Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Conