Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 02:03:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nasa prva ljubav...  (Pročitano 71794 puta)
05. Jan 2012, 23:21:13
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
Browser
Chrome 16.0.912.63
Zvala se Sandra.
Kosa njena bi kovdzava i smedja.
Ruke uvijek tako tople i njezne koje je voljela uplesti u moje kose.Izgledala je tako mocno i voljela nositi bijelo.Rekla bi "ti volis crno,ja bijelo,pusti me malo u tvoju tamu da donesem suncan dan", i pustio sam.

Bilo nam nekih 17 tek.

Ona je voljela Magazin,ja stari rock,jedna pjesma njena druga bi moja,ucili slusati jedno drugo.Bilo je divno kada bi moje uvijek ledene ruke grijala svojim toplim,sada uz osmijeh se sjetim kako bi grlila samo da me ugrije.Uvijek se bojala nekog rastanka te bi pitala "kako nikada nisam usla u tvoje oci,gledam te a koje su boje nemogu sebi objasniti.Zar ne, ti nisi kao tvoje oci?Zar ne, ti neces otici kao sto one znaju lutati kroz mene?" odgovorio bih "ne, necu otici".Tada bi zagrlila tako jako kao da me cuva od bilo koga.

Ljubav je trajala 6 mjeseci...rece "previse sam mlada i previse te volim",te ode u suzama.
Danima sam pokusavao sebi objasniti zasto,zar nije moglo vjecno?Ostao zarobljen  na putu od kuce do skole,pri tome trudeci se ne vidjeti Sandru.Trajalo nekakvih petnaestak dana,tek telefon i njene rijeci "oprosti ne mogu bez tebe,jesmo mladi ali zelim da starimo zajedno".Bila je ta tisina kao vjecnost,tek odgovorih nekim tudjim glasom "jednom kraj,zauvijek kraj" i spustih slusalicu.
Moja prva ljubav bi takva...
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
Nokia 
Moja prva ljubav...

Moze se svrstati i pod letnja, desila se i zavrsila u leto. On je bio iz Beograda i dosao na letnji raspust kod rodjaka, druzio se sa mojim skolskim drugovima pa se tako upoznali. E, a upoznavanje Smiley . Iskreno, dugo sam ga znala, vidjala, dolazio je i ranije, malo je bilo mesta gde se moze izaci pa smo se sretali. Jedne veceri, posto je kafic gde smo izlazili obicno bio pun, on i njegovo drustvo su seli za nas sto. I kako vec ide, prica, smejanje, i on u trenutku skine (a nosio je bas upadljive) naocare. Kad sam videla to lice, ostala sam bez daha (i dan danas mi pogled pre skrene za nekim ko nosi naocare nego za nekom dobrom facom Smile ). Par dana posle toga se "smuvali", izlazili, isli na plazu (Tamis), vozio me na svom motoru (u to vreme je to bio MZ, tako se mislim zvao), svirao je saksofon, slusali smo istu muziku (rock), dosta pricali i dosta se za kratko vreme upoznali. Kako je dosao kraj leta i pocetak skolske godine, tako je dosao kraj i nasoj vezi. Poziv od njega, "hajde da se nadjemo u parku", dosla i sela na klupu, on sedi na svom motoru i pocinje pricu. Iskreno, nisam ga cula sta je pricao cim je spomenuo kraj. Ispricao je sta je imao i otisao a ja onako polusvesna otisla do drugarice koja je zivela u blizini. Ni dan danas ne znam kako sam dosla do nje (a tu se treba preci glavni put), samo znam da je bilo suza i mnogo mnogo price. Jos uvek cuvam slike i sveske sa pricama i pesmama koje su nastale posle te ljubavi...

Nisam spomenula, bili smo istih godina (16-17). I dan danas ga sretnem kad odem kod mojih, on se preselio iz Beograda i kad ga vidim, slatko se nasmejem i kazem sebi....pa vidi ga sad, zbog ovog si ti plakala.... Smiley
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 225
Zastava Amuru
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.56
Osetio sam potrebu da napišem nešto u vezi i sa ovom temom,ali uzevši u obzir svoje neiskustvo i stidljivost koju u meni pokreće ženska lepota i blizina iste neću imati šta konkretno da napišem osim toga da sam užasno ljubomoran na to sto ste vi imali,a ja mogao da osetim jedino pored postera,duplerica i slikama iz ukrštenica dnevnih novina.  Smile
IP sačuvana
social share
Hey you!Don't tell me there's no hope at all. Together we stand,divided we fall.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 02:03:14
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.