Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 16:11:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: duga kita  (Pročitano 6978 puta)
20. Jan 2012, 17:10:43
Zodijak
Pol
Poruke 1
Browser
Chrome 16.0.912.75
Pre par meseci,pocela sam da radim kao konobarica jer bolji posao nisam mogla da najdem,a trebao mi je novac. Po zanimanju sam vaspitacica.
U lokalu mi je radio bivsi decko sa kojim sam imala razne avanture ali smo se pravili da se nikad nista nije ni desilo.
On je bio ozenjen a ja pred udaju.
Radio je jos jedan momak i jedna cura.
Brzo su me prihvatili a i ja sam njih.
U sanku nas je bilo dvoje,ma da se taj momak kog sam upoznala mnogo motao oko mene,svo svoje slobodno vreme bio je pored mene. Kad je u sanku samnom,pridje mi toliko blizu s ledja da prosto ovlazim sva. . . ali nikad nisam htela da to on primeti,puno puta sam zamisljala kako mi ga stavlja u moju usku pickicu na sred sanka i u sred radnog vremena,sama pomisao me je palila . . . Tako jedan naporan dan,posle radnog vremena kolega se ponudio da mi izmasira vrat,a ja sam pristala. Masirao me je,stiskao. . . osetila sam njegov muski miris,zazmurila sam i prepustila se. Na moje veliko iznenadjenje poceo je lagano i strastveno da me ljubi po vratu. . . jako mi je prijalo. . .  nisam se opirala. . . ribica mi je bila skroz mokra. . . podrhtavala sam. Pribio se uz mene. . . a ja sam mu mazila dugu kitu. . . svidela mi se velicina. Naisao je gazda (nije nas video sva sreca) i mi smo prekinuli. Na poslu sam ga posle toga izbegavala jer me je bilo sramota.
Ubrzo posle toga on je navratio do mene,ja zivim sa cimerkom,sedeli smo smejali se ko da se nista ono vece nije desilo.
Cimerka je htela da spava pa smo presli u moju sobu,snazno me je privukao sebi. . . zelela sam i ja to. Ljubio me po vratu,grickao mi je usne,osetila sam na svom stomaku kako mu je krut ,ponovo sam osetila tu duzinu koja me je dovodila do ludila. . . mazila sam mu tvrd kurac a onda je poceo da se skida. . . veci kurac nisam videla. . . zgranula sam se. . .  onda me je polako okrenuo ledjima ka njemu,tvrdim kurcem mazio me je i lupkao po cvrstoj guzi. Prijalo mi je,a onda je polako poceo da me mazi po mokroj pickici. . . odusevljavala sam se,dugo sam ga zelela. . . oooooooooooooooooo daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. . . . . . . . . . . . . . . .    viknula sam sa osmehom kada je tako tvrd i dug prodreo u moju usku picku. . . tesko ga je gurao u mene,jer je bio ogroman,zelela sam da udje do kraja.
Rekla sam mu : ,,Jace,jace,zelim ga celog " a on kao da je samo to cekao,jako mi ga je nabijao u nabreklu pickucu,sve snaznije i snaznije . . . odlepila sam za njegovom kitom. . . .  odjednom ga je izvukao iz mene i poceo da ga drka i svrsava u isto vreme,razocarala sam se jer sam htela da svrsi u meni. . . da me napuni vrucom spermom.
Nisam mu to rekla. Kroz par dana sam dobila menstruaciju,a on je svratio do mene,zeleo je ponovo da me jebe,ali ja sam mu rekla da ne mogu. . .    Smile  on se nasmejao. . .  skinuo me je bez predigre i strpao u mene svoju vec nabreklu kurcinu ,nisam bila svesna  svesna kad mu se vec digao. . .  prijao mi je . . . ali sam se malo opirala zbog krvi. . . udario me je snazno po guzi,uvek me je jebao s guza. . . nastaovio je da me odvaljuje,da snazno prodire u mene ,sada sam se prepustila. . . . stenjala sam  aaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhaaaaaa aaaaaaaaaaaaaa. . . . . jossssssosssss. . . . . . . jaceeeeeeeeeeee. . . . . . . .   a on je ispunjavao moje zelje. . . volim divlji sex,a on je to osetio. . . dugo me je jebao,svrsavala sam puno puta,pri kraju me je toliko jako jebao da sam vristala . . .  a onda je me napunio svojom vrucom spermom. . . to je bio moj vrhunac,nije ga vadio nastavio je da me jebe dok je sperma curela iz moje napunjene picke,jebo me je satima i svaki put je svrsavao unutar moje pickice. . . i sad mi je vlazna dok vam ovo pisem. . . to je najbolji kurac u mom zivotu,a volim da se jebem. . . jebala sam se puno puta do sad ali ova jebacina me izludjuje. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 157
Zastava Sarajevo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Super, bas mi je drago što te iskarindžo'.
