Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vojin Raznatovic ~ Marko Milosevic mi je ubio oca  (Pročitano 11836 puta)
03. Jan 2012, 13:13:19
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
Browser
Chrome 16.0.912.63
mob
Apple iPhone SE 2020
Progovorio Arkanov sin Vojin Ražnatović:
Marko Milošević mi je ubio oca!
Utorak - 03.01.2012

Vojin Ražnatović(28), sin Željka Ražnatovića Arkana (48), u ekskluzivnom intervjuu za „Alo!“, prvi put javno kao jednog od glavnih nalogodavca i organizatora ubistva svog oca označio je Marka Miloševića, sina pokojnog predsednika nekadašnje Savezne Republike Jugoslavije Slobodana Miloševića!

Arkanov sin iz braka sa Natalijom Martinović, koji živi u Americi, za ubistvo svog oca optužuje i Radomira Markovića, bivšeg šefa Državne bezbednosti, i Andriju Draškovića, kontroverznog beogradskog biznismena. Uoči 12. godišnjice od Arkanove smrti i u jeku hapšenja odbeglog Dobrosava Gavrića u Južnoafričkoj Republici, glavnoosumnjičenog za zločin, Vojin Ražnatović otkriva da su neki „biznismeni“ morali da finansiraju ubistvo njegovog oca i poručuje da svi odgovorni još nisu izvedeni na sud.
- Ko je po tvom mišljenju ubio tvog oca i ko su organizatori?
- Mog oca su ubili u klasičnoj akciji tadašnje Službe državne bezbednosti Srbije, a glavni organizatori su Marko Milošević, Rade Marković i Andrija Drašković. Umešan je bio i jedan beogradski klan, kao i nekoliko moćnih „biznismena“ koji su morali da finansiraju celu operaciju.
- Zašto su ga ubili? Ako su oni organizatori, ko je nalogodavac i da li su finansijeri ubistva i dalje moćni, kao i beogradski klan?
- Pa očigledno im je mnogo smetao. Oni su i organizatori i naručioci. Finansijeri su i dalje moćni, a pomenuti klan se raspao jer je mnogo njihovih članova likividirano posle ubistva mog oca.
- Kako komentarišeš ceo sudski proces koji je vođen za ubistvo tvog oca? Šta misliš, zbog čega se sud nije bavio nalogodavcima ubistva tvog oca?
- Celo suđenje je bilo jedna najobičnija farsa. Čitav proces je bio jedna velika sudsko-politička zavera, jer nalogodavci i organizatori ubistva mog oca nisu izvedeni pred sud. Oni su sve vreme bili zaštićeni, a na sud su izvedeni samo neki izvršioci. Nikad nije razjašnjeno ni ko je četvrta osoba ubijena u „Interkontinentalu“, koja je pucala na mog oca, ni ko su ostali koji su čuvali leđa, a onda ih sve ubili i pobegli. O svemu tome se i danas ćuti iako postoje dokazi.
- Imao si 16 i po godina kada je tvoj otac ubijen. Kako bi ga opisao i da li si ti nasledio neke njegove osobine?
- On mi je bio sve. Nadam se da sam nasledio mnogo njegovih osobina... Ali drugi o tome mogu više reći.
- Da li si proteklih godina dolazio u Beograd i da li ti nedostaje?
- U Beograd nisam dolazio još od 2002. godine, kada sam se iz bezbednosti sa sestrama, bratom i majkom preselio u Atinu. Beograd mi nedostaje jako, nedostaju mi rodbina i prijatelji! Da se sagnem, prekrstim i poljubim očev grob.
 
Loša optužnica
Pištolj kojim je trostruki zločin izvršen nikad nije pronađen, a pričalo se da je bačen u Savu sa šabačkog mosta. Sudija Dragoljub Đorđević, koji je doneo prvu presudu, rekao je da „postoji još umešanih osoba“, kao i da je veće svesno da ovom presudom nije u potpunosti rasvetljen događaj. „Nije otkriven nalogodavac, a nejasno je i koji je motiv ubistva. Međutim, mi smo sudili na osnovu optužnice, a optužnicom nije ni traženo više od onoga što je urađeno“, obrazložio je tada sudija Đorđević.
 
Ućutkan ključni svedok
Jedini koji je Andriju Draškovića povezeo sa ubistvom Arkana je Vojislav Jekić (47), bivši načelnik policije u Loznici, ubijen 27. aprila 2006. godine sa dva hica u glavu na Novom Beogradu. Jekić je pričao da je u noći zločina video Andriju Draškovića u Loznici, a na suđenju je izjavio da mu je optuženi Milan Đuričić Miki rekao da je Drašković svojim džipom i uz pomoć službene policijske legitimacije omogućio ranjenom Dobrosavu Gavriću da se posle ubistva Arkana prebaci do Loznice. U izjavi medijima rekao je i da su Drašković i Radomir Marković prijatelji. Međutim, bivši šef srpske policije je to demantovao, tvrdeći da je sa Draškovićem samo poznanik. Drašković je demantovao vezu sa Arkanovim ubistvom i srpskom tajnom policijom. Tvrdio da je sa Arkanom bio u „korektnim odnosima“ i da su se „uzajamno poštovali“.

Danica Ćuruvija

Izvor: Alo
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7269
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.60
mob
Nokia 
Eto ti sad........
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
nisam znao da ona pickica Marko moze ista u zivotu organizovati  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
nisam znao da ona pickica Marko moze ista u zivotu organizovati  Smile

iznenadio bi se  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia 
Citat
- Mog oca su ubili u klasičnoj akciji tadašnje Službe državne bezbednosti Srbije, a glavni organizatori su Marko Milošević, Rade Marković i Andrija Drašković.
Кума дала, кума и однела!
Citat
Danica Ćuruvija
Занимљиво? Smile
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
I meni  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
зашто ово не истражује нека озбиљна новина па да прочитам чланак без бојкота
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.63
Lepo je rekao Beogradski Sindikat u pesmi svedok saradnik Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 481
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Ovo je sada kao neka novost. Naravno, da ga je ubila drzavna bezbednost. I Curuviju je ubila drzavna bezbednost i to se znalo josh onda.

Ljudi izgleda ne znaju shta vishe da pishu pa troshe papir i shtamparsku boju za dzabe.
« Poslednja izmena: 03. Jan 2012, 16:19:22 od WSeeker »
IP sačuvana
social share
If you are strong feign weakness. If weak, pretend strength. Whatever your position, conceal it from the enemy, and he will waste his armies fighting his own phantoms.

Warhammer 40k - Tactica Imperium
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Opera 11.60
Bas sam se potres'o zbog mafijaskih obracuna! Smile
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.