Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 11:42:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 [Sve]
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: gde ste skorpije  (Pročitano 7890 puta)
02. Dec 2011, 21:52:07
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
Browser
MSIE8.0
Hallo svima!
Na  ovom forumu sam procitala igrom slucaja pre izvesnog vremena dosta interesantnih stvari o skorpijama. . zato otvaram ovu temu, pa neka se pridruze svi, i skorpije i ne skorpije. . . a za skorpije posebno pitánje? kakva su vasa iskustva sa vodolijama ili n. p. bikovima. . . ja sam inace dupla skorpija i mene je tako smorila jedna vodolija 1,5 g.  dok mu nisam ono skorpionski jebala mater. . . ne nismo mi opasni, samo smo pravedni. . . a povrsnost i provokacije ne idu kod skorpije, a da i trpimo mi duuuuuuugo, ali kad nam punke film bogami bolje sto dalje od nas. . . .



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
ja ne verujem u horoskop  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
nisam ni ja verovala, ali veruj mi da ima nesto u tome. . . . ako nista vise onda bar osnovne karakteristike znaka su tacne. . . ne moze covek na osnovu toga da donese pravi sud o nekoj osobi jer je tu i natalna karta i mnoge druge okolnosti. . . ali, ja ti govorim iz iskustva, da sam procitala pré 1,5g dana opste karakteristike vodolije, veruj mi kao skorpija se ne bi nikad upustila u takvu vezu. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Sendo 
znaš koji je prolem, dosta ljudi veruje u horoskop, iz jednog prostog razloga kada pročitaš karakteristike tvoga znaka, automacki se prepoznaješ, kao i kako kompaktibilne, tako i one sa kojima nisi kompaktibilna. Horoskop ne treba da uzimaš ozbiljno, već više u nekom opuštenom smislu.

Inače sam u podznaku škorpija Smile
« Poslednja izmena: 02. Dec 2011, 22:56:39 od BlizzardJakkal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
da, ali kako objasniti tezu gde god procitam o vodolijama,  naidjem na rec sloboda, sloboda i to je to...to je vazdusni znak, vise okrenut idejama drustvu, dok je skorpiaja zaokupljena sobom i domom, parnerom....a sto vodolije mogu da izbace skorpiju iz takta to niko ne moze...jednostavno provociraju..vide da si jaci, nemogu da te pobede, pa ajde malo zmurke...i tako to ide, dok skorpiji definitivno ne punke film, a onda je kraJ, definitivno....a vodolija kad oseti skorpionski otvor ne moze da se oporavi i kazu pati....treba razumeti skorpije, i ne bas da ih provociras jer desi se bas ono najgore...e sad ko je razumeo shvatice
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Sendo 
pa dobro, pazi izašao sam ja jednom sa Škorpijom u kafić, čim je saznala da sam Bik u horoskopu, počela je da freak outuje. Bilo je "Jao, moj bivši je isto bio Bik, jao ti i on imate slične karakteristike..." i tako u krug.

A pošto te zanimaju odnosi sa Bikovima:

