Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ozbijno maltretiranje preko telefona  (Pročitano 5570 puta)
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
LG Nexus 5
Ne preterujte sa preuranjenim zaključcima.  A ovog mog ću ubiti što se igra detektiva.  Poruke su tipa *mani se mog muža inače ću ti uništiti ćivot*.  Zbog nekih delova garantujem da se ludak ili ludača zabavlja na još nečiji račun ovako.  Sve u svemu, podnela sam prijavu policiji i nadam se da će biti brzi.  Ne možemo ovako doveka.  P. s.  U horoskopu mi piše da sam oduševljena nečijim smislom za humor.  Hahaha.   
Svoju sliku, na zahtev forumaša, ću objaviti zavisno od ishoda.  Mislim, ako se dexy i ja ne poubijamo međusobno.

Pozovete mobilnog operatera, a najbolje da odete licno, da prijavite broj i da pokrenete tuzbu protiv tog NN lica, pa ce policija u saradnji sa operaterom da pokusa da navata tu osobu. Prilozite i preteca pisma i to je to.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Crowz hvala,pokusacemo sta god bude trbalo samo da saznamo ko je u pitanju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.52
Не функционише то тако ... оператер ће помоћу броја наћи човека, жену ил будалу ... и биће упозорени а вама неће бити речено ко је у питању. Ако настави умешаће се и мурија ал вама опет неће рећи ко је у питању.
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
LG Nexus 5
Не функционише то тако ... оператер ће помоћу броја наћи човека, жену ил будалу ... и биће упозорени а вама неће бити речено ко је у питању. Ако настави умешаће се и мурија ал вама опет неће рећи ко је у питању.

Hoce ako budu pozvali i policiju i budu podneli tuzbu protiv tog lica. Nece im nikada reci ovako, licno njima, sve dok to ne eskalira nekakvom tuzbom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Prvo podneseš prijavu svom operateru. Napišeš vreme, broj sa koga je stigla poruka, i sadržaj poruke. Odneseš u poslovnicu. Oni prvo upozotavaju tu osobu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
LG Nexus 5
Prvo ide upozoravanje. Medjutim, posto ima i pretecih pisama, verovatno od iste osobe, prijavis i policiji sa zeljom da zelis da tuzis to lice, dalje je policija duzna da nabavi podatke preko operatera i tako otpocinje proces tuzakanja i blejanja po sudovima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Hvala svima na savetima ipak cu da sacekam sta ce policija da uradi.Sto se tice tuzbe mislim da se krivicna  resava
puno brze dok gradjanska je povlacenje po sudovima.Citao sam na forumima slicne slucajevi i jedan primer da je covek prijavio uznemiravanje i kad se utvrdilo ko je u pitanju ispostavilo se da je njegov dobar prijatelj,nije hteo da dize tuzbu nego je digao tuzioc zbog prijave i osudio je pocinioca 3 meseca zatvora koja je i odlezao.Ja se licno nadam da ce resiti i moj problem sa time da bih voleo da to izadje u javnost zbog drugih osoba koji imaju isti problem i da se ne treba igrati sa tudjim zivotom.Ako se bude resilo postavicu na forum rezultate.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 11.0a1
mob
Nokia C5-00
Каже се: "туђим животом", не: "са туђим животом", осим ако он и живот не играју заједно...



 Smile




Пуно среће желим...  Smile
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
Pa sad ne znam zasto ne bi rekli kad ionako dele brojeve telefona i korisnike iz imenika...nazvala me na mob neka glupaca , ne znam ni sta je nudila i na moje pitanje odakle Vama moj najprivatniji moguci broj telefona (napomena :u imeniku nemam ni 100 kontakata, toliko krijem ovaj broj ) kaze kretenka kako im je Telekom USTUPIO imenik brojeva i korisnika ...wtf  Smile Smile

Naravno da sam sutra odmah zvala kretene iz Telekoma i mile im se majke uz pazljivu upotrebu reci :"sud, advokat, privredna komor, poslovnica Telekom. Seselj, Hag..."   Smile Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.120
mob
Apple iPhone SE 2020
Ah... to odavno rade internet provajderi... zato vise ne korisitim Sezam...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.