Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 22:09:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: gde ste skorpije  (Pročitano 7917 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
To me bas cudi..jer su vodeni znaci veoma emotivni i dosta vole da pomazu drugima...mozda su dosta i oprezni zbog svih tih emocija...ja na primer nemam puno prijatelja, ali te koje imam a troje su, znam ih vise decenija...i veruj mi ja stojim i vise od 100% iza njih, da ne govorim o svim ostalim stvarima koje cini pravo prijateljstvo..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Sendo 
Ah, Smile pa dobro, nisam napisao da bi se žalio, samo da kažem koliko kompaktibilnost sa znacima ume da ispadne bzvz Smiley 1

Iskreno, devojka je počela da me kulira i kada sam i ja nju, krenula je da mi se nešto javlja, a već sam se ohladio, tako da šta je tu je.

Iskreno, Škorpije imaju "ja, pa ja stav". Sklone su samoživosti, ali imaju i ambiciju, veoma su self-centered (odnosno same su sebi u centru pažnje). Nije da mi smeta (s obzirom da sam škorpija  podznaku), ali na duže staze postaje napor. Inače vodeni znaci jesu osećajni, ali isto tako mogu da budu i podli po pitanju istog. Takođe sam naletao na mega kompaktibilne devojke (u standardnom i kineskom, znaku i podznaku) sa kojima nisam ostvario ništa. Još jedna stvar da ako negde nešto piše, da ne mora da znači ama baš ništa. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
nisu skorpije samozive, neko ih ljudi tako dozivljavaju, a to je zbog onog njihovog "crno-belo","ljubav ili mrznja"ne mogu skorpije da rade pola stvari...oni ili rade ili nerade..ili vole ili mrze...sredine nema...mozda ne bi ni mi hteli bas da budemo takvi, ali to je jace od nas...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Sendo 
ah znam, podznak je čudo Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 128
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
Apple 5S
Ja evo kao vodolija recimo mogu da ti kazem o svom iskustvu sa skorpijama...Pre jedno 4 meseca sam upoznao jednu skorpiju koja mi je prosto dosla glave. Sve do sada, to je bilo jedno divno prijateljstvo, za samo 4 meseca pronasao sam osobu koja mi je potpuno odgovorala u svakom reonu zivota, dok se u istu osobu nisam zaljubio pre 2 dana. Zbog samog prijateljstva vrlo je tesko pokrenuti pricu o vezi, jer veza moze da pokvari jedno duboko prijateljstvo, a sad, pazi... Po nekom opstem horoskopu, vodolija i skorpija se ne mogu nazvati idealnim za vezu. Medjutim postoji ona recenica koja navodi da ukoliko se prebrode te neke bitne razlike moze da nastane pravi bum, u smislu veza moze biti idealna. E sad, to je opsti horoskop, a sve zavisi sada od tebe, tj od tvog licnog horoskopa. Kroz pricu sa licnim astrologom, ja jesam idealni primer jedne vodolije, ali prema skorpijama recimo da imam naklonost, kao i prema ribama recimo, mislim na one musko-zenske odnose koje prelaze granice prijateljstva, sto recimo nije bas karakteristicno za vodoliju. Ali kazem, jedno je opsti horoskop, drugo je licni, a ja kazem da se ni jednog ni drugog ne drzis slepo. Jer zvezde nam otkrivaju moguce situacije, a mi sami, svojim postupcima i odlukama, mozemo promeniti te iste situacije. Nista tu nije 100% sigurno, da drugacije ne moze biti. Mada ipak smatram astrologiju korisnom i lepom, i mogu reci slobodno da verujem u nju. A sad, sto se tice iskustva izmedju skorpija i vodolija, ti prvenstveno moras da prihvatis jednu vodoliju u potpunosti kakvom ona jeste, a ne mozes reci da su laki za shvatanje i prihvatanje narocito u vezi, kao i ta vodolija tebe, i da te razlike prebrodite da bi vam veza bila cvrsta. Ako to uspete, tu se slazem sa navodima iz opsteg horoskopa, onda je to veoma zanimljiva veza, rekoh pravi bum...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
super vodolija!..mnogo ste teski, ama bas teski mislim za shvatiti...cemu ta provokacija? negde sam procitala, da vodolija kao da poseduje dar da na svoj neki svestan ili nesvestan nacin iritira skorpiona i u njemu probudi i one najmracnije misli sve do te mere, da ovaj postaje ljubomoran, destruktivan, osvetoljubiv i jednostavno napravi takav lom, i na kraju zauvek odlazi...taman kad ja izjavim emocije i strast, ona  moja vodolija se toliko sledi i izgubi, tako da stoji ispred mene totalno zabezeknuta i ko zna u kom svetu ideja odlutala...jedno pitanje?...jer vi imate problema da se nosite sa emocijama?..pa i to da kazete?...imate li mozda strah od vezivanja, zbog one vase ljubljene slobode? stalno ste u nekim mislima i idejama, imam osecaj da ne mozete da se opustite kako treba...ili je to neki strah?....a sto se tice privlacnosti izmedju skorpije i vodolije, mislim da je velika, ali to na duze staze nije dovoljno...jer znas kako, skorpija drugacije razmislja od vodolije i drugacije gleda na svet...mi smo preokupirani realnoscu, duboki, strastveni itd, dok vodolija je ipak vazdusni znak, oni su vise zaokupirani svojim idejama i time kako da ucine svet boljm...skorpija je stabilna, promisljena, dok je vodolija nestalna, nepredvidiva...odluke medja iz sekunde u sekundu..a skoro sam procitala u vezi kombinacije vodeni-vazdusni-znaci, da vazduh mnogo talasa vodu, a to nije nikako dobro, nastanu posle velike poplave...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
nema vodolije! a ja htela malo s njom da diskutujem o tim vodolijsko-skorpionskim odnosima...mozdas se i predomisli pa ipak svrati
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 22:09:13
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.112 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.