Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako dokazati bivsoj da sam se promenio?  (Pročitano 8576 puta)
12. Dec 2011, 17:23:51
Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1
Browser
Chrome 15.0.874.121
Unapred hvala onima koji odgovore i koji uopste ovo procitaju.  95 sam godiste kao i ona,zajedno smo bili 2 godine 6 meseci,posvadjali se mesec dana nismo bili zajedno, tj.  ispalo je da sam je ja ostavio a nisam (radi porodicnih problema zbog kojih joj nisam rekao ,nadam sam se da ce razumeti da kada cutim nesto nije u redu i zato nisam rekao,mada ne bi me ni razumela) i tako nisam joj odgovarao, i posle prvih 2 dana mi je pisala ,zvala me ja nisam odgovarao (em nisam imao kredita ,a javljao se nisam posto nisam znao sta da joj kazem ) ,i tako ona je nasla drugog (kaze bilo joj je tesko i nije mogla sama ( sada ju je i taj prevario i ja sam opet otisao kod nje i volim je neopisivo mnogo i tesko mi je bez nje,kaze ona da je i njoj isto tako i da uopste nije bila srecna sa njime ) i sada ja sam je pitao da budemo zajedno i ona kaze plasi se da cu da je povredim i da je lazem (dosta sam puta slagao ali oko nebitnih stvari neke sitnice) promenio sam se vise nelazem i mislim da stvarno bi trebali da se pomirimo. Sada me interesuje ,da mi kazete neke predloge sta da ja uradim da bi se mi pomirili? kako da joj dokazem da sam drugaciji? Da je volim vise i od sebe? Ja sam je vec 200 puta pitao da se pomirimo u roku od mesec dana nije htela. Ali povrh svega kaze ima sanse da se pomirimo i to velike. I ja sada nzm,ja sam uporan i to. Ali tuga me vec slama i nzm vise sta da mislim. Pa ako ima neko neki predlog i ako me je razumeo sta sam hteo reci. Hvala unapred.


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora lightsoft (Vreme: 12. Dec 2011, 17:26:27)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
Nokia zvrr
Citat
promenio sam se


Rečenica koja se najčešće koristi u svrhu pomirenja nakon raskida. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
Ostani u kontaktu, ne vrsi toliko pritisak da se pomirite nego proceni da li hoce ili nece pa teraj.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 10.54
mob
Apple iPhone SE 2020
Much ado about nothing...

Bilo joj je tesko, pa je nasla drugog.... nije nego...

S druge strane, sve prve ljubavi se zavrse... i dodju na red neke lepse...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Samsung 111111
Ajde ti , ti si dete..Ali i matorih konja koje ovo ozbiljno shvataju  Smile Smile
Raskinula mi da se promenim  Smile Smile To treba shvatiti kao razlog raskida,nije se setila nista bolje a dosadio si joj tako da morala je nesto da kaze da bi ti raskinula XD
Doduse ima i slucaja gde stvarno neka nekom raskine jer je ovaj dileja ... ali to je u tako malo slucajeva + se obavezno pomire bezobzira sto se on nije promenio XD

Elem ne budi glup..za koji kurac bi se ti menjao ?
Sto je neko tako bitan bogom dan,da bi morao sebe da menjas i da se dodvoravas  Smile
Ti si ti i sta god da uradis opet si ti ti.Ako ti osetis neku potrebu da nesto menjas na sebi onda menjaj..onda verovatno i ima razloga.Do tad...putuj igumane
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.60
mob
Nokia 6630, valjda
Nikako....
Romantichni filmovi su, pa... filmovi. Losha holivudska produkcija... RL ne da ide tako... Shto se pre pomirish sa chinjenicom da postoji bolji *ebach od tebe, da drugog voli vishe nego tebe, da ce drugom izroditi petoro dece...
Uglavnom, ugashena ljubav je kao ugashena cigareta, moze se ponovo upaliti ali ukus nikada nije isti...

Odustani, nadji drugu koja ti vishe odgovara, i sledeci put kad si u vezi i ako veza vredi, tvoji problemi nisu samo tvoji...

Ali ima vremena, josh pet/shest neuspelih ljubavi i nacicesh onu koja ti odgovora, i taman cesh negde uz put i odrasti...


EDIT: A to da ti kaze da ima shanse da se pomirite...
Razmisli ovako: da ima shansi, vec bi ste se pomirili, kako to da onda niste?
Svaka devojka ovde na forumu koja je imala vishe od tri veze u zivotu ce ti reci isto: Ima shanse da se pomirimo se generalno govori mushkarcu koji je mnogo dosadan kako bi se kupilo vreme do sledeceg dechka i kako u sluchaju da joj zatreba ego-bust ne dolazi u iskushenje da trazi po kaficima nego da ima uvek na raspolaganju nekog ko ce rado uskochiti u krevet sa njom ili izneti ormar uz stepenice na 9 sprat, ili ... you get the point?
« Poslednja izmena: 12. Dec 2011, 22:27:46 od lerr »
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.52
mob
Nokia 
skoro pa godište jedne moje sestre,i ona se sa svojim dečkom svadja i miri svako malo,baš oko sitnica.
porodični problemi/nemam kredita/usamljena je pa nalazi drugog/on je vara,ona ga nije ni voljela/oboje shvatate da se volite ali emocije su jake,čak razarajuće. podsjeti me na neke dokumentarce o narkomanskim parovima i na jedan film sa istom tematikom. vi se ne drogirate,nego eto..
uglavnom,mladi ste i sve to ide brzo,čini vam se da baš sada patite,volite,smijete se najviše i najjače...za neke stvari ste u pravu,a za ostalo-pretjerujete.

ne znam šta bih savjetovala,jer ne mogu fino ni da pohvatam priču,ne znam ko više kod koga dolazi,ko se juri,ko je neodlučan.. dajte jedno drugom malo vremena,ako ima smisla,pokušajte nešto ponovo,ako ne.. krenite dalje,šta da radiš.. Smile

i da,mijenjaj se onda kad shvatiš da to kakav si trenutno povrjedjuje tebi bliske ljude,a sasvim je bespotrebno da se tako ponašaš. nemoj čisto da bi se dokazao,svidio..nego samo ako vidiš da će promjena da donese nešto bolje,gledaj na duže staze
« Poslednja izmena: 13. Dec 2011, 00:41:28 od Sofija 753 »
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
Dosta su mladi, tako da to za pomirenje varira od toga kakvog je raspolozenja a ne na cinjenicama. Doduse, znam i starije koji idu tim sistemom. Smile

A i govoriti o nekoj ljubavi... U 16 godina su daleko od zrele veze bez obzira na dugovecnost iste.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
nemoj biti toliko dosadan.....
jer ona uziva u tome....da se ponizavas...cim malo popustis...
 pomirit ce se  s tobom..tj kad te malo namuci...
kad se pomiris s njom..malo je izvacari...ii sutni je.... Smile
nanijece ti opet bol...prve prilike...
i nauci...tj nemoj ... tako lako da prastas...malim rospijama... Smile
koje ne znaju sta ce od tuge pa se pofataju s prvim koji naidje...
cura ima koliko hoces...jedna nesto tu se*** i prenemaze se..tjeraj je u pm...
i idi dalje... Smile

IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2178
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.642.2
ako se promeniš,stvari se tek tada otimaju kontroli.
bolje promeni devojku.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.