Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 05:29:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pijančenje svaki vikend  (Pročitano 12246 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
HTC Wildfire S
Рецимо ја могу само случајно да се запијем

A jebiga, omakne se čoveku.  Smile
Shit happens.  Smile

Nemojte pogrešno da me razumete.
Daleko od toga da je promovišem tako nešto kao što je "pijančenje svaki vikend", kao nešto super, nužno i nešto što bi svi trebali da rade stalno.
Daleko od toga. Smile
I to je druga krajnost.

Samo kažem da to treba biti nešto proizvoljno. Kako čovek oseti.  Smile
I da nema ništa pogrešno u tome ako i svaki vikend pije... ako ispunjava svoje obaveze i ako to ne ostavlja negativne posledice.

retko se napijem ... trebalo bi to češće da radim  Smile

Eto vidite. Lepo oseti čovek šta i kako.  Smile

Tesko je kada covek u sopstvenom zatvoru zivi. A jos teze kada nije svestan tog zatvora i jos se povinuje tim zatvorskim pravilima. Ne znajuci, ne pitajuci i ne razmisljajuci odakle su.

Ne mislim ni na koga ovde konkretno.

Kako ovo sad da protumačim.  Smile

1. Zatvor su ustaljene društvene norme kojima smo se vremenom povinovali i pokušavamo da uguramo ostale ljude u taj kavez.
2. Zatvor je alkohol, opojni napitak koji stvara zavisnost i briše osećanje da smo pod njegovim dejstvom i u njegovom ropstvu.
3. Ti nas bre troluješ ovde.   Smile

Svaki vikend pijanci balavac sa ozbiljnim emotivnim hendikepom.

Ljubomoro.  Smile
« Poslednja izmena: 28. Nov 2011, 08:38:29 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1473
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
Citat
Elem. Evo... pitanje za sve, da ne bude čisto dijalog sa Munkom.
Da li je to što neko pije svaki vikend, a napominjem - ispunjava sve svoje obaveze - samo po sebi osuđujuće?
Ako se ništa u praktičnom smislu ne bi promenilo, da li otišao za vikend da se provede i popije... ili ostao taj vikend kući i buljio u TV u neku budalaštinu... zašto insistirati da ovom drugom?

Zavisi. Da bude onako taman pijan, da se moze kontrolisati mislim da je u redu. Ali samo u mladjim danima.

Kada bi ozenjen covek svaki vikend bio pijan to bi njegovoj zeni verovatno smetalo.


VRHUNAC PIJANSTVA:Dolazis kuci sa svalerkom,zena ti otvara vrata,ti joj namigujes i sapuces na uvo PRAVI SE DA SI MI SESTRA! Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Ма случајно. Некад се непланирано запијем јер попијем више него што мислим да сам попио. Ал се ниједаред досад нисам урољо да се клатим и да заплићем језиком.

И даље не контам у чему је поента свесно се наждрљекати.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
HTC Wildfire S
VRHUNAC PIJANSTVA:Dolazis kuci sa svalerkom,zena ti otvara vrata,ti joj namigujes i sapuces na uvo PRAVI SE DA SI MI SESTRA! Smile
Smile


Zavisi. Da bude onako taman pijan, da se moze kontrolisati mislim da je u redu.


Pisac i pesnik Goethe sedeo je jedne večeri u gostionici i pio vino s vodom. Kod susednog stola sedelo je društvo obesnih studenata koji su pili vino. Jedan od njih upita Goethea:- Zašto mešate vino s vodom i time ga kvarite? Pesnik im objasni: - Sama voda čini živa bića nemima. To dokazuju ribe. Samo vino vodi u glupost. To dokazujete vi, mlada gospodo. A pošto ne želim biti ni jedno ni drugo, mešam vino s vodom.

---


Gustav Krklec je bio najlakši i najveseliji gost u kafanama. Stari gospodin je bio vazda raspoložen i spreman da ispriča poneku anegdotu. Bilo mu je važno samo da ima gemišt i ništa više, stalno je čaša bila pred njim, a nikad nije bio pijan. Znao je održavati stanje kad vino drži čoveka na onoj čarobnoj granici, pa mu sve lepo i on zadovoljan i raspoložen, a pamet potpuno trezna. "Piješ li ti, Gustave, ikad vodu?" pita ga Jan, a namigiva nam: "Kad mi je bilo dvadeset godina napio sam se vode i dobio upalu pluća. Otad nikad", odgovara šeretski i primiče čašu s gemištom.


Kada bi ozenjen covek svaki vikend bio pijan to bi njegovoj zeni verovatno smetalo.

U principu se slažem.
Valjda zato što sam i sâm nekako odrastao u takvoj porodici u kojoj je tako nešto nepoznato i stoga neprimereno. (moj ćale kupi pivo, verovali ili ne, pokvari mu se u frižideru. xD )

Sve ima svoje godine.

