Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: anketa:nasi su drugovi biseri rasuti po celom svetu :)))  (Pročitano 17868 puta)
13. Dec 2011, 23:02:46
Udaljen sa foruma

perspektivan klosar :)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1
Browser
Mozilla Firefox 3.6.24
Conquiztador ne samo da je kviz zabavnog i obrazovnog karaktera vec i kviz koji spaja ljude sirom Srbije i regionana osnovu cega je izvrsena anketa sa 50 ispitanih igraca conquiztadora gde je svako od njih izneo svoih 5 cq drugara i 5 cq drugarica sa kojima je najcesce u kontaktu odnosno sa kojima je u dosadasnjemm ucescu sklopio najbolje medjuljudske odnose prema obradjenim podacima postignuti su sledeci rezultati:(izvinjavamo se igracima ciji nikovi nisu ispravno napisani)hvala puno!!!
od conqiztador igraca:                                            od conquiztador igracica:
1. egzekutor_89. . . . . . . . 12 glasova                             1. ezel. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 16 glasova
2. fazlominator. . . . . . . . . . . 10                                        2. mirka. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 11
3. flint. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 10                                        3. umetnica993. . . . . . . . . . . . . . . 9
4. mekano. . . . . . . . . . . . . . . . 9                                          4. maracmara. . . . . . . . . . . . . . . . . . 7
5. legija cema. . . . . . . . . . . . 9                                          5. amors. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 7
6. mafija_90. . . . . . . . . . . . . . 8                                          6. ana035. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 7
7. alokinator. . . . . . . . . . . . . . 7                                          7. mionitza. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 6
8. dax pancevo. . . . . . . . . . 7                                          8. gobimi. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 6
9. majkl23. . . . . . . . . . . . . . . . . 6                                          9. dverix. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5
10. xx dzoni xx. . . . . . . . . . . 6                                         10. lavica987. . . . . . . . . . . . . . . . . . 5
11. mr lonli. . . . . . . . . . . . . . . . 6                                          11.  ratnica87. . . . . . . . . . . . . . . . . 5
12. rivaldo. . . . . . . . . . . . . . . . . 6                                          12. arijada. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 4
13. nikola dubic. . . . . . . . . . 5                                          13. magi margita. . . . . . . . . . . . . 4
14. rusim te uvek. . . . . . . 4                                          14. slavi3ca93. . . . . . . . . . . . . . . . . . 3
15. vlada zmaj. . . . . . . . . . . . 4                                          15. sledi-me. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 3
16. slavkovic. . . . . . . . . . . . . . 4                                          16. sofi07. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 3
17. lightsoft. . . . . . . . . . . . . . . 3                                          17. hana3. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 3
18. cris paul. . . . . . . . . . . . . . . 3                                          18. lena_je. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 3
19. ivek04. . . . . . . . . . . . . . . . . 3                                          19. b8m3. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 3
20. torente91. . . . . . . . . . . . 3                                          20. zaljubiska. . . . . . . . . . . . . . . . . . . 3
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


:D

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 627
Zastava Vranje
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
LG 03
ahahahah ja sam trece mesto  Smile Smile al hvala vama  sto ste glasili na mene Smiley
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


masta me je upropastila..

Zodijak
Pol Žena
Poruke 759
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
cista namestaljka.. nema xxMiciiixx , ubij te se odmah!  Smile  Smile Smile
IP sačuvana
social share
sve je to nekako spolja, ovo fali iz sredine..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik


...al ko sem Boga zna odakle to i kako dođe!

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 415
Zastava Humska 1
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Samsung A5 2017
Samo 50 ljudi?
Pa da bi ti anketa bila verodostojna, tj. da bi na sto bolji nacin prezentovala pojavu koju istrazujes (u ovom slucaju igrace i igracice sa kojima najvise komuniciraju ostali), potreban ti je sto veci broj ispitanika... Realno bi bilo da si uzeo recimo 5 % svih igraca...

I da, jos nesto.. Nisi prikazao sve rezultate...
To nas moze dovesti do toga da posumnjamo u verodostojnost podataka... Da li su to zaista prikupljeni podaci ili lazirani?
Smile

Ja to samo ovako cisto da bi znao za sledeci put, a ne zato sto me nema na listi (kako ce verovatno hejteri pomisliti)  Smile

Smile

p.s. Cestitam umetnici na bronzi  Smile
IP sačuvana
social share
...sreća prati hrabre!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik


...al ko sem Boga zna odakle to i kako dođe!

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 415
Zastava Humska 1
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Samsung A5 2017
Nie PFC ljubomorna, nego ti smaras metodom spominjanja mog nicka. Sta cu kacam popularna (i bez ankete).
Da moderatori ne bi ovu temu vrste anketa zatvorili metodom lock, idi glumi shmeleta negde drugde Smile

Ljubac velicine budzeta Manchester City-ja :*
IP sačuvana
social share
...sreća prati hrabre!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


:D

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 627
Zastava Vranje
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
LG 03
p.s. Cestitam umetnici na bronzi  Smile
Citat


hvala pfc Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 394
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
Nokia N95
Cenim da ce uskoro biti zakljucana i ova tema ipak smo mi braca Srbi dok se ne posvadjamo nema leba  Smile Inace ona tema za naj gace Conqa je bila mnogo kul  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 1069
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Alcatel G16x
Kako mene nema u listi ovde a imam mnogo drugara?
IP sačuvana
social share
39.min Bozic Petar (Partizan mt:s) missed dunk
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
mob
HTC Wildfire S
PFC-girl što si rasna saboterka ej Smile
Pusti, bar je ankteta stvarno bila. Pomislih da sam jedini anketirani, da neko hoće da sazna nešto. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik


...al ko sem Boga zna odakle to i kako dođe!

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 415
Zastava Humska 1
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Samsung A5 2017
Sabotiram teme po forumima - povoljno...
Broj telefona u inboks Smile

Ne kazem ja da anketa nije bila, samo da je 'malo' ofrlje uradjena  Smile
IP sačuvana
social share
...sreća prati hrabre!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.