ŠKORPION -- BIK
Ovo je jedna zaista zanimljiva kombinacija. U astroloskim knjigama postoji upisano velikim slovima da je ovo najstrastvenija kombinacija odnosno da spoj ova dva znaka predstavlja najstrastveniju kombinaciju od svih mogucih kombinacija (144 kombinacije koje vaze za ceo zodijak).
Zbog toga, nije nikakvo cudo sto Vasi susreti obicno prolaze veoma zapazeno, a zanimljivost koja prati Vasu kombinaciju predstavlja cinjenica da se one najuzbudljivije emotivne ili erotske veze najcesce desavaju izmedju Bika i Skorpiona. Ipak, naglasavamo cinjenicu da, ukoliko negujete prijateljski ili poslovni odnos, onda su Vam mogucnosti za kontinuitet i trajanje daleko vece.
U naletu velikih strasti, u pocetku Vas odnos prati emotivna euforija koja podseca na veliki ljubavni i strastveni vatromet. Medjutim, za ocekivanje je da vrlo brzo izgubite interesovanje jedno za drugo, ili da Vam predstoji buran razlaz u onom trenutku kada otkrijete da za Vas postoje ne samo velike, vec i nepremostive razlike.
Skorpion ne moze da podnese posesivnost i moralisanje ili malodusnost koja proistice iz Bika, a sa druge strane, Bik je veoma razocaran kada u svom partneru otkrije osobine kao sto su osvetoljubivost, beskrupuloznost i nekontrolisana ljubomora. U sustini, najveci problem koji preti ovoj ljubavnoj kombinaciji predstavlja mogucnost za sado-mazohisticki odnos koji se tesko prekida.
Na kraju, naglasavamo da nema velike razlike izmedju kombinacije muskarac Bik i zena Skorpion i obrnutog slucaja, kombinacije izmedju muskarca Skorpiona i zene Bika. U svakom slucaju, vazno je da Vasa veza potraje dovoljno dugo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
sakal smeker  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Sendo 
uvek bio i ostao Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Hvala!
Trebala je da ti da sansu, jer i ja mislim da bikovi dobro pasu sa skorpijom.. uostalom ne moze ona tebe samo na osnovu toga porediti sa bivsim..kao sto sam naglasilla gore, ima tu jos puno stvari koje su bitne..mislim da su bikovi topli ljudi i znaju da uzivaju i da se opuste, ipak je to zemljani znak...a razliku od vodolija koje zive u oblacima (vazdusni znak) beze od obaveza, odgovornosti, gledaju pre svega sebe (egoisti), a i tvrdoglavi su, ocaj...ne znaju sta zele, a meni je moj bivsi rekao da trazi sebe, eto....vodolija je veliki teret za solidan skorpionov temperament, to sam ja definitivno zakljucila... i dobro sto je tako, kako je
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Sendo 
Haha, kada smo kod nje, danas sam je (definitivno) otkačio. Prilično je iritantna i voli da se ponaša kao da je najduhovitija osoba na svetu.

Bikovi su ti definitivno najtopliji znak od Zemljana tri, Jarac je previše hladan (mada se dosta družim sa jarčevima, prija mi njihov temperament, i znam dokle mogu da ih začikavam). Device su mi meh, često ne znaju šta hoće, u svakom smislu. Inače moram da ti kažem da sam nestandardan bik, često sam se više kačio sa vodenim znacima, čak i previše. Jednostavno ih doživljavam kao dvolične, kada im trebaš i kada su u downu super, a kada nisu ona su prepotenti i puni sebe (govorim o onima koje sam sreo naravno). Najgore je kada naletiš na neki znak sa kojim si kompaktibilan i dobiješ "ledeno rame" što bi rekli Ameri, bukvalno dignu nos i postanu prepuni sebe.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
To me bas cudi..jer su vodeni znaci veoma emotivni i dosta vole da pomazu drugima...mozda su dosta i oprezni zbog svih tih emocija...ja na primer nemam puno prijatelja, ali te koje imam a troje su, znam ih vise decenija...i veruj mi ja stojim i vise od 100% iza njih, da ne govorim o svim ostalim stvarima koje cini pravo prijateljstvo..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Sendo 
Ah, Smile pa dobro, nisam napisao da bi se žalio, samo da kažem koliko kompaktibilnost sa znacima ume da ispadne bzvz Smiley 1

Iskreno, devojka je počela da me kulira i kada sam i ja nju, krenula je da mi se nešto javlja, a već sam se ohladio, tako da šta je tu je.

