Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 17:52:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 ... 34 35
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Evrovizija 2012  (Pročitano 70021 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.52
Pa ne moze pesma da bude skart, mora da bude dobra pesma i da se zadovolji jos taj dodatni uslov.

Ne znam odakle ti taj nakurceni stav.  Smile Nije to lepo...
« Poslednja izmena: 27. Maj 2012, 18:50:47 od Orfanelin »
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 20.0.1132.17
mob
Tel.Me Your.Number
A mora da bude dobra pesma? ... Izvini, onda te nisam razumeo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.52
Pa naravno da mora da bude dobra pesma... Ja samo iskreno ne verujem da bi Molitva pobedila da je nije izvodila Marija Serifovic. To sam hteo da kazem.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 19
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
ne sviđa mi se švedska uopšte   Smiley 1 moj favorit je bila rumunija
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Svaki sledeci nalog bice banovan. Dovidjenjca. Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.64
Sprečen teroristički napad na Evrosong

Azerbejdžan je sprečio teroristički napad tokom trajanja Pesme Evrovizije. Uhapšeno je više desetina osumnjičenih, a jedan terorista je i ubijen.



Azerbejdžan je sprečio pokušaje terorističkih napada tokom trajanja Eurosonga i uhapsio više desetina osumnjičenih, od kojih je jedan ubijen dok je pružao otpor.

 To je danas saopštilo je ministarstsvo za nacionalnu bezbednost Azerbejdžana.

 "Ministarstvo za nacionalnu bezbednost je odlučilo da ne objavljuje ove informacije tokom Pesme Evrovizije da ne bi izazvali paniku među građanima i stranim gostima", navelo je ministarstvo.

 "Glavni cilj uhapšene grupe bio je da izvede terorističke napade u Bakuu tokom Pesme Evrovizije, a zahvaljujući preduzetim merama uhapšeno je 40 pripadnika ove grupe", navodi ministarstvo.

 Finalno veče Eurosonga održano je 26.maja.

 Grupa je planirala napade na koncertnu salu u kojoj se održavao Eurosong, na predsednika Azerbejdžana Ilhama Alijeva, na policijske zgrade, hotele u kojima odsedaju stranci, džamije i druge verske objekte, precizira se u saopštenju.

Uhapšeni su "nabavili ulaznice za Kristalnu halu sa ciljem da počine teroristički akt", zaključuje se u saopštenju ministarstva za nacionalnu bezbednost.

 Služba bezbednosti uhapsila je ovu bandu tokom operacija u Bakuu, Ganži, Sumgajitu i nekim drugim delovima zemlje", dodaje ministarstvo ne precizirajući datume hapšenja.

 Prilikom hapšenja neki od osumnjičenih su pružili oružani otpor pa je jedan od njih ubijen, kaže se još u saopštenju.

Izvor: Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.52
mob
Samsung GT-S7580
Јаких ми терориста, спремају напад на Еуросонг.. Зашто..
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Нема предаје повлачења ко хоће да га памте

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 24714
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.62
Да, они су хтели да убију Калилопи и Жељка Јоксимовића... то је заправио био циљ свега.
IP sačuvana
social share

I have something more important than courage.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19849
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.52
mob
Sony 
Evo da napišem i ja nešto o Evroviziji... U globalu sam zadovoljan , drago mi je što je Švedska pobedila prvenstveno zato što to nije Rusija  Smile i zato što će Švedska sigurno organizovati odličan Eurosong... Oni za njihov Melodi festival koji je stvarno raskošan u kiču i šundu utroše sigurno mnogo više para nego neke zemlje i na organizaciju Eurosonga , oni organiziju jedno 10-ak četvrtfinala , 4 polufinala i finale , počinju sa takmičenjem od Decembra.. Smile  Što se nas tiče dobro je 3.mesto , recimo da bi 2. bilo možda malo prikladnije... Fini su nam bili glasovi posebno mi je drago zbog 12poena za Makedoniju , ali se pitam ko nama sedi u žiriju kad dajemo 8-Kipru (inače ova Kipranka mlađa od mene , osećam se staro  Smile ) , 7-Rusiji , 6-Malti i tako još nekim zemljama... Eto toliko u globalu fina godina...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 34 35
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 17:52:09
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.