Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gej mladića napustio i dečko!  (Pročitano 18346 puta)
20. Dec 2011, 09:24:25
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
Browser
Chrome 16.0.912.63
Roditelji su me izbacili iz kuće, a sad me je i on otkačio, priča homoseksualac Stefan Radović (19) iz Kuršumlije



BEOGRAD - Sam.
Nakon što je javno priznao svoje seksualno opredeljenje, zbog čega je morao da napusti porodični dom, roditelje - koji su ga se odrekli, i okruženje u kome je stalno doživljavao pretnje i osude, Stefan Radović (19) iz Kuršumlije otkriva da ga je u najtežim momentima u životu napustio i partner.

- U trenutku kad mi je podrška bila najpotrebnija, napustio me je! To što sam imao s njim, bilo mi je jedino svetlo na kraju tunela, stvar koja bi mi davala mnogo snage da istrajem. Nakon prvog objavljenog članka o meni, jednostavno mi je rekao da više ne može da se pojavi sa mnom ni na ulici, i da to mora da se završi - ispričao nam je Stefan i dodao da je doskorašnjem partneru slao poruke, ali, kako kaže, odgovor nije dobio.

Inače, Stefan je posle odlaska iz kuće otišao nakratko kod drugarice u Niš, ali uz podršku Odbora za ljudska prava iz ovog grada došao je u Beograd, gde mu je obezbeđen siguran smeštaj i pomoć ljudi iz Gej-strejt alijanse.

- Sad sam na sigurnoj lokaciji i imam neophodne stvari za život. Ovde sam samo sedam dana, ali posle toga ne znam šta ću. Plašim se da ne završim na ulici! O povratku u Kuršumliju ne razmišljam jer bi to bilo kobno za mene. Prvi put sam se sinoć čuo i s majkom, koja nije promenila stav, ali bilo joj je važno da zna da sam na sigurnom, pa sam srećan makar zbog toga - rekao je Stefan.

T. Marić - M. Jovanović

Otac: I normalna deca umiru

Stefan se prisetio i reči svog oca kada mu je priznao da je gej.
- Rekao mi je: „Ljudima umiru normalna deca, pa ćemo i tebe prežaliti“ i zabranio majci i sestri da kontaktiraju sa mnom. Sestra je krišom krenula da me otprati kad sam napuštao kuću, ali on ju je na pola puta vratio.

GSA: Naći ćemo rešenje!

- Stefan je sada u jednoj vrsti sigurnog prostora, ali za kraći period, dok ne nađemo rešenje za njegovu situaciju. Trenutno je pod velikim stresom, neophodna mu je pomoć i zato s njim radi naš tim za socio-psihološku podršku - rekla je Mira Bogdanović iz Gej-strejt alijanse.

Izvor: Kurir
« Poslednja izmena: 20. Dec 2011, 09:25:05 od Belgrade »
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Citat
ali uz podršku Odbora za ljudska prava iz ovog grada došao je u Beograd, gde mu je obezbeđen siguran smeštaj i pomoć ljudi iz Gej-strejt alijanse.

Дошао у БГ, ступио у контакт са лгтб перјаницама ... циљ испуњен ... ето још једног ко ће од сексуалног опредељења да направи извор прихода ...

чиме се ти бавиш ... професионални педер, служим као илустрација тешког положаја гејева широм Србије живим од медијског експонирања и тако ...

 Smile
« Poslednja izmena: 20. Dec 2011, 09:33:35 od 3maj001 »
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 11.0a1
mob
Nokia C5-00






IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.52
mob
Nokia 
ne kažem da im je lako,nije sigurno,ali  ga majku mu otežaše pet puta prisustvom medija,grupa,paradiranjem... i ovo je privatnost,baš je gorući problem u zemlji ko s kim spava . i ti homofobi do bolnih granica i očevi kojima 'je dijete umrlo' jer je priznalo šta je su isto budale
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
Otac kaze i normalna deca umiru i ttebe cemo prezaliti.

Stoko seljacka, ko ti dozvoli, koja Sila da napravis dete seljacino seljacka.


Stefanu puno podrske, puno srece i jebes partnera nije ni bio pravi kad je mogao tako da postupi. Svu srecu sveta  Smile Smile Smile

Nisi ti Stefane nista kriv, sasvim si normalan.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 11.0a1
mob
Nokia C5-00
jebes partnera

Немој тако да се изражаваш

na temi sa ovakvim naslovom.

IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
 Smile

Ludo jedna.

IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.60
атеншн хор Smile
« Poslednja izmena: 20. Dec 2011, 09:51:04 od mrgec »
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Што рече Мргец ... мали је пунолетан а матори има право да фура фазон ''док си под мојим кровом'' сад што га то чини идиотом, оваквим ил онаквим ... јбга и тежи идиоти шетају земљом па их ова држи

бајдвеј ... нисам баш с пажњом прочитао прошли чланак, ал чини ми се да је мали прво позвао новинаре у кућу, изјадао се њима, па онда матором признао ко је и шта је ...

дакле клинац свесно прави циркус, гарантујем да је био поприлично сигуран како ће матори реаговати, осим ако није потпуна веверица која још верује у Деда Мраза ...

сам је изабрао, сам је све одрадио, нико га није терао ни на шта, имао је колико толико нормалан живот ...  тако да што се мене тиче заслужује сваку беду која га је снашла после тога ...

атеншн хор Smile

тачно тако ...
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
mob
Apple iPhone 3Gs
Koji attention whore. Mislim, ajde što ima 19 godina, tada je već nekako normalno (ili bi bar trebalo da bude) da živiš sam. Ima roditelje koji su imbecili? So what, ima ih još koji milion u Srbiji. Ali sada pišu i o tome da ga je ostavio dečko. Očekujem sutra vest o tome kako mu je pregoreo ručak.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.