Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ostavila bebu da umre u bašti  (Pročitano 9496 puta)
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


I just realized, i am the ow in the word now

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 11892
Zastava Beograd
mob
Apple Iphone XR
ona ce u tom istom zatvoru ostati samo 3 meseca  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


j never lose...j just choose not to win

Zodijak
Pol Žena
Poruke 10106
Zastava sever
ali ta 3 meseca ce joj biti pakao,
IP sačuvana
social share
...burn,like fire in Cairo...

ko igra za raju...i zanemaruje taktiku...zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku...
p.s; Avionu Slomicu Ti Krila. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
Izvni..ali, to sto ju je decko\svaler ili sta god ostavio.. ipak nije opravdanje...
Ovakav stav imam jer sam i ja zena, i nikada sebe ne bih dovela u  situaciju da ubijem nekoga ko je nesposoban za zivot, u potpunosti zavisi od mene i jos je  moja krv..

Upravo sam i rekao da ne postoji opravdanje za ubistvo, dakle nema potrebe da insistiras na tome (don't preach to a believer).

Poenta je da to dete nije nastalo partenogenezom i da za njega ima odgovornost i otac -- na kraju i zakonski, ako ti to vise odgovara kao pravniku.

Ako nije znao da je rodjeno -- zasto nije? Ona mu je rekla da je trudna. Ako je znao, zasto nije uzeo dete ako zna da je ona luda?

Inace sto se tice
Ja to ne mogu da razumem... Tacnije, ja to ne zelim da razumem...
, ja te i ne teram da budes branilac. Budi javni tuzilac ako ti to vise odgovara. 

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
nadam se da ce zene u zatvoru da je izdresiraju i izdrkaju,,mogu da zamislim sta ce da joj rade

Pravni sistem civilizovanih zemalja se ne bavi odmazdama vec vise od 100 godina, a osoba koja podrzava "pravdu" koju sprovodi rulja je u najmanju ruku ozbiljan sociopata, ako ne i psihopata.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Ma, ne Tra.. nije vazno.. samo sam malo besna.. Smiley

Oki, bicu tuzilac  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


j never lose...j just choose not to win

Zodijak
Pol Žena
Poruke 10106
Zastava sever
znaci ja ispadam sociopata i psihopata... Smile  znas kako me je potreslo to od tebe :cry:aaaaaaaa smrc

A ne verujem da su nasi zatvori toliko civilizovani , gde su "gosti" cedomorke koje  zakopavaju decu po vinogradima, zato ce zene koje iole imaju malo srce i duse da joj se hfpq09e8+0r1+å7u+1 keve! Smile
IP sačuvana
social share
...burn,like fire in Cairo...

ko igra za raju...i zanemaruje taktiku...zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku...
p.s; Avionu Slomicu Ti Krila. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


I just realized, i am the ow in the word now

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 11892
Zastava Beograd
mob
Apple Iphone XR
Oko ovog slucaja postoji hiljadu i jedno Zasto!??!
Kako njena majka nije primetila trudnocu?Niko ama bas niko iz okoline nije primetio...  njena majka valjda zna kako to izgleda. . Njena snaja je prokomentarisala da je videla da ova nema vise stomak i da je pretpostavila da se porodila i da je negde dete ostavila!!! A nije je bilo briga ni da pita ni da proveri sta je s detetom!!!
Neshvatljivo je dokle smo dogurali, do toga da nam je maltene svaki mesec u godini obelezen ubistvom bar jednog deteta i to u ovako maloj drzavi. Neshvatljivo je koliko ovom narodu nije ni stalo da nesto ucini.
Sta ovde nije jasno? Rec je o ubistvu prvog stepena prema zakonu svake normalne drzave, ali u nasoj se, usprkos tome sto je ubica uhvacen na delu, jos razmatra. Nije u pitanju maloletnica , u pitanju je zena od 28 godina, ukoliko se ovakvo nesto moze nazvati covekolikim. Neko sa ovakvim rezonom je sasvim poremecena osoba i nije joj mesto u drustvu jer je opasna, s obzirom da joj ubistvo bebe ne predstavlja problem. Psihijatar je tu potreban samo da izdiferencira da li joj je mesto na psihijatriji za zlocince ili u zatvoru. Ali mene hvata uzas pri pomisli da ce se ovo cudoviste u ovakvoj skrnavoj drzavi brzo naci na slobodi. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


I just realized, i am the ow in the word now

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 11892
Zastava Beograd
mob
Apple Iphone XR
Sad ponovo pogledah tekst. Selo je nju sigurno vec proglasilo za nemoralnu kad je otisla u Crnu Goru da radi kao konobarica, proradio joj je taster za brigu o okolini kad je rodila dete.
Sramota je da rodi vanbracno dete (kako rece okopilice se, uzasna rec), a nije sramota da postane ubica.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
zato ce zene koje iole imaju malo srce i duse da joj se hfpq09e8+0r1+å7u+1 keve! Smile

A mogla bi nekad kad se ne bavis vigilantizmom po Svedskoj i po Srbiji iz Svedske da sednesz pa da se zamislis zasto je "hfpq09e8+0r1+å7u+1 keve" nesto toliko uzasno ako je to jedini nacin da se stvori to "cedo" koje je ova uzasna monstruozna "cedomorka" "umorila".

I da li to ima veze sa internalizovanom mizoginijom osobe

koja u raseljenju nikad ne pripada potpuno nijednoj opciji,

tj. ni svedskom legalno-egalitaristickom, ali socijalno brutalnom i raslojenom drustvu ili muzjaka divljeg severa ili feminiziranih seka-persi koji pevaju u "Army of Lovers",

ni srpskom macizmu -- jos gorem u svom jadu i ponizenju posle izgubljenih ratova i survavanja standarda...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


j never lose...j just choose not to win

Zodijak
Pol Žena
Poruke 10106
Zastava sever
ne razumem sta pokusavas , branis Draganicu a mene nazivas sociopatom i psihopatom, lepo , bas lepo.
Ostaj zdravo , u svom miru  Smile
IP sačuvana
social share
...burn,like fire in Cairo...

ko igra za raju...i zanemaruje taktiku...zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku...
p.s; Avionu Slomicu Ti Krila. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.