem, sam pao sam se ubio sto se toga tice. Da je rekao da je suvise rano svega ovoga ne bi ni bilo.

Pa tebra, rekao je da je suvise rano, wtf?!
« Poslednja izmena: 24. Apr 2020, 15:03:43 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
Citat
Pa kada se to desi, a nije se jos desilo, otkud znas da nece? Smile
Otkud No-Vaxx zna da hoce? Zasto uopste prica o tome kad ne postoji? Zasto se protivi necemu o cemu nema pojma? Zaboravi, to vec ide u lik i delo Djovaka, rekosmo da necemo o tome. Smile

Citat
Nije rekao da nece eksplicitno. Vec da mora da razmisli o svemu, kada bude bila vakcina. A vakcine jos nema. Dakle sta?
Opet, ne znam kome od nas kontekst izmice. On je izricito rekao da je protiv. Zar nije vasa izjava kako on ne misli na vakcine u globalu nego samo na ovu? Jel sad ne misli ni na ovu?  Smile

Citat
Pa tebra, rekao je da je suvese rano, wtf?!
I i sta jos? Jel da nece vakcinu i da ima svoj stav o tome i da oce neke opcije za svoje telo?  Smile

Ja kazem, Loncar je rekao da je suvise rano pricati o bilo cemu. Loncar bi dobio otprilike isti tretman da je rekao "Pelcovacu vas sutra ako hocete da putujete". Ali ne, covek se lepo ogradio, rekao da vakcina ne postoji i tu je cela rasprava zavrsena. Zasto uopste i pricati o tome? Dok je No-Vaxx dozvolio da njegov licni stav o vakcinaciji izbije iz njega. I da ga jedan New York Times proziva zbog gluposti.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Kad je bre rekao da nece vakcinu aman? Smile

Citat
On je izricito rekao da je protiv

Nije

Citat
Ja kazem, Loncar je rekao da je suvise rano pricati o bilo cemu. Loncar bi dobio otprilike isti tretman da je rekao "Pelcovacu vas sutra ako hocete da putujete". Ali ne, covek se lepo ogradio, rekao da vakcina ne postoji i tu je cela rasprava zavrsena. Zasto uopste i pricati o tome? Dok je No-Vaxx dozvolio da njegov licni stav o vakcinaciji izbije iz njega. I da ga jedan New York Times proziva zbog gluposti.

Top. Loncar i Djokovic su na istoj razini. Do jaja, ministar zdravlja i Novak Djokovic. Pa jebemumater Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Пустите Ђовака. Затворен у 4 зида са жабом метар дана, добро је жив икако.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
Kad je bre rekao da nece vakcinu aman? Smile


Citat
Lično nisam za vakcinaciju i ne bih voleo da me neko primorava da dobijem vakcinu da bih mogao da putujem. Ako to bude pravilo i zakon šta će onda da bude? Treba da odlučim da li ću ili neću da se podvrgnem tome. Imam svoje razmišljanje, a da li će se promeniti u nekom trenutku ne znam, ali direktno utiče na moj posao. Hipotetički, da se nastavi sezona u julu, avgustu ili septembru, mada nisu velike španse, koliko sam razumeo odmah nakon ukidanja strogog karantina će postojati zahtev za obaveznu vakcinu, koje još nema."
To su njegove licne reci. Tako da je rekao mnoooogo vise od "vakcine nema".

Citat
Top. Loncar i Djokovic su na istoj razini. Do jaja, ministar zdravlja i Novak Djokovic. Pa jebemumater
Ja ti upravo to i pricam celo vreme. Lik je teniser, nije doktor. To je samo trebao i da kaze al jbg, evo sto rejven kaze, sedi kuci ne zna sta ce vise, mora da se izrazi.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
I opet si boldovao iz konteksta, sta da ti kazem na to? Smile

Citat
Ako to bude pravilo i zakon šta će onda da bude? Treba da odlučim da li ću ili neću da se podvrgnem tome.

Dakle, daj da sacekamo da odluci Smile

Citat
To su njegove licne reci. Tako da je rekao mnoooogo vise od "vakcine nema".