Evo i ja imam želju da te upoznam.  Smile
Ali, imas tamo erotske priče, posebnu temu predviđenu za to...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 390
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
Nokia space
Pre par meseci,pocela sam da radim kao konobarica jer bolji posao nisam mogla da najdem,a trebao mi je novac. Po zanimanju sam vaspitacica.
U lokalu mi je radio bivsi decko sa kojim sam imala razne avanture ali smo se pravili da se nikad nista nije ni desilo.
On je bio ozenjen a ja pred udaju.
Radio je jos jedan momak i jedna cura.
Brzo su me prihvatili a i ja sam njih.
U sanku nas je bilo dvoje,ma da se taj momak kog sam upoznala mnogo motao oko mene,svo svoje slobodno vreme bio je pored mene. Kad je u sanku samnom,pridje mi toliko blizu s ledja da prosto ovlazim sva. . . ali nikad nisam htela da to on primeti,puno puta sam zamisljala kako mi ga stavlja u moju usku pickicu na sred sanka i u sred radnog vremena,sama pomisao me je palila . . . Tako jedan naporan dan,posle radnog vremena kolega se ponudio da mi izmasira vrat,a ja sam pristala. Masirao me je,stiskao. . . osetila sam njegov muski miris,zazmurila sam i prepustila se. Na moje veliko iznenadjenje poceo je lagano i strastveno da me ljubi po vratu. . . jako mi je prijalo. . .  nisam se opirala. . . ribica mi je bila skroz mokra. . . podrhtavala sam. Pribio se uz mene. . . a ja sam mu mazila dugu kitu. . . svidela mi se velicina. Naisao je gazda (nije nas video sva sreca) i mi smo prekinuli. Na poslu sam ga posle toga izbegavala jer me je bilo sramota.
Ubrzo posle toga on je navratio do mene,ja zivim sa cimerkom,sedeli smo smejali se ko da se nista ono vece nije desilo.
Cimerka je htela da spava pa smo presli u moju sobu,snazno me je privukao sebi. . . zelela sam i ja to. Ljubio me po vratu,grickao mi je usne,osetila sam na svom stomaku kako mu je krut ,ponovo sam osetila tu duzinu koja me je dovodila do ludila. . . mazila sam mu tvrd kurac a onda je poceo da se skida. . . veci kurac nisam videla. . . zgranula sam se. . .  onda me je polako okrenuo ledjima ka njemu,tvrdim kurcem mazio me je i lupkao po cvrstoj guzi. Prijalo mi je,a onda je polako poceo da me mazi po mokroj pickici. . . odusevljavala sam se,dugo sam ga zelela. . . oooooooooooooooooo daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. . . . . . . . . . . . . . . .    viknula sam sa osmehom kada je tako tvrd i dug prodreo u moju usku picku. . . tesko ga je gurao u mene,jer je bio ogroman,zelela sam da udje do kraja.
Rekla sam mu &#58; ,,Jace,jace,zelim ga celog " a on kao da je samo to cekao,jako mi ga je nabijao u nabreklu pickucu,sve snaznije i snaznije . . . odlepila sam za njegovom kitom. . . .  odjednom ga je izvukao iz mene i poceo da ga drka i svrsava u isto vreme,razocarala sam se jer sam htela da svrsi u meni. . . da me napuni vrucom spermom.
Nisam mu to rekla. Kroz par dana sam dobila menstruaciju,a on je svratio do mene,zeleo je ponovo da me jebe,ali ja sam mu rekla da ne mogu. . .    Smile  on se nasmejao. . .  skinuo me je bez predigre i strpao u mene svoju vec nabreklu kurcinu ,nisam bila svesna  svesna kad mu se vec digao. . .  prijao mi je . . . ali sam se malo opirala zbog krvi. . . udario me je snazno po guzi,uvek me je jebao s guza. . . nastaovio je da me odvaljuje,da snazno prodire u mene ,sada sam se prepustila. . . . stenjala sam  aaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. . . . . jossssssosssss. . . . . . . jaceeeeeeeeeeee. . . . . . . .   a on je ispunjavao moje zelje. . . volim divlji sex,a on je to osetio. . . dugo me je jebao,svrsavala sam puno puta,pri kraju me je toliko jako jebao da sam vristala . . .  a onda je me napunio svojom vrucom spermom. . . to je bio moj vrhunac,nije ga vadio nastavio je da me jebe dok je sperma curela iz moje napunjene picke,jebo me je satima i svaki put je svrsavao unutar moje pickice. . . i sad mi je vlazna dok vam ovo pisem. . . to je najbolji kurac u mom zivotu,a volim da se jebem. . . jebala sam se puno puta do sad ali ova jebacina me izludjuje. . .
Daj fotku da vidimo kako ti izgleda piččka.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.25
mob
HTC Smart
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 16:11:09
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.