Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vozač pokosio devojku, pa ga putnik pretukao  (Pročitano 7539 puta)
Hronicar svakodnevice


Eat this

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 842
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
mob
Nokia 
To je tvoja verzija događaja, majstor verovatno ima nešto drugačiju... Šta si trenirao? Kako su se ophodili panduri prema tebi, da li su te i oni batinali?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2178
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.642.2
To je tvoja verzija događaja, majstor verovatno ima nešto drugačiju... Šta si trenirao? Kako su se ophodili panduri prema tebi, da li su te i oni batinali?
to je jedina verzija dogadjaja.covek je pod stresom bio svaki dan,radeci tih godina taj posao.situacija je bila katastrofalna,ljudi su cekali olupine autobusa,koje su bile dupke pune.ljudi su da bi uhvatili autobus,trcali pored autobusa u pokretu...itd.ko zna koliko je puta samo tog dana bio u crvenom stanju svoje psihe.reagovao je kako je reagovao...da li sam  bio ja u pravu,pa i da i ne,mozda vise ne?trenirao sam tada aktivno sambo,danas tek da budem razgiban.batine su bile fest,tuklo me je nekoliko ljudi,tukao sam i ja dok sam imao snage,kad sam od udaraca pao,pocela je kisa nogu i ko zna cega sve ne.kad je murija dosla,vozac,koji me je bacio sa vrata i dispecar na zelenjaku su rekli,da sam dzeparos.ne secam se da li su  me tu panduri nesto cimali,ali su bili veoma neprijatni.
prespavao sam u 29-tom.a ujutro kada su dosli inspektori sa tog odeljenja i kada su me izveli gore,dobio sam nekoliko samara,dok me nisu saslusali.jer sambo se tih godina trenirao u novom sadu i u beogradu J.K milicioner.
dakle trenirao sam sa pandurima,a moj trener je bio veoma dobar sa nekim likovima u muriji,tako da sam posle intervencije trrenera bio ok.i od svega toga kasnije nije bilo nista.meni je samo ostao neki oziljak na ruci,od cega ne znam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Eat this

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 842
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
mob
Nokia 
Ok, hvala na detaljnijem opisu. Šta se desilo sa vozačem? Da li je ostao da leži na zemlji ili se i on pridigao i prednjačio u udarcima kasnije. Svakako splet nesrećnih okolnosti, ali sa ove vremenske distance, pošto osim ožiljka nemaš nikakvih trajnih posledica, može se reći da ima i elemenata komičnosti, sa potencijalom ekranizacije. Sambo, to je Ruska borilačka veština, slična džudou?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2178
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.642.2
Ok, hvala na detaljnijem opisu. Šta se desilo sa vozačem? Da li je ostao da leži na zemlji ili se i on pridigao i prednjačio u udarcima kasnije. Svakako splet nesrećnih okolnosti, ali sa ove vremenske distance, pošto osim ožiljka nemaš nikakvih trajnih posledica, može se reći da ima i elemenata komičnosti, sa potencijalom ekranizacije. Sambo, to je Ruska borilačka veština, slična džudou?
dok sam bio na nogama,nije me tukao.dao je izjavu patroli,da sam dzeparos.sambo jeste borilacka vestina sa osnovama dzudoa,samo mnogo,mnogo grublja,slicnija je brazilskoj dziudzici,kojoj je opet osnova dzudo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.