2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 523 524 526 527 ... 592
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novak Đoković ~ vol. 2  (Pročitano 669340 puta)
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Delpo se pojavio niotkuda i odose snovi. Oba seta u taj brejku.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614


 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Данас јубиларни, хиљадити меч у каријери Новака Ђоковића и скор 827-173, проценат победа 82.7 %  Smile  Smile  Smile


Smile  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Одличан проценат. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 29014
- 72nd Career Title
- 32nd Masters Title
- 4th Shanghai Masters Title
- 4th Title Of The Year
- 2nd Masters Title Of The Year

Smile Smile

215 bodova iza Nadala na ATP listi.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
За оне који можда нису упућени, није окончана сарадња Новака Ђоковића и Пепеа Имаза, још увек траје, први интервју за домаће, српске медије господина Имаза објавиле су јуче у штампаном броју Вечерње новости.....


Citat
EKSKLUZIVNO PEPE IMAZ ZA “NOVOSTI”: Od Novaka mogu mnogo da učim
Arsenije Šoškić | 15. oktobar 2018. 23:00 | Komentara: 16

Prvi put za neke srpske novine o svemu što ga prati u saradnji sa našim najboljim teniserom. Sarađujemo već šest-sedam godina, sve je počelo u Marbelji - kaže Imaz
Tweet
Foto: Privatna arhiva


   
TEŠKO smo podnosili dane neočekivanih poraza, sporo je prolazilo vreme dok je bio povređen. I uvek smo se pitali ko je kriv. Često se pričalo - ma, sam Nole, to je zato što ne jede meso, bez njega nema ni snage. I još čećše lavina svega i svačega svaljivala se na Pepea Imaza, dok je Srbija pokušala da nađe odgovor na pitanje ko je zaista on i šta predstavlja i radi u životu Novaka Đokovića. Odgovore smo potražili u Marbelji, na Pepeovoj akademiji "Ljubav i mir", od čoveka kojeg sada, dok srpski teniski brilijant ponovo dominira, niko više ne pominje.

* Koliko već sarađujete sa Novakom?

- Sarađujemo već šest-sedam godina. Sve je počelo nekoliko meseci posle dolaska njegovog brata Marka ovde u Marbelju. Nismo direktno sarađivali u početku, ali se nekako naš odnos menjao s godinama, a saradnja prilagođavala različitim potrebama.

* U tom periodu od 2011. osvojili ste dosta trofeja sa Novakom. Koliko ih je tačno bilo?

- Da se odmah razumemo, Novak je taj koji osvaja turnire, a ne onaj koji sedi pored njega. Imamo višegodišnju saradnju i to profesionalnu i ličnu. Sve je njegovo, ništa nije moje.

* Kakav je vaš odnos sa Novakom? Da li ste vi njegov prijatelj, trener, duhovni vođa?

-Sa Novakom uglavnom pričam i delim svoja iskustva. Pre nego što sam ga upoznao, radio sam sa ljudima samo na emocionalnom nivou. Mislim da ni ja, niti bilo ko drugi, nije sposoban da nešto drugom pokazuje ili ga uči, već samo da delim(o) mišljenje i naša iskustva. Novaka uglavnom slušam i delim mišljenje sa njim. Teško je savetovati ljude o situacijama u kojima nisi bio. A uspešnim ljudima je potrebno da pričaju i sve dele. Veoma je teško deliti svoja osećanja. Kada imamo nešto ovde u grudima želimo da izađe iz nas. Kada to izvadimo, osećamo se oslobođenima. Novak i ja razmenjujemo ta iskustva i misli u našim razgovorima i učimo jedan od drugog.

* Kada je nastala ideja da putujete sa njim na turnire i zašto niko nije znao za vas dok nije počela kriza?

-Ne znam. Sve ove godine radim isto sa njim. Nisam uvek putovao na turnire. Samo ponekad, kada je on to tražio jer je smatrao da sam mu potreban. I, naravno, kada je i moj posao sve to dozvoljavao. Zaista ne znam zašto i kad su krenule sve te priče i zašto je nastala sva ta fama.


Цео интервју, линк: http://www.novosti.rs/vesti/sport.296.html:755136-PEPE-IMAZ-ZA-NOVOSTI-Od-Novaka-mogu-mnogo-da-ucim
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46909
Zastava Босна
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Надал се повукао из Париза! Новак је поново Број 1









https://www.youtube.com/watch?v=jANgLAEjnA0
« Poslednja izmena: 31. Okt 2018, 17:01:13 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Опет је No1e, дувајте га хејтери. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
mob
Ericsson jeste
nećemo
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15607
mob
LG Nexus 4
Опет је No1e, дувајте га хејтери. Smile

Duvaju ga oni i bez da im kazes  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 523 524 526 527 ... 592
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.