Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 15:28:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zlezde na vratu?  (Pročitano 17738 puta)
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia 
Citat
Мислиш да им треба три месеца да се повуку, или...?
Два месеца.  Smile Верујем да ће се повући и пре, али нека. Уз то шта ако довије неки вирус? Зашто дете да се трауматизира збох једне жлезде.
Citat
Овде је била озбиљнија ситуација, жлезде су биле на врату, испод пазуха и у супраклавирној јами.И избијале су стално.
Жлезда изнад клавикуле је озбиљна!
Citat
Лимфне жлезде су се смањиле, под контролом је код хематолога.
И шта је поента целе приче? Smile
Citat
I bez uputa mislim da košta oko 3000. Tamošnja citologija je prilično nesigurna kada su takve stvari u pitanju.
За кај, што би рекла небраћа?
3 000 дин. ти је преглед: ''Добар дан? Шта вас мучи?'' У то се не рачуна ништа више. Smile
Citat
И овде се ради о детету, само мало старијем.
Да није војник? Smile
Citat
Биопсија само једном која скоро и није била успешна иако је рађена на ВМА.
Пуковник или Крле? Smile
Citat
Ako ne daj Bože to treba da uradite, nemoj dole, dođi lepo u Bg na VMA, ili u Tiršovu.
A за кај не, Институт? Smile
« Poslednja izmena: 27. Dec 2011, 09:53:09 od Nksamsj »
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.0
Citat
И шта је поента целе приче?

Поента целе приче је да лекари кад не знају шта је,онда лепо кажу да је од зуба или Коксаки.

Citat
Жлезда изнад клавикуле је озбиљна!

Не мора да значи, испитивана је на све и прате је још увек.И заиста после неких 2-3 месеца се жлезде скоро повукле,без икаквог лека.
Давала сам јој само за имунитет.Тако да хеметологија у Београду, као  и ВМА ништа посебно нису.
А, не плаше овде човека, спомињу му биопсију или не знам шта, проћиће, вирус је гарант неки, и нема потребе да се  родитењи "онеспособе!, јер ето неко види само лекара у Београду.а не предочи му шта га чека у истом том граду.


Није војник, већ су нас тамо упутили да би нас још више истраумирали.Цитолог на ВМА је једва извукао мало садржаја.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
Јесте, на нету је све канцер.И онда човек нема мира.

@NennadS, ако мислиш да је моја прича хорор, грешиш рођаче!
И овде се ради о детету, само мало старијем.

 

Ne, nisam mislio na tvoju priču, nego generalno na internet priče i dijagnoze.
Ne treba ih previše čitati, mogu da izbezume čoveka bez razloga.

Citat
A за кај не, Институт? Smile

Koji instut? Na kliničkom? Ne znam, mislim da to bolje, odn. sigurnije rade na VMA. Po bolnicama u manjim gradovima često greše...
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia 
Citat
Не мора да значи
После 2+УЗ, биохемизама ко зна колико, ртг (то се је ли не рачуна), биопсија и брисева, лако је сада рећи- не мора да значи. Smile
Citat
јер ето неко види само лекара у Београду.
Београд. Smile Smile Smile
За овакав случај у врх главе се иду у : Суботицу, Сомбор, Зрењанин, Панчево, Ср. и Кос. Митровицу, Врање, Лесковац, Смедерево, Пожаревац, Зајечар, Крушевац, Краљево, Н.Пазар, Ужице, Шабац, Ваљево, Чачак...
До Београда је дуг пут.
А питање је да ли ће тамо да вас приме. Smile
Citat
И заиста после неких 2-3 месеца се жлезде скоро повукле,без икаквог лека.
Браво ја. Smile
Citat
као  и ВМА ништа посебно нису.
Је л' ти сад јадно што се броз никад није лечио у тој, својој, болници? Smile
Citat
Koji instut? Na kliničkom?
Павиљни-НБГ-РС! Smile
Citat
Po bolnicama u manjim gradovima često greše...
Када се за сваку жлездицу иде на ВМА, а ниси војни осигураник? Како ли вам то дозвољава фонд?  Smile

Сад сам рачунао:

РТГ+ 1 биохемија+ 2УЗ+ 1 мамографија+1 преглед+3бол. дана=21 000!
Пункција у бел медици је 15000+ ХП = 30 000!(пошто је вма јефтинија ставићемо 20 000)
Трошкови пута 2* 1000
Сума 43 000!
« Poslednja izmena: 27. Dec 2011, 10:37:49 od Nksamsj »
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.0
Citat
Ne treba ih previše čitati, mogu da izbezume čoveka bez razloga.

