Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Leš bebe u kontejneru u Užicu  (Pročitano 7972 puta)

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Ja sam iz Uzica i znam gde je to mesto stvarno strasno majka mi radi u supu,a sto je cudno stvarno nisam cuo za tu tragediju.
IP sačuvana
social share


Dante is reborn!   :D
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


I Am My Own Savior!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 8650
Zastava Vrčin
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
mob
Alcatel One Touch
Majka je ili neka klinka ili neka koja bi da bude "moralna".
Molim te, nemoj o "moralu" u ovoj zemlji, osip dobijem čim čujem. Smiley 1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Nokia 
mi smo prokleta sorta  Smile
ako znam,znao me jad..saznaš da si trudna i sad...koja je fora da 9 mjeseci nosiš to dijete i ubiješ ga? nije abortus smak svijeta,ako već vidiš da nisi spreman ili da ne nabrajam sad neke opcije,onda se bolje tako riješiti djeteta,nego postati ubica formiranog djeteta. pa kako neko može da ima srca da nešto onako malo,nejako,k'o da je od pjene..ubije i odluči umjesto njega?  Smile  da ga je makar ostavila na pragu crkve,neke kuće..bilo gdje gdje će neko da je nadje i  pomogne joj. ako već znaš da si trudna,ima toliko parova od kojih makar  jedan znaš da ne može da ima djecu-vidi sa njima,ako su ljudi.
 pih
« Poslednja izmena: 27. Jan 2012, 14:20:34 od Sofija 753 »
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
"Мајку" мучити по старом азијском принципу... прво је оставити везану за дрво и сипати јој кап по кап воде на главу са велике висине. После је завезати за друго место и посадити биљку (не знам како се беше зове) која би је пробадала временом кроз рчма... и све тако док не искрвари. Јебем ли јој матер ја мало.
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
Nokia zvrr
Ako se dokaže da je čedomorstvo, a bilo je više puta riječi o tome s medicinskog i pravnog aspekta, izvući će se sa blagom kaznom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
"Мајку" мучити по старом азијском принципу... прво је оставити везану за дрво и сипати јој кап по кап воде на главу са велике висине. После је завезати за друго место и посадити биљку (не знам како се беше зове) која би је пробадала временом кроз рчма... и све тако док не искрвари. Јебем ли јој матер ја мало.

"Burn the witch"  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
"Мајку" мучити по старом азијском принципу... прво је оставити везану за дрво и сипати јој кап по кап воде на главу са велике висине. После је завезати за друго место и посадити биљку (не знам како се беше зове) која би је пробадала временом кроз рчма... и све тако док не искрвари. Јебем ли јој матер ја мало.

"Burn the witch"  Smile

 
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
SonyEricsson K610i
A možda je otac uzeo i ubio bebu bez znanja majke, potom je bacio u kontejner?  Smiley

Ili neko treći... npr. da je beba mrtva rođena u bolnici, pa je neodgovorno osoblje bacilo u kontejner.

Dobro, preterujem... ali hoću reći da se malo se zna o čitavoj stvari  Smile, i da se ne donose prerani zaključci...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
LG Nexus 5
Užice: Majka mrtvog novorođenčeta na psihijatriji



Identifikovana majka bebe nađene mrtve u četvrtak veče u kontejneru, koja je usled teškog psihičkog stanja smeštena na psihijatrijsko odeljenje užičke bolnice.



UŽICE - Užas koji se dogodio u užičkom neselju Terazije, u četvrtak po podne, policija je rasvetlila. Tada su pripadnici MUP pronašli mrtvo novorođenče, staro tek nekoliko dana u kontejneru, a u petak je obelodanjeno da je majka bebe, Violeta T. (43), smeštena na psihijatrijsko odeljenje Opšte bolnice.
Policija je otkrila da se Violeta T. porodila na tavanu svoje porodične kuće u naselju Terazije, na putu prema selu Buar. U ovoj kući, Violeta T. je živela sa suprugom i dva odrasla sina, a komšije tvrde da ništa nije nagoveštavalo tragediju koja se dogodila.

- Uzrok smrti bebe za sada nije poznat, to će pokazati obdukcija koja će biti urađena u najkraćem roku.

Pretpostavlja se da je novorođenče staro nekoliko dana bačeno u kontejner u noći između srede i četvrtka - rečeno je "Novostima" u Policijskoj upravi Užice. - Sa Violetom T. još nismo razgovorali jer se ona nalazi u veoma teškom psihičkom stanju.

Još se ne zna zašto se Violeta T. porodila u kući i kako je došlo do smrti novorođenčeta. Komšije ove porodice, prvo su mislile da je bebu neko doneo iz daleka i bacio, a kada su čuli da je reč o njihovim susedima, bili su u šoku. Porodicu u kojoj se užas dogodio, znali su, kažu kao "normalne, fine ljude".

- Nismo znali ni da je Violeta trudna, uopšte joj se nije poznavao stomak... Viđala sam je često prethodnih dana, uglavnom kada krenem u prodavnicu, a ništa nisam ni naslutila. Zaista smo svi u komšiluku članove ove porodice znali kao dobre ljude - govori jedna od komšinica, moleći da joj se ime ne pominje.

Komšijama je jedino bilo neobično prisustvo policije na Terazijama, u četvrtak popodne. Jedan od policajaca dugo je u automobilu čekao nedaleko od kontejnera.
- Čistili smo sneg, kada su došli policija i lekari. Izvadili su dečji jorgančić iz kontejnera, unutra je bilo beživotno telo novorođenčeta - užasnut je jedan od žitelja naselja Terazije.
Obdukcija tela novorođenčeta biće obavljena u subotu, a policija će ispitati Violetu T. o svim okolnostima, čim to bude bilo moguće. Tada će se i znati da li je reč o čedomorstvu ili o ubistvu iz nehata.

Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.25
Citat
komšije tvrde da ništa nije nagoveštavalo tragediju

ja pocinjem da dobijam osip od ove recenice .. jel ovo samo kod nas u nasoj seljackoj malogradjanskoj zemlji popularna ova idiotska recenica, ili se koristi i u civilizovanim zemljama.. pitam se stvarno ..

zasto smo usvojili ovaj idiotizam za nesto normalno u svakodnevnom razgovoru...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.121 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.