Ali vredi napomenuti da postoje očevi, barem ih ja pregršt znam, koji sjajno vode računa o svojoj porodici... al' vole eto ljudi da daju sebi "oduška".  Smile

Nemaju svi očevi i muževi želju, kad dođu iz kafane, da mlate ženu kaišom. To je tako stereotipno. Smiley
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1473
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
Ма случајно. Некад се непланирано запијем јер попијем више него што мислим да сам попио. Ал се ниједаред досад нисам урољо да се клатим и да заплићем језиком.

И даље не контам у чему је поента свесно се наждрљекати.

Ne "nazdrljekati" nego samo napiti. Koliko sam skontao Goa misli na ono

pijan sam veselo mi je i ne pravim sranja


a ne na ono


mrtav pijan sam ne mogu da setam vodite me na ispiranje i zelim da umerem....  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
HTC Wildfire S
Ima ta neka... čarobna granica.  Smile
Na kojoj se čovek održava kao akrobata na žici, vagajući da ne padne ni na jednu ni na drugu stranu. Smiley
Ko zna da pije, zna bolje i iskusnije da se održava.

Zvuči rizično i pitanje je zašto bi iko to radio i sebi pričinio... ali, ume biti lepo čoveku na toj visini, dok balansira. Smiley

Ali da. Na tom sam mislio.  Smile


To je ona razlika koju je Munka napomenula.
Između onoga što sam ja i onoga što je ona napisala.  Smile
« Poslednja izmena: 28. Nov 2011, 09:52:16 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Тја.. уме бити лепо. Лепо је и оном што звекне 2 ексера, ал питање је онда колко је он тужан лик кад не може да му буде лепо без стимуланса.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
HTC Wildfire S
Pah. Nije ti baš poređenje.
Ekseri i alkohol.

S druge strane ni ne govorimo o ljudima koji piju iz tuge... ili o ljudima koji piju zbog samog pijanstva jer im drugačije ne može biti lepo.
« Poslednja izmena: 28. Nov 2011, 10:46:40 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
Uopste ne zelim da pricam o muskarcima koji su ozenjeni , imaju porodice i zderu svako malo. Sinoc sam gledala trenutak istine i jedan takav otac lupa sinu glavu o plocice, izmedju ostalog.

Dakle, ja bih o onima koji su i dalje momci i bez ikakvih obaveza mogu da piju. Smatram da je jako ruzno biti pijan, brljaviti dok si u lokalu, prcati gluposti i povracati ljudima po cipelama. Dalje nista ruznije nema od pijane zene. Ja sam se jednom napila, da sam povracala i to samo zato sto nisam znala kakvo je pice viski i gde i kako "udara". Imala sam 18 i slavila svoj rodjendan sa 40 ljudi u diskoteci.
Dobro je pa sam znala na cijem sam rjendanu.
Sutra me bilo sramota kao nikada ranije. Naravo svi su smatrali da je taj rodjendan bio dogadjaj meseca  a meni kasnije bzz utrosene pare i jos gluplje pijanstvo.

NIkad vise posle toga  a imam 31 nisam pila da povracam i da se izgubim mada sam mogla. Popijem onoliko koliko mogu da podnesem da sam raspolozena i da mogu da govorim kako treba a ne da zaplicem jezikom.

Kad vidim svinju pijanu kako se klati za stolom a ima skoro 30 godina tako bi mu razvezala samarcinu da se izvrne preko onih flasa.

Ima moj muz jednog "drugara" koji svaki put kad sednu u kafannu izadje cetvvoronoske, sto bi reko moj dragi :"Pije ko na takmicenju"
E pa njega je zena ostavila i otisla kod keve u Uzice na jedno 2 meseca. Sad je sam  i pita mog muza 100 puta kad ce mu doneti rakiju sto je moj svekar pekao.
Njemu je u glavi rakija a ne zena i dete. Ni gde su , ni kako im je, ni od cega tamo zive , ni da li mala ima sve ...nista.
Jebes coveka, muskarca, domacina, oca.....
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
HTC Wildfire S
Dalje nista ruznije nema od pijane zene.
Ima.
Muškarac koji bi takvu ženu iskoristio.

Slažem se sa ostatkom napisanog. (mada nije to tema, ali nema veze... proširićemo, ne smeta.)


I ako mogu da te pitam. (mada verujem da mi nećeš odgovoriti, al' ajde)
Citat
Ima moj muz jednog "drugara" koji svaki put kad sednu u kafannu

Koliko puta tvoj muž posećuje kafanu i kakav mu je odnos prema svemu tome? Smiley
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 05:29:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.