Мене јесу и од тада не читам ништа.Лекар је у амбуланти а  не на нету.

 Пази Никша, ја разумем Твоју огорченост на Београд.Ниси само Ти огорчен, многи су.Мисли се да је овде све тако лако.Није!
 Мени треба исто упути за све, заказује се, плус плаћа (мислим здраство)и да не спомињем нервирање.
 Имам клинца у комшилуку, био је на операцији трећег крајника.Не знам која ОРЛ клиника.Мислим да је     нека на Дедињу.
 Врхунски неки хирург, јелте, заборавио је да му стави неке цевчице у уши.Сад се чека неко време, па иде опет на хирушки сто, јер морају цевчице да се ставе.
 Гледам родитеље, пропадају од бриге, јер се плаше да дете не остане  глуво.
 Онда ја имам лоше искуство са Тиршовом(кад је ово дете било мало), Клиничким центром и сад на ВМА, нису успели да извуку садржај лимфног чвора, онолико колико је довољно.
 Тако да није најмеродавнији кадар у Београду.Многи су отишли одавде,јер нису могли да напредују у својој струци.Они који су остали, а вреде, корумпирани су, и не долази се тек тако лако до њих!
 Сећате се сви познатог неурохирга Савића, који је са лисицама одведен са посла. Он је врхунски неурохирург и до њега су могле само доћи битне фаце, које су га спровела после и затвор.
 Политика у свакој пори овог друштва.

Citat
После 2УЗ+, биохемизама ко зна колико, ртг (то се је ли не рачуна), биопсија и брисева, лако је сада рећи- не мора да значи.

Да јесте лакше, а верујем да би у неком другом граду све то много брже завршила, а не овако пола године  нам прошло код лекара.


 
 

« Poslednja izmena: 27. Dec 2011, 10:59:15 od _enigma_ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 10.54
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja ne mogu da verujem kakvih neljudi ima... i na ovoj temi politika...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
Da nije mali imao zauske, da ih nema i sada? Kod kojeg ste ga lekara vodili? Jeste li sigurni u njegovu ekspertizu?
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia 
Citat
ја разумем Твоју огорченост на Београд.
Видим, да и теби нису прирасли срцу. Smile
Citat
Имам клинца у комшилуку, био је на операцији трећег крајника.Не знам која ОРЛ клиника.Мислим да је     нека на Дедињу.

http://www.dragisamisovic.bg.ac.rs/stranice/c_bolnice_orl.html
Citat
Они који су остали, а вреде, корумпирани су, и не долази се тек тако лако до њих!
То што се краде, то је ''политика'' и то нећемо на овој теми... Smile
Citat
Сећате се сви познатог неурохирга Савића
По чему је тај постао познат, осим што је уцењивао болесне људе?
Citat
Da nije mali imao zauske, da ih nema i sada?
Зато немојте да се вакциништет јер у вакцину стављају живу и наночипове. Smile
« Poslednja izmena: 27. Dec 2011, 12:22:16 od Nksamsj »
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.0
А ја не могу да верујем да неко седне у саветује човеку да доводи дете за Београд(и тако несвесно га уплаши)споимиње биопсију јер ето он је стручан управо зато, али преко нета.
Поштовани @cg опусти се колико год можеш, није ништа страшно, имаш лекара који прати Твоје дете.


п.с. Извињавам се што сам споменула политику, најпре Теби @cg, a онда Администрацији.

Поздрав!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.63
mob
Apple iPhone SE 2020
Ma, ta moja recenica nije bila upucena tebi... chill...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 15:28:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.