Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 11:57:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Otkrivena lobanja vanzemaljca u Peruu!?  (Pročitano 6145 puta)
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Nokia 6220
Mislim da sam bas u "Ancient Aliens" cuo da neka plemena namerno deformisu lobanju da tako izgleda, tako da je to verovatno lobanja jednog od njihovih. E sad, zasto to rade je pitanje za antropologe a mozda i MIB  Smile
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.24
Pa, vidi, moze da se gradi teorija, koja ima logike, ali koju bi trebalo DOKAZATI!, a to je da su ljudi krivili lobanje dece kako bi imali lobanje slicne pretpostavljenim vanzemaljcima, koji su za njih bili prakticno bogovi. Time se htelo reci kako onda i oni poticu od bogova. Sve je moguce, ali treba ozbiljno istrazivati.

Posebna stvar je to da su se oni parili sa zemaljcima. Koliko znam prirodno je nemoguce da se dve vrste pare. Jedino ako su i oni hominidi. Ali zasto bi neki vanzemaljci ko zna odakle bili hominidi, aman Smile Smile Smile

To je toliko antropocentricno glediste, da prevazilazi svaku meru. Uzimanje genetskih uzoraka i vestacko mesanje gena ? - to da, mozda Smile Postoji i teorija da smo mi u stvari njihov davni eksperioment, kojeg oni stalno nadgledaju - odatle njihove posete, koje su opet retke i tajne, tj. ne obznanjuju se otvoren, u kom slucaju onda vise ne bi bilo sumnje u njihovo postojanje. Ako je tako, zasto bi to radili. Mozda poput doktora Frankestajna, ne zele da vide svoje nakazno delo, bojeci se da ce se nakaza osvetiti. Pretpostavljam da bi ljudi kada bi sve ovo bilo tacno, i kada bi shvatili da smo svi mi promasen eksperiment, u dobrom broju hteli da se osvete svojim tvorcima sto su ih , mozda, napravili u stvari nesposobnim da pojme sve na pravi nacin. Mozda se zatoi i kriju, mozda se krije od coveka veliko znanje iz straha od zloupotrebe... koc ga znati.

A mozda su i sve teorije o vanzemaljcima samo emanacije nase oduvek obolele psihe, koja nije u stanju da prihvati odgovornost slobode i saznanja, pa joj je potrebno uvek postojanje neke vise sile, nekih nad bica i sl. Obzirom da se verovanje u stvaraoca srozalo na nivo prezvakavanja i pranja savesti, te svih mogucih slavljenja i blagdanisanja (pocev od papskih sletova, pa do prezderavanja i opijanja na slavama), onda su logicno vanzemaljci jos jedini ostali u koje treba i moze da se veruje.

Cudno koliko je covek pobegao od sebe, od mesta gde treba da trazi sve odgovore. Prvo prestanes da lazes sebe, onda druge, i onda pogledas u stvarnost bez predubedjenja pokusavajuci bespristrasno pronaci istinu.

Ajd. sad i ja mrsim, ali ljudi, jalova je svaka prica i za i protiv ako nema dokaza. Koliko ja znam nema cvrstih dokaza o postojanju vanzemaljaca, ali isto tako niko ne moze tvrditi suprotno. Ako nema dokaza, ne znaci da nesto ne postoji; mozda ce dokaz da iskrsne Smile

Dotle, (uostalom, kao i posle toga) : "zivi i pusti druge da zive" ili kako bih ja radije rekao:  "daj da se radujem istrazujuci zivot, poput radosnog proletnjeg zeca" Smile Smile Smile
 Smile Smile
« Poslednja izmena: 22. Nov 2011, 16:13:02 od Papalu »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0

Posebna stvar je to da su se oni parili sa zemaljcima. Koliko znam prirodno je nemoguce da se dve vrste pare. Jedino ako su i oni hominidi. Ali zasto bi neki vanzemaljci ko zna odakle bili hominidi, aman Smile Smile Smile


Dobro, mada je u zivotinjskom svetu zabelezeno prcenje simpanze i pavijana a i druge vrste upraznjavaju tu vrstu sporta do sada nije ispala neka kombinacija zirave sa surlom.
Ali nasa civilizacija danas radi sa genetikom i DNA. Pa su mogli malo da muckaju sa epruvetama u laboratoriji da naprave neki hibrid. Mislim, opet je to teorija ali nije nemoguce  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Samsung 111111
Papalu moj ti je iskren savet da odgledas ancient aliens..u najmanju ruku ce ti biti interesantno  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.24
Vazi Jasikasi , ali gde da pogledam. Da googlam po YouTube-u ili Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Nokia 6220
Kacio je Lajt na burek te linkove, mislim da je bas on i kacio na youtube, samo sad ne mogu da se setim koji mu je nik tamo.
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
Kacio je Lajt na burek te linkove, mislim da je bas on i kacio na youtube, samo sad ne mogu da se setim koji mu je nik tamo.

Isti, Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Nokia 6220
Secam se samo da ima nesto na fazon "nislija" u nazivu.
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0a2
mob
Sony xperia
Aman a potpis. Link ka ovdasnjoj temi. ( klik na sliku ) Smile

Ovo sto je Sandra postavila je ka mom YT kanalu.  Smile

Obzirom da Papalu voli avijatiku. Negde sam ove klipove vec poastavljao. Uzeti iz tog serijala. Pa da mu pokazem da ne pricaju o glupostima, kao sto vecina misli. A mozda je rec o zaboravljenim pocecima avijatike:





 Smile
« Poslednja izmena: 23. Nov 2011, 14:13:37 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 11:57:50
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.117 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.