Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 03:30:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zla babetina i iznuđena romantika  (Pročitano 7575 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.52
mob
Nokia 
svidja mi se tema!  Smile

ovako...cvijeće kao cvijeće volim da dobijem,uberem bla bla..ali da gajim,nemam živaca,dosadno mi je. Uvijek se obradujem cvijeću,bilo da ga dobijem od nekog za rodjendan,neki odredjen datum..ili onako,bez povoda.
šta ne volim...<'
ne volim manipulaciju,jeftine trikove,seljačke fore. ssvega toga i ima kad neka baba/djevojka/vjeverica pridje i pokuša da uvali nekom cvijet u sred restorana,kafića,diskoteke...navodeći to kao vid ljubavi,cvijeće cvijeću   Smiley 1
 može neko nekom da pokloni i nekretninu,ako to tako želi,neka. ali da ga neko šiša k'o ovcu...ne može.
ali eto..kao i većina poslova,pogotovo tih instant poslića...ni ovaj nema ni P od poštenog,nego jedno veliko  C,od ciganluka
« Poslednja izmena: 22. Nov 2011, 23:24:38 od Sofija 753 »
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.24
svece od muskarca - lep gest, volim zaista, malo m je zao cveca, ali ono se za tu svrhu uzgaja, tako da.. bar je ispunilo svoju zivotnu svrhu...

ali olos koji prodaje cvet za 500 dinara ili 1000 dinara po kafanama i kaficima... nebrojeno mnogo puta sam im rekla kratko i jasno "Mrs!" ... malo su zbunjeni pa onda odu.
« Poslednja izmena: 23. Nov 2011, 00:08:15 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1583
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
Jedno "Ne hvala!" resava stvar. U zivotu nisam na taj nacin kupio devojci cvet i mislis da mi je neka zamerila... Mada u vecini slucajeva su devojke te koje se oglase umesto mene, nije kao u tvom slucaju da riba cuti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Nokia krntija
Citat
Desilo mi se pre par godina, u Knezovoj. I onda, naravno, misliš u sebi kako bi bilo glupo iskulirati i kako bi u očima devojke ispao neuviđajni skot i cicija, kažem "ajd" i pitam za cenu, a ona mene pod ruku odvuče par koraka dalje jer, jelte, nije učtivo da devojka čuje i kaže mi "900 dinara"
Ja bih je posle prijavio nekoj inspekciji ili sta vec  Smile

Ma jebe mi se za hiljadu dinara. Rekoh, nek joj ide na čast.

Sad se setih scene u Femili menu, kad devojka dolazi u bakalnicu da kupi sok od 99 centi, daje dolar, Don Čidl joj vraća kusur od 9 dolara, ona uzima i odlazi, a Čidl kaže Kejdžu "Jesi video? Karakter. A zbog čega, zbog 9 dolara?! Razočaravajuće..."

http://www.youtube.com/watch?v=6tJP0dW3k0M

1:34:38

Romantika treba da bude ideja, trud, gest, a ne, sto Anea rece, sablon.

Tako je. Da se ti toga setiš, a ne da te neko tera. A pritom, umesto tih poluraspalih ruža, za hiljadu dinara možete da napravite u cvećari prelep buket.

IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.24
kakav bre buket, znas li ti za hiljadu dinara kakvu veceru mozes da joj spremis kuci uz svece i kamin...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
Nokia N97
Koji ste amateri ... kupite odmah ružu u cvećari, tražite da je skrate, tako da možete da je zaštekate, čak i u rukav ako je potrebno. Ja preferiram da je držim u pregradi na vratima od kola i krišom izvučem dok se ljubimo.
Najbolje potrošenih 150 dinara u vašem životu.

Ja vam ovo nisam rekao.  Smile

Što se tiče bakute, samo kažem "ne, hvala", a posebno mi idu na jaja kad mi kvare intiman trenutak, pa glavu bih im odsekao.
Kad sam dobre volje, krenem da se cenkam, da proveravam kvalitet ruže, da li je dovoljno visok za moju devojku, i naravno, nikad nije.  Smile Za moju devojku je jedino ruža Leposava, iz vrta Veselina Cvetkovića, dovoljno dobra.  Smile
« Poslednja izmena: 23. Nov 2011, 01:59:36 od Fahrenheit »
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Руже из цвећара су смеће.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1583
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
Koji ste amateri ... kupite odmah ružu u cvećari, tražite da je skrate, tako da možete da je zaštekate, čak i u rukav ako je potrebno. Ja preferiram da je držim u pregradi na vratima od kola i krišom izvučem dok se ljubimo.
Najbolje potrošenih 150 dinara u vašem životu.

Bolje staviti ruzu u gace, ali napomenuti cvecarki da odsece trnje !!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don&#039;t give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
žena treba da reaguje u ovakvim situacijama i kaže: ne, hvala

Otprilike tako.

Muskarac zeli da ispadne kavaljer, pa da kupi cvece ili pak pomenuto pice. Na zeni je da odbije. E sad jbg, ako se bas zalomi da zena zeli koktel od 1000 dinara(kao ta iz Sanrine price) onda dzentlmenski platis i znas sta da ocekujes dalje.  Smile
IP sačuvana
social share



&quot;Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili&quot;
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
То бре Маркане

http://youtu.be/1F0cfU_eM1Q?t=2m23s
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 03:30:13
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.