Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 21:52:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nastavnice ne mogu u tangama u školu  (Pročitano 5147 puta)
23. Jan 2012, 11:44:00
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Browser
Opera 11.60
U nekim školama u Makedoniji nastavnice su dobile zabranu da na posao oblače farmerke, bermude, prozirnu garderobu, košulje i bluze sa dubokim dekolteom, majice na tregere sa golim leđima, ali i tanga donji veš.



Kakva odeća treba da se nosi u školama odlučili su predsednici nekih opština, a zabrana je usledila zbog neprikladne i nepristojne garderobe prosvetnih radnica.

 U nekim školama prosvetnim radnicama zabranjeno je i nošenje najlon kesa, pa užinu, priručna sredstva i sveske moraju da nose u svojim torbama, javljaju skopski mediji.

 Zabrane su usmene, ali ne smeju da se krše.

 Nastavnice nisu kažnjavane, već su ih kritikovali direktori, a dat im je i savet da se za posao ne oblače kao za diskoteku.

 Pre ove zabrane neke nastavnice su na časove dolazile obučene kao učenice, zbog čega su u nekim školama uvedeni i radni mantili.

Izvor: Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Sendo 
Posle se pitamo zašto nam se 10ogodišnjakinje oblače kao prijateljice noći Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Nokia 
ne volim ni kad su zapuštene,a učenice se oblače k'o top modeli,ali neka su donijeli zabranu. toliko su morale da znaju i bez nje
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Sendo 
Znaš kako, kod mene na fakultetu postoji kodeks oblačenja - moraš da imaš pantalone ili dužu suknju. Leto, +40 u hladu, ja dolazim u farmerkama i majci na ispit, dođe devojka, em zakasnila, em nosi mega-ulty-mini suknju, otkriven stomak, ko da ide na plažu. Profesor je pustio, a ona bez stida i blama prođe kroz celu salu. Mislim se "U kojem si ti selu rasla..."
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Nokia 
naši profesori to pravdaju sledećim- pa zar nije ljepše vidjeti lijepo obučenu  (  Smile ) koleginicu,nego dlakavu nogu nekog kolege?

nema tu praktične primjene,moje drugove su izbacivali jer nose 3/4 na +60,imaju malo dužu kosu i nose dres. a jedan kolega nosi jaknu na koju je prikačen grb Albanije i sjedi u prvom redu,naravno-niko ga ne dira
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Sendo 
naši profesori to pravdaju sledećim- pa zar nije ljepše vidjeti lijepo obučenu  (  Smile ) koleginicu,nego dlakavu nogu nekog kolege?

Da mu nije pušila u slobodno vreme? Smile

nema tu praktične primjene,moje drugove su izbacivali jer nose 3/4 na +60,imaju malo dužu kosu i nose dres. a jedan kolega nosi jaknu na koju je prikačen grb Albanije i sjedi u prvom redu,naravno-niko ga ne dira

Za ovaj prvi deo, slažem se u većini stvari, osim za kosu. To je Fakultet bre, ne izletište, jedino bi voleo da i kod mene izbacuju tako, a ne popuštaju gomili divljaka koja dođe tako obučena na nastavu, priča sve u 16 i na kraju ispadne da su tu da bi se upisali.

Ovo sa Grbom, ajd da kažem da treba da se ponosiš odakle si i ko si, malo mi je smešno što si pomenula (osim ako ne vezuješ za priču o izbacivanju ljudi sa dresovima, mada i u takvom slučaju smatram da su te dve stvari nepovezane).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Nokia 
povezane na način što momak u dresu Budućnosti slavi pobjedu od sinoć i još ga drži euforija,a momak sa grbom dokazuje da mu ne mogu ništa,čisto udara kontru.
ne bih sad da idem u dubinu te priče,pisalo se i na drugim temama o tome

nisu kao divljaci ili izletnici,nego je kod nas nenormalno vruće a ne rade ništa da nam olakšaju,čak su nam i vodu makli pa moramo da je kupujemo.

a te cure dodju obučene k'o utrenirane Zvijezde Granda,a opšte je poznato da je problem većine Podgoričanki  na tom polju što  ne razlikuju dnevni  i noćni izgled.

na konto same teme,kod nas su dosta pristojno obučeni. dosta njih ima ukusa i vidi se da drži do sebe.
e sad,asistenti su nam ,većim dijelom štreberi ,što se vidi i po njihovom imidžu
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Sendo 
Jakna = Dres

A šta fali štreberima? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Nokia 
hahaha nisu tema,pa ne bih da me brišu bezveze xD
odnosi se na stil oblačenja,ništa drugo
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Sendo 
Dokle god si obučen kako treba bilo u osnovnoj, srednjoj školi ili fakultetu, ok je.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 21:52:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.