Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 17:29:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zla babetina i iznuđena romantika  (Pročitano 7572 puta)
22. Nov 2011, 20:16:26
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
Browser
Nokia 070
mob
Samsung 
Prijatno popodne u kafiću. Ispijam sa novom devojkom produženi espreso sa mlekom, ćaskamo i opuštamo se uz neku laganu muziku.
Odjednom otvaraju se vrata, prvo što sam ugledao je korpa sa cvećem i odmah mi je bilo jasno, matori zloća me je opet pronašao.
Prvo prilazi drugom paru. Momak kupuje ružu i pruža je devojci kojoj se usta razvlače u osmeh dok nešto govori.
Pogledom pratim babu, nadam se da nas neće videti za udaljenim stolom u ćošku. Ali iskusno oko matore grabljivice nepogrešivo pronalazi plen. Krenula je prema nama, sad ju je i devojka spazila, znači nema mi spasa. Matorka nudi cveće, ja nabacujem osmeh, klimam glavom, kupujem ružu i dajem je devojci.
Babetina odlazi a ja se osećam iskorišćenim. Posmatram devojku, osmeh na njenom licu je ubrzo izbrisao moje nezadovljstvo i vratio raspoloženje.

Dame, kakva su vaša očekivanja u ovakvim situacijama i šta bi pomislile da vam momak, nedaj bože, ne kupi cvet.

Momci da li ste ikad iskulirali matoru vešticu i kakvo je vaše mišljenje o tome?

Ja lično ne volim situacije u kojima sam primoran na da budem romantičan jer se to od mene očekuje, posebno kad to neko zloupotrebljava. Sa druge strane osećao bih se kao poslednji idiot da ne postupim u skladu sa tim očekivanjima.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Samsung 111111
 Smile Smile

Desilo mi se jednom XDD
Ja insistirao da odemo u kafic..ladno bilo.
Sednemo i ja kraickom oka primetim bakutu XD I kazem ovoj,nije problem da ti kupim ruzu ali realno bolje da ti kupim pljeskavicu i kao izvuko sam se XDDD
Ej ja taman se mislim u sebi.."E debilu jedan,svi kupili ruze ti tupis kurac" i moje misli prekide druga baba...E tad sam pomislio "Ma da se nosite bre u kurac pa i da je zlatna ruza ne uzimam je"

Uvek su najbolje zaradjivali oni koji  ti prodaju muda za bubrege.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Apple iPhone SE 2020
Moja ocekivanja su - Hvala, ali ne dam grabljivcima pare.... Ako hoces da budes dzentlmen, naberi mi buketic cveca i pridrzi kaput... Wink

Drugim recima kazem u startu osobi koja gura takve stvari pod nos - Hvala, ne treba.... ne volim nametljivost... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
Browser
Nokia 070
mob
Samsung 
Da se ona izričito protivila, ne bih ja previše insistirao.
Njeno ćutanje sam protumačio kao želju da joj kupim cvet.
Tako da nisam imao puno izbora.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Apple iPhone SE 2020
Neki ljudi su prosto oponasaju druge kako bi se osetili prihvaceno u drustvu... a ta neka "romantika" je sjajan primer za razna seme i matrice ponasanja... Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Nokia krntija
Desilo mi se pre par godina, u Knezovoj. I onda, naravno, misliš u sebi kako bi bilo glupo iskulirati i kako bi u očima devojke ispao neuviđajni skot i cicija, kažem "ajd" i pitam za cenu, a ona mene pod ruku odvuče par koraka dalje jer, jelte, nije učtivo da devojka čuje i kaže mi "900 dinara". Pogledam je, nisam ni hteo da se cenjkam, dam joj hiljadu i kažem "nek ti ide na čast... ne treba kusur". Kako ljudi prodaju dušu za tako male pare...

No nebitno, u pravu si Markose brate, totalno je iznuđeno, a i otrcano.



IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
Citat
Momci da li ste ikad iskulirali matoru vešticu i kakvo je vaše mišljenje o tome?
Kada su tu neke devojke nikada.

Lep gest, volim da poklanjam cvece, a nikada mi se nije desilo da sam imao negativna iskustva sa tim vec naprotiv. Doduse, treba da malko procenis kao sto si ti tada uradio pa vidis da li devojka uopste zeli taj cvet.

Taj sistem u kaficu je malo nametljiv ali sluzi svrsi. Kazem malo posto je u vecini slucajeva u pitanju tvoja slobodna volja i ako ti se nekoj poklanja cvece kupices ruzu, karanfil ili sta vec baba prodaje i poklonices a ako ti se ne poklanja mozes jednostavno da iskuliras. Niti je moranje niti sve vole da im bilo ko kupuje cvece.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Apple iPhone SE 2020
900 dinara za cvece? Smile

Prf... dodas jos malo i mozes da je izvedes na veceru... sta vise... mozes da joj kupis ogrlicu, narukvicu, nesto simpaticno... ne nesto sto ce da kljokne 10 minuta posto stavis u vazu...

Uf... kako ja mrzim te derikoze....

Mada, bila je jedna bakica na pocetku Kneza od koje sam uvek kupovala cvece... ovi prefrigani skotovi mi idu na zivce....
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Nokia 6220
Citat
Desilo mi se pre par godina, u Knezovoj. I onda, naravno, misliš u sebi kako bi bilo glupo iskulirati i kako bi u očima devojke ispao neuviđajni skot i cicija, kažem "ajd" i pitam za cenu, a ona mene pod ruku odvuče par koraka dalje jer, jelte, nije učtivo da devojka čuje i kaže mi "900 dinara"
Ja bih je posle prijavio nekoj inspekciji ili sta vec  Smile
Romantika treba da bude ideja, trud, gest, a ne, sto Anea rece, sablon.
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Passion

Zodijak
Pol Žena
Poruke 27185
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Nokia E72
A lep je osecaj kad ti decko pokloni cvece, ja sam se osecala nekako posebno
setajuci kroz Knez s tim ruzicama Smile ... Nisu pare najbitnije
IP sačuvana
social share
Radi kako ti srce kaze
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 17:29:40
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.