Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 02:03:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sve se vraca?  (Pročitano 9932 puta)
26. Dec 2011, 09:55:44
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
Ne mogu, nikako , da se otrgnem ovog osecaja pred kraj godine. Kao da me nesto tera da se presaberem, da vidim dokle sam stigla i sta sam uradila..Inace ne volim da se secam sta i kako , jer ja sam impulsivna osoba i manje -vise sve sto uradim je u afektu. Ali....pred kraj godine , pred taj famozni Bozic ne mogu a da se ne zapitam :"Jesam li svojim delila zasluzila carstvo Bozije?" ili barem:" Jesam li proslom godinom zasluzila dobru  karmu ove godine?"
Zasto mi uvek na pamet padaju stvari kojima se ne ponosim? Stisne nesto u grudima i pomisao :" Nisam prosla" proleti kroz mali mozak. Brzo oteram misao.
Nekoliko puta ove godine bila sam zamoljena za pomoc. Neke situacije sam iskulirala. Zasto? Zato sto ti jbn ljudi ne znaju za moj broj telefona osim kada ima nesto treba! Zato! I zato sto ja nisam navikla da se mazem govnima. Nisam, majke mi.
Jesam li zato losa osoba?
Da li Karma stvarno negde belezi , sa onom facom raazocarane osobe odmahujuci glavom, moje neuspehe?
Ne mogu a da se ne zapitam koliko to dobrih dela ponisti jedno lose. Uvek mi u glavi ona suza slepe devojcie na Petrovom tasu.

Moj problem je sto se ja toga setim samo kad ide Bozic. I sto cvrsto obecam sebi kako cu , 100% , sledece godine preci preko zluradih komentara, seljacina koje cuce u svojim coskovima negde u 3 pi*de materine i komentarisu moj zivot. Sledece  godine cu biti bolja osoba. Sledece godine cu svima pokazati da sam bolja od njih, da sam, veci covek, da me ne doticu, da cu im uciniti cak i kad me mole....
I opet primenim The Fuck It Way.
Ne ide.
Kako je kod vas? Ima li vas slicnih meni mnogo vise od razlicitih?  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
Nokia zvrr
Fina tema. Smiley

Vjerujem u karmu, da naša dobra i losa djela neće proći nenagrađeno, odnosno nekažnjeno. Nije lako dostići taj nivo altruizma u kojem pomažeš ljudima bez obzira na to kakvo ti oni uzvrate, da li se zahvale ili ne, da li su spremni tebi da pomognu, i slično. Niko ne voli da ga iskorišćavaju. Tako da razumijem to što ponekad i ne pomogneš kad prepoznaš da te neko samo koristi. Dešava se i meni da me ljudi cimaju samo kad sam im potreban. Katkad, ako mi je dan dobar, se angažujem da im pomognem, katkad ne. Da li će nam to se računati kao loše djelo? Jbg, valjda neće. Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.63
mob
Apple iPhone SE 2020
Karma je samo mali moralni tefter koji nosimo u nekom delu svog mozga i u koji zapisujemo sve sto nas je zasvrbelo, kako lose, tako dobro...

Ja cesto kazem da sam rodjena pod srecnom zvezdom, jer sve sto se raspadne i nestane, svaki put kada me neko bocne... u konacnom zbiru postane pozitivno po mene...

Pa samim tim i mislim da dok sami sebi ne oprostimo niko ili nista drugo ne moze da nam oprosti..

Kao sto rekoh jednom - Bog\bogovi\bozanstva\jelke\duhovi\ono\ovo je samo tu da lupi konacni pecat i overi ono sto smo sami sebi presudili...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
Znate da svako od nas neke svoje tripove. Ja kontam ako me neko gleda na kraju ce celu moju pricu da overi sa jednim Fail praceno facepalmom Smile

Sto rece Slavko, jbg ako mi je dobar dan, jer sam ja namcor. Mislim da niste to ocekivali od mene, jel? Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
Citat
Jesam li zato losa osoba?
Nisi, neki ljudi ne zasluzuju pomoc. Ne mora da ti vrati, ali ako ne zna da ceni tu pomoc, onda dzaba pomazes.

Mada sam ja takav da bih stvarno pomogao nekome ako mu bas stvarno treba. Ne bih mogao sebe da pogledam u oci a da ne kazem: Ej, izmucice se strasno a ti nisi ni prstom mrdnuo da pomognes.  Smile

Citat
Da li Karma stvarno negde belezi , sa onom facom raazocarane osobe odmahujuci glavom, moje neuspehe?
Pa pazi, ja zaista verujem u ono "sve se vraca, sve se placa" jer se i na meni i na drugima pokazalo tacnim, ali zaista ne verujem da cinim lose time sto npr. necu nekome da pozajmim pare koje ce on potrositi na neki svoj sebican prohtev ili da ucinim nekome neku veliku uslugu a da znam da mi sutra nece ni zahvaliti zbog toga vec ce me i "pljunuti" prvom prilikom. Jedno je ne ciniti nekome lose, sasvim drugo ne pomoci nekome kome pomoc i nije preko potrebna. Neki put se jednostavno mora reci: "Ne".
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.63
mob
Apple iPhone SE 2020
Mislim da je cinjenica da cemo se sutra probuditi veliki uspeh, tako da... kakvi, bre, neuspesi? Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
kada sve saberem i stavim na tas,sva moja dela i nedela ne mirise mi na dobro
ici cu u pakao
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
Sto je najsmesnije: ja ne verujem u pakao. Ali verujem da se zivot moze pretvoriti u pakao.

IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1473
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
kada sve saberem i stavim na tas,sva moja dela i nedela ne mirise mi na dobro
ici cu u pakao

Cuvaj mi mesto oko vatre  Smile

Ja gledam da pomognem ako taj neko to zasluzuje. Mislim necu pomoci nekom idiotu koji ceme sutra ispaliti ili slicno. Ali opet kad se preispitam nisam bas siguran da sam uradio sve kako treba....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 10.54
mob
Apple iPhone SE 2020
Kakve veze ima sto ne zivimo zivot po PeEs....

Mislim, ko zaista ima pravo da nam sudi?
Postavlja merila vrednosti?
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 02:03:14
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.