Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uznemiravajuće: Američki marinci urinirali po telima mrtvih talibana (VIDEO)  (Pročitano 9164 puta)
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
LG Nexus 5
napisao sam:

Nemojte da mislite da se slicne ili gore stvari nisu desavale u ratovima na teritoriji bivse SFRJ.


A to znaci:

Da je moguce da su na teritorijama, koje su bile u granicama bivse SFRJ, zahvacenim ratom, dogodilo nesto slicno ili mozda (verovatno) i gore. Sto opet ne znaci da je to sto su americki vojnici uradili ispravno, cak suprotno, odvratno je.

To sto su se u ratovima na teritoriji bivse SFRJ desavale slicne ili gore stvari ne znaci da je opravdano to sto su americki vojnici radili.
Vazi i obrnuto, to sto su americki vojnici radili ne pravda zlocince koji su pocinili neku grozotu tokom rata na teritoriji bivse SFRJ.

U naveednom obrazlozenju nisam posebno naveo ni Srbe ni Hrvate a ni Muslimane, sto bi znacilo da mislim na sve komplet. A zasto ? Pa zato sto su grozote cinili pripadnici svih zaracenih strana.

Znam sta si napisao, ajde da ti pojednostavim, suvise slozenu recenicu sam napisao.

Ne bi nista protiv amerikanaca rekao na temi o americkoj civilizovanosti u ratu, pa taman da ti odrade kompletan geng beng sa sve bukakeom. (prepisi u notepad pa google)

Tako ti svetog oca pape, kakve veze ima rat u SFRJ, pokolj u Ruandi, paljenje zivih ljudi u Obali Slonovace, zaracene frakcije u Somaliji i rokanje rusa i cecena sa temom gde amerikanci pisaju na tela pobijenih talibana?

Naravno da ne mislim da se slicno nesto nije desavalo u SFRJ ali sam posao od pretpostavke da smo mi divljaci, stoka, zlocinci, dok su ameri pojam demokratije i dom kulture kada se porede sa nama.
 
I ne smrdi vise ovde, ako hoces da komentarises tvoje marince kojima nije bilo tesko da poredjaju mrtva tela pa da se popisaju na njih, ti prokomentarisi, ako ces da seres o drugim stvarima, idi na blablaonicu. Samo bolesna osoba komentarise ovakvo divljastvo postom koji je slican tvom.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
to su u stvari Srbi koji su se infiltrirali u marince kako bi ih brukali u svetu.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2178
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.642.2
kuku i lele ameru,kojeg dohvate talibani.pazi kad ce se sam nuditi da bude pisoar.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
Alcatel 
System je u nevladinoj, mora da prdi i bez pasulja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.60
mob
Nokia 
kuku i lele ameru,kojeg dohvate talibani.pazi kad ce se sam nuditi da bude pisoar.
Ima da ga nataknu na neomascen kolac.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2178
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.642.2
kuku i lele ameru,kojeg dohvate talibani.pazi kad ce se sam nuditi da bude pisoar.
Ima da ga nataknu na neomascen kolac.
i to ce biti lepo spram onoga,da mu oljuste citavu kozu. nasole,da se ne ucrva i ostave ga tako.
prica se da su taj kozarski posao tako usavrsili,da slona ogule grickalicom za nokte o cas posla.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Guverner Teksasa: I Čerčil je urinirao na Zigfridovoj liniji


Guverner Teksasa Rik Peri, koji se bori da održi svoju predsedničku nominaciju, optužio je administraciju predsednika Baraka Obame da je preburno reagovala na slučaj marinaca koji su urinirali nad telima ubijenih talibanskih boraca.

"Ta deca su pogrešila, u to nema sumnje. Oni to nisu smeli da učine i to je veoma loše, ali nazvati to krivičnim delom - mislim da je to previše", rekao je Peri za CNN.

"Ali, tretirati slučaj kao krivično delo, mislim da je previše i šalje lošu poruku", rekao je guverner, koji se u Južnoj Karolini suočava sa "biti ili ne biti" glasanjem za predsedničku nominaciju republikanaca.


Ističući da oružani sukob može da promeni ponašanje ličnosti, Peri je podsetio na sličan prizor legendarnog generala Džordža Patona kako urinira u reku Rajnu u Nemačkoj pred kraj Drugog svetskog rata.


On je dodao da, iako nema fotografije da to potvrdi, britanski premijer Vinston Čerčil učinio je to isto na Zigfridovoj liniji, poznatom nemačkom zidu odbrane 1945.


Ministar odbrane Lion Paneta, državna sekretarka Hilari Klinton i drugi članovi administracije osudili su čin marinaca.


"Skrnavljenje, izrugivanje, fotografisanje i snimanje za vlastite potrebe tela pobunjenika predstavlja kršenje zakona o oružanom sukobu", rekao je potpukovnik Kurtis Skaparoti, zadužen za svakodnevne operacije u Avganistanu.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia 

1:25 ....
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
Alcatel 
Хроника
 Рик Пери: Превише је назвати криминалцима маринце који су уринирали по мртвим талибанима            
 понедељак, 16. јануар 2012.

 Маринци који су уринирали по телима мртвих талибана "нису криминалци, већ деца која су направила глупу грешку", рекао један од републиканских кандидата Рик Пери.



Гувернер Тексаса и један од републиканских кандидата Рик Пери оптужио је администрацију Барака Обаме да је преувеличала цео случај уринирања маринаца по телима мртвих талибана који се, прошле недеље, појавио у јавности.

Називајући маринце у видео-снимку "децом", Пери је рекао да су војници очито погрешили и да то нису смели да ураде. Републикански кандидат се, ипак, успротивио покретању судског поступка против маринаца.

"Називати их криминалцима је превише. Мислим да се тиме шаље лоша порука", истакао је Пери.

Пери, бивши пилот америчког ваздухопловства, рекао је да оружане операције могу да измене понашање. "Постоји слика легендарног америчког генерала Џорџа Патона да уринира у Рајну пред крај Другог светског рата", додао је републикански кандидат.

"Упркос чињеници да није забележено, британски ратни премијер Винстон Черчил исто то је урадио на Зигфрид линији", истакао је Пери.

Команда америчке војске именовала је истражну комисију која за задатак има утврђивање чињеница које су до тога довеле.

"Скрнављење, исмевање, ругање, сликање и снимање мртвих непријатеља убраја се у тешко кршење Закона о оружаним сукобима", оценио је генерал Куртис Скарпиоти, главнокомандујући официр коалиционих снага у Авганистану.

(РТС)

 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
Oni ssu svi drogirani 24 sata dnevno. Korisste razne psihoaktivne supstance. Plus alkohol. Oni su masine za ubijanje,
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.