Nije
« Poslednja izmena: 24. Apr 2020, 16:13:38 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava

Evo ja konkretno smatram da onaj koji ne veruje u vakcinaciju je kompletan debil al recimo nikad mi ne bi palo napamet da se vakcinisem na sezonski virus gripa. Dakle ja sam antivakser? Smile

Друже ел знаш кад сам са је последњи вакцинисао...средња школа, факултет и то кад се морало иначе не можеш уписати школу не можеш оверити семестар ако се ниси вакцинисао. Никад нисам постављао питање, филозофирао, бити или не бити, дубоко размишљање рекао сам боди ме у јаја ако треба боли ме курац.

То што се редовно не вакцинишем је због и свих осталих стари што не радим редовно јер сам лења стока.

Али ако је на пример обавезно за упис у школу, факултет, посао, путовање нема шта ту да се размишља...Мислим то што се ти бацаш у размишљање или/или је довољан показатељ да о вакцини немаш баш позитиван став, чак ни неутралан и видиш ју као неко зло...

Al opet pricas o tome ko je rekao, a ne sta je rekao.
Ja u tome vidim problem, plus medijsko silovanje te dve recenice izvucene iz konteksta......

Будимо реални ти га браниш и не видиш пред очима управо због тога ко је он...Гарантујем да је на пример Карлеуша ово рекла од речи до речи имао би потпуно другачији закључак... Smile

Не видим друга логично објашњење.

IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Citat
Друже ел знаш кад сам са је последњи вакцинисао...средња школа, факултет и то кад се морало иначе не можеш уписати школу не можеш оверити семестар ако се ниси вакцинисао. Никад нисам постављао питање, филозофирао, бити или не бити, дубоко размишљање рекао сам боди ме у јаја ако треба боли ме курац.

Isto. Osnovna skola posdenji put. Stanadardna vakcina, sarlah, vekike boginje i decija paraliza. MMR vakcina, koja je najvise kontraverze donela, je za morbile, zauske i rubele. Nju nisam primio. Nikakav problem ako treba.
Za fakultet mi nije nikakav dokaz bio potreban o vakcinaciji. Overavao sam i semestre bez istog. Gde je to tebi neko trazio i zasto si mu te informcije davao? Smile

Citat
Будимо реални ти га браниш и не видиш пред очима управо због тога ко је он...Гарантујем да је на пример Карлеуша ово рекла од речи до речи имао би потпуно другачији закључак...

Za Karleusino misljenje me boli kurac, prilicno me boli kurac i za Djokovicevo misljenje o svemu osim o tenisu. Al ti opet pricas ko je on a ne sta je rekao? Aman vise. Smile
« Poslednja izmena: 24. Apr 2020, 17:17:15 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
Isto. Osnovna skola posdenji put. Stanadardna vakcina, sarlah, vekike boginje i decija paraliza. MMS vakcina, koja je najvise kontraverze donela, je za morbile, zauske i rubele. Nju nisam primio. Nikakav problem ako treba.
Za fakultet mi nije nikakav dokaz bio potreban o vakcinaciji. Overavao sam i semestre bez istog. Gde je to tebi neko trazio i zasto si mu te informcije davao? Smile

Сећам се да сам на првој години морао да идем на лекарски преглед и да су нас тада вакцинисали нисам сигуран али мислим да јесу. И ударали печат у индек ако немаш печат не можеш оверити семестар. Било је то 2011. можда им остало оних за свињски грип па да се не баци. Smile


Za Karleusino misljenje me boli kurac, prilicno me boli kurac i za Djokovicemo misljenje o svemu osim o tenisu. Al ti opet pricas ko je on a ne sta je rekao? Aman vise. Smile

Реално мене заболе и за Ђоковићево мишљење. Smile

Па ја сам га цитирао од речи до речи кад си ти рекао да је он само рекао да није за вакцину док се не потврди да је безбедна...што уопште није рекао...

И већ сам једном рекао ко год да је ово изјавио од речи до речи моје би мишљење било исто - антиваксер. Не верујем да би и твоје било исто.
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 536 537 539 540 ... 592
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.