Iskreno, Škorpije imaju "ja, pa ja stav". Sklone su samoživosti, ali imaju i ambiciju, veoma su self-centered (odnosno same su sebi u centru pažnje). Nije da mi smeta (s obzirom da sam škorpija  podznaku), ali na duže staze postaje napor. Inače vodeni znaci jesu osećajni, ali isto tako mogu da budu i podli po pitanju istog. Takođe sam naletao na mega kompaktibilne devojke (u standardnom i kineskom, znaku i podznaku) sa kojima nisam ostvario ništa. Još jedna stvar da ako negde nešto piše, da ne mora da znači ama baš ništa. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
nisu skorpije samozive, neko ih ljudi tako dozivljavaju, a to je zbog onog njihovog "crno-belo","ljubav ili mrznja"ne mogu skorpije da rade pola stvari...oni ili rade ili nerade..ili vole ili mrze...sredine nema...mozda ne bi ni mi hteli bas da budemo takvi, ali to je jace od nas...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Sendo 
ah znam, podznak je čudo Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 128
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
Apple 5S
Ja evo kao vodolija recimo mogu da ti kazem o svom iskustvu sa skorpijama...Pre jedno 4 meseca sam upoznao jednu skorpiju koja mi je prosto dosla glave. Sve do sada, to je bilo jedno divno prijateljstvo, za samo 4 meseca pronasao sam osobu koja mi je potpuno odgovorala u svakom reonu zivota, dok se u istu osobu nisam zaljubio pre 2 dana. Zbog samog prijateljstva vrlo je tesko pokrenuti pricu o vezi, jer veza moze da pokvari jedno duboko prijateljstvo, a sad, pazi... Po nekom opstem horoskopu, vodolija i skorpija se ne mogu nazvati idealnim za vezu. Medjutim postoji ona recenica koja navodi da ukoliko se prebrode te neke bitne razlike moze da nastane pravi bum, u smislu veza moze biti idealna. E sad, to je opsti horoskop, a sve zavisi sada od tebe, tj od tvog licnog horoskopa. Kroz pricu sa licnim astrologom, ja jesam idealni primer jedne vodolije, ali prema skorpijama recimo da imam naklonost, kao i prema ribama recimo, mislim na one musko-zenske odnose koje prelaze granice prijateljstva, sto recimo nije bas karakteristicno za vodoliju. Ali kazem, jedno je opsti horoskop, drugo je licni, a ja kazem da se ni jednog ni drugog ne drzis slepo. Jer zvezde nam otkrivaju moguce situacije, a mi sami, svojim postupcima i odlukama, mozemo promeniti te iste situacije. Nista tu nije 100% sigurno, da drugacije ne moze biti. Mada ipak smatram astrologiju korisnom i lepom, i mogu reci slobodno da verujem u nju. A sad, sto se tice iskustva izmedju skorpija i vodolija, ti prvenstveno moras da prihvatis jednu vodoliju u potpunosti kakvom ona jeste, a ne mozes reci da su laki za shvatanje i prihvatanje narocito u vezi, kao i ta vodolija tebe, i da te razlike prebrodite da bi vam veza bila cvrsta. Ako to uspete, tu se slazem sa navodima iz opsteg horoskopa, onda je to veoma zanimljiva veza, rekoh pravi bum...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
super vodolija!..mnogo ste teski, ama bas teski mislim za shvatiti...cemu ta provokacija? negde sam procitala, da vodolija kao da poseduje dar da na svoj neki svestan ili nesvestan nacin iritira skorpiona i u njemu probudi i one najmracnije misli sve do te mere, da ovaj postaje ljubomoran, destruktivan, osvetoljubiv i jednostavno napravi takav lom, i na kraju zauvek odlazi...taman kad ja izjavim emocije i strast, ona  moja vodolija se toliko sledi i izgubi, tako da stoji ispred mene totalno zabezeknuta i ko zna u kom svetu ideja odlutala...jedno pitanje?...jer vi imate problema da se nosite sa emocijama?..pa i to da kazete?...imate li mozda strah od vezivanja, zbog one vase ljubljene slobode? stalno ste u nekim mislima i idejama, imam osecaj da ne mozete da se opustite kako treba...ili je to neki strah?....a sto se tice privlacnosti izmedju skorpije i vodolije, mislim da je velika, ali to na duze staze nije dovoljno...jer znas kako, skorpija drugacije razmislja od vodolije i drugacije gleda na svet...mi smo preokupirani realnoscu, duboki, strastveni itd, dok vodolija je ipak vazdusni znak, oni su vise zaokupirani svojim idejama i time kako da ucine svet boljm...skorpija je stabilna, promisljena, dok je vodolija nestalna, nepredvidiva...odluke medja iz sekunde u sekundu..a skoro sam procitala u vezi kombinacije vodeni-vazdusni-znaci, da vazduh mnogo talasa vodu, a to nije nikako dobro, nastanu posle velike poplave...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
nema vodolije! a ja htela malo s njom da diskutujem o tim vodolijsko-skorpionskim odnosima...mozdas se i predomisli pa ipak svrati
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 [Sve]
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 11:42:58
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.