Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Profesorka koči cele generacije studenata  (Pročitano 10204 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
Samsung Galaxy IIs
Pa i ja na mom faksu imam degenerika koji predaje Elektrotehniku i kod koga je isto ovako

Citat
Od sto studenata, ispit položi dvoje, troje

I to odu ljudi na usmeni sa decetkama,osmicama na inace teskom pismenom,i od njih 30 prodje samo troje.Dok ne overis kod njega triput usmeni,nema prolaska.


A inace,skot uzme pa ukine pravo starim studentima,odnosno onima koji prodju u sledecu godinu,da polazu predmet preko kolokvijuma.A to je,koliko se secam,zagarantovano (usranom) Bolonjom.Al,eto... svi se prave blesavi.  Smile

Skontali smo mi iz ranijih tema da si ili profesor/asistent ili su ti mama i tata profesori...a mozda i imas neki fetis da mrzis studente. Ali si mog'o da bar procitas sta pise, pre nego sto si opet krenuo da svaljujes krivicu na studente.,.

On i Stanislav.Dezurni kontrasi i govnojedi.Nasli se...

To ti je implementacija iste u Srbiji. Ipak, ne treba nista tu menjati zar ne ? Da se institucija i kvalitet "ne srozavaju".

Imam druga na molekularnoj biologiji.treba im neko za testiranje nekih procesa i hemikalija.Sto se ne prijavis,kad vec toliko volis nove stvari?

Gledaj na te profesore kao na "celicenje" ili sta vec. Imao sam i ja par takvih. Nista strasno, takve ne treba menjati. Tako je (verovatno) i u Rusiji. Ako je tamo njima dobro i nama je.

Naravno, ovo gore je sarkazam.

Ja sam za uvodjenje bolonje (al' ne na srpski nacin), uvodjenje elekstronskog ucenja (al' opet ne na srpski nacin). Za svaki predmet recimo mislim da treba da postoji kompletan udzbenenik kako u papirnom tako i u elektronskom formatu. Snimanje i streamovanje predavanja i slicno [ovo sada nije ni skupo za realizaciju kao nekada]

Ali znas kako za neke je to euro-balvanizam ili sta vec, takvi treba da uzivaju u postojecem - losem sistemu i u ovakvim pojavama.
« Poslednja izmena: 25. Nov 2011, 15:32:30 od system_V_r4 »
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Shvaticu ovo kao odgovor "da" na moje pitanje da li zelis da ucestvujes u testiranju supstanci.  Smile



I,naravno,hvala sto si jos jednom potvrdio moju tezu i pokazao svoj dobri stari stav da "samo ono sa zapada valja".  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
Samsung Galaxy IIs
Shvaticu ovo kao odgovor "da" na moje pitanje da li zelis da ucestvujes u testiranju supstanci.  Smile

I,naravno,hvala sto si jos jednom potvrdio moju tezu i pokazao svoj dobri stari stav da "samo ono sa zapada valja".  Smile

Pa nas skolski sistem je pratio Ruski, skoro 50 godina. Sa njim su dosle i razne navike, kao na primer ova opisana u temi.

Sta ces, neko ko nikada nije ni radio vec je ceo zivot proveo kao profesor/asistent ili salter radnik u drzavnoj administraciji nema osecaj ni za vreme a ni za novac.
« Poslednja izmena: 25. Nov 2011, 15:38:52 od system_V_r4 »
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Pa nas skolski sistem je pratio Ruski, skoro 50 godina. Sa njim su dosle i razne navike, kao na primer ova opisana u temi.

Pa,da... sasvim je jasno da Rusi ne znaju nista i imaju lose obrazovanje.Zato cirilica i ode prva u svemir,a i ispod Zemljine kore.

Sta ces, neko ko nikada nije ni radio vec je ceo zivot proveo kao profesor/asistent ili salter radnik u drzavnoj administraciji nema osecaj ni za vreme a ni za novac.

Bitno je zato da ga izgubljeni slucajevi poput tebe imaju na pretek...

Srecom po tebe,nesrecom po svet,danas je doslo vreme gde zaista vazi ono "Prazno bure najdalje se cuje".
« Poslednja izmena: 25. Nov 2011, 15:49:40 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
Samsung Galaxy IIs
Pa nas skolski sistem je pratio Ruski, skoro 50 godina. Sa njim su dosle i razne navike, kao na primer ova opisana u temi.

Pa,da... sasvim je jasno da Rusi ne znaju nista i imaju lose obrazovanje.Zato cirilica i ode prva u svemir,a i ispod Zemljine kore.


Pa zasto se onda bunis ? Ruski obrazovni sistem je poznat po jako sirokom i obimnom gradivu, kao i visokom stepenu filtracije (tezine). Tako je i u Srbiji.
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Pa zasto se onda bunis ? Ruski obrazovni sistem je poznat po jako sirokom i obimnom gradivu, kao i visokom stepenu filtracije (tezine). Tako je i u Srbiji.

Nije.  Smile

U Srbiji je na snazi mutirani sistem gde se sve tumaci kako ko oce,a primarni cilj je otimanje sto vise para radi kupovine novih portreta i fotelja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
SFRJ sistem je bio oslonjen na Ruski, tj. levo orijentisani gde je od pocetka bila ideja da svi znaju sve, tj. sirokopojasno obrazovanje. Cilj je bio da se siroke narodne mase, tj. proleterijat edukuje da budu ravni srednjoj klasi, tj. posto nije bilo u socijalizmu visoke klase, znaci sve bi trebalo da bude srednja klasa, i krajnji cilj, bezklasno drustvo gde bi radnik za strugom bio i intelektualac, isao u pozoriste i na operu.
Zapadni, tj. "desno orijentisani" sistem je isao na efektivnost, da se uci samo ono sto je potrebno i kasnije uska specijalizacija, bez nepotrebnog rasipanja resursa, tako da neki specijalista za brusenje moze da bude doktor u tome a da ne zna recimo ni za jednog nobelovca u literaturi ili da nije krocio nogom u pozoriste...
Oba sistema imaju svoje mane i prednosti.
Ipak, SFRJ nije bas slepo pratila ruski sistem vec je ipak bilo uticaja trendova sa zapada, bilo je raznih reformi skolstva, od Suvarove "leve ideje sa opstim srednjim obrazovanjem od dve godine gde je kod ljudi postojao osecaj da "gube godinu" do trogodisnje usmerene srednje skole kasnijom reformom.
Ujedno, postojala je velika kampanja osamdesetih uz saradnju EZ u "doskolovavanju" nezaposlenih iz posleratne generacije od kojih su mnogi imali samo cetiri razreda osnovne skole pa su isli u "vecernje skole" da zavrse ostatak od osnovne, da bi se statisticki podigao nivo "pismenosti" u drzavi.
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
Nista ovo nije cudno ... jednostavno imas tako nekog profesora s kojim se jednostavno ne moze ...
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121


једна вожња решава све ...  Smile
+1
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia 
Да је у питању ''географија'' западне јевропе, да и разумем.
Овако, будући (Србски) земљописци, морате знати СВАКУ стопу Светих Србских земаља!!! Smile
« Poslednja izmena: 25. Nov 2011, 18:46:01 od Nksamsj »
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.