Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 12:47:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Molim vas pomagajte - VIP usb internet Srbija  (Pročitano 6947 puta)
24. Nov 2011, 00:04:19
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
Browser
Mozilla Firefox 3.6.24
Komsija je uzeo VIP usb internet i pokusava da ga pokrene ali ne moze. Posto se oni ne razumeju mnogo pozvali su me da im pomognem ali nismo nista uspeli.Pre ovoga je imao telenorov usb internet i on je radio ok.nakon instalacije VIP komandnog centra i klika na finish u desnom doljnjem uglu se izbacije prozor gde pise da komandni centar startuje i puni se 1/3 linije.Nakon toga se izbacuje prozor na sredini ekrana gde kaze VIP komandni centar i ispod toga not supported.Znaci ne podrzava.jedina opcija u prozoru je OK i nakon klika na nju linija ucitavanja u doljnjem desnom uglu dolazi na nekih 3/4 i tako stoji beskonacno.Zvali smo korisnicke usluge gde mi je zena objasnjavala do cega moze da bude problem.Dosli smo do zakljucka da je mozda zbog antivirusa ili nekih drugih zastita, da je mozda windows xp service pack 3 naknadno nadogradjivan pa zato nece ,da je od starih konekcija ostalo nesto instalirano i to je otprilike to.Antivirus nemaju ,za xp service pack su skoro 100 posto sigurni da im nik nije doinstaliro nego je bilo tako a ostalo smo sve sredili.Vec je namesteno da se program run as administrator tako da vise ne znamo sta moze biti.Ja sam probao kod mene kuci i ja sam iz prve instalirao i meni se linija popunila na brzinu i zatrazio mi sledeci prozor unos pin broja i tako dalje.Sa call centra su mi objasnili da je taj VIP usb internet napravljen za xp service pack 3 i da mzda nece dobro raditi na service pack 2 a meni je XP SP2 na kompjuteru i uspeo sam da instaliram.

Da li neko mozda zna do cega moze da bude problem? Da li mogu da im instaliram novi windows a imam samo XP SP 2 a da mozda neko vec ima taj internet na njemu i da radi ok?Ako nista nabavicu XP SP3 pa im staviti ali ipak bih bio zahvalan za neku pomoc.

HVALA u napred!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
prijatelju i ja sam pre par dana uzeo isti modem i imam isti problem i sad da mogu ujeo bih se za du. .  da li si resio problem jer ja ne znam kako cu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 245
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.46
mob
Samsung s5230
Komsija je uzeo VIP usb internet i pokusava da ga pokrene ali ne moze. Posto se oni ne razumeju mnogo pozvali su me da im pomognem ali nismo nista uspeli.Pre ovoga je imao telenorov usb internet i on je radio ok.nakon instalacije VIP komandnog centra i klika na finish u desnom doljnjem uglu se izbacije prozor gde pise da komandni centar startuje i puni se 1/3 linije.Nakon toga se izbacuje prozor na sredini ekrana gde kaze VIP komandni centar i ispod toga not supported.Znaci ne podrzava.jedina opcija u prozoru je OK i nakon klika na nju linija ucitavanja u doljnjem desnom uglu dolazi na nekih 3/4 i tako stoji beskonacno.Zvali smo korisnicke usluge gde mi je zena objasnjavala do cega moze da bude problem.Dosli smo do zakljucka da je mozda zbog antivirusa ili nekih drugih zastita, da je mozda windows xp service pack 3 naknadno nadogradjivan pa zato nece ,da je od starih konekcija ostalo nesto instalirano i to je otprilike to.Antivirus nemaju ,za xp service pack su skoro 100 posto sigurni da im nik nije doinstaliro nego je bilo tako a ostalo smo sve sredili.Vec je namesteno da se program run as administrator tako da vise ne znamo sta moze biti.Ja sam probao kod mene kuci i ja sam iz prve instalirao i meni se linija popunila na brzinu i zatrazio mi sledeci prozor unos pin broja i tako dalje.Sa call centra su mi objasnili da je taj VIP usb internet napravljen za xp service pack 3 i da mzda nece dobro raditi na service pack 2 a meni je XP SP2 na kompjuteru i uspeo sam da instaliram.

Da li neko mozda zna do cega moze da bude problem? Da li mogu da im instaliram novi windows a imam samo XP SP 2 a da mozda neko vec ima taj internet na njemu i da radi ok?Ako nista nabavicu XP SP3 pa im staviti ali ipak bih bio zahvalan za neku pomoc.

HVALA u napred!!!


Obrisi softver telenorog interneta, pa probaj onda!
Ako nece ni onda, onda im sibni svezu instalaciju XP-a  Smile
IP sačuvana
social share

ПАРТИЗАН ОЛЕ, ЈА ЛУДО ВОЛИМ ТЕ, ЗНАЈ ДА УЗ ТЕБЕ ЈА САМ СВЕ ДО ПОБЕДЕ, АКО ТРЕБА ЈА И ЖИВОТ ЋУ ДА ДАМ, ЦЕО СВЕТ НЕК ЗНА ДА ПАРТИЗАН ВОЛИМ ЈА!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 585
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.1
mob
Nokia 
Komsija je uzeo VIP usb internet i pokusava da ga pokrene ali ne moze. Posto se oni ne razumeju mnogo pozvali su me da im pomognem ali nismo nista uspeli.Pre ovoga je imao telenorov usb internet i on je radio ok.nakon instalacije VIP komandnog centra i klika na finish u desnom doljnjem uglu se izbacije prozor gde pise da komandni centar startuje i puni se 1/3 linije.Nakon toga se izbacuje prozor na sredini ekrana gde kaze VIP komandni centar i ispod toga not supported.Znaci ne podrzava.jedina opcija u prozoru je OK i nakon klika na nju linija ucitavanja u doljnjem desnom uglu dolazi na nekih 3/4 i tako stoji beskonacno.Zvali smo korisnicke usluge gde mi je zena objasnjavala do cega moze da bude problem.Dosli smo do zakljucka da je mozda zbog antivirusa ili nekih drugih zastita, da je mozda windows xp service pack 3 naknadno nadogradjivan pa zato nece ,da je od starih konekcija ostalo nesto instalirano i to je otprilike to.Antivirus nemaju ,za xp service pack su skoro 100 posto sigurni da im nik nije doinstaliro nego je bilo tako a ostalo smo sve sredili.Vec je namesteno da se program run as administrator tako da vise ne znamo sta moze biti.Ja sam probao kod mene kuci i ja sam iz prve instalirao i meni se linija popunila na brzinu i zatrazio mi sledeci prozor unos pin broja i tako dalje.Sa call centra su mi objasnili da je taj VIP usb internet napravljen za xp service pack 3 i da mzda nece dobro raditi na service pack 2 a meni je XP SP2 na kompjuteru i uspeo sam da instaliram.

Da li neko mozda zna do cega moze da bude problem? Da li mogu da im instaliram novi windows a imam samo XP SP 2 a da mozda neko vec ima taj internet na njemu i da radi ok?Ako nista nabavicu XP SP3 pa im staviti ali ipak bih bio zahvalan za neku pomoc.

HVALA u napred!!!


Obrisi softver telenorog interneta, pa probaj onda!
Ako nece ni onda, onda im sibni svezu instalaciju XP-a  Smile
Telenor konekcija pravi problem, imao sam slican problem, sve dok nisam skroz obriso telenor, zajedno sa drajverima, vip nije radio (kod mene nije hteo da nadje mrezu).
IP sačuvana
social share
Edit by crni scorpion: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
ja sam obrisao ceo Win, sad je bez icega, samo potrebni drajveri i opet nista.  jedino ako je losa verzija OSa mada ga koristim godinama bez problema i nista mi nije jasno????
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 245
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.46
mob
Samsung s5230
ja sam obrisao ceo Win, sad je bez icega, samo potrebni drajveri i opet nista.  jedino ako je losa verzija OSa mada ga koristim godinama bez problema i nista mi nije jasno????


Probaj kod nekog, na drugom racunaru da li ce da radi. Ako radi onda je do tvog racunara, ako ne, pravac najblizi Vip centar sa garancijom i modemom.  Smile
IP sačuvana
social share

ПАРТИЗАН ОЛЕ, ЈА ЛУДО ВОЛИМ ТЕ, ЗНАЈ ДА УЗ ТЕБЕ ЈА САМ СВЕ ДО ПОБЕДЕ, АКО ТРЕБА ЈА И ЖИВОТ ЋУ ДА ДАМ, ЦЕО СВЕТ НЕК ЗНА ДА ПАРТИЗАН ВОЛИМ ЈА!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 12:47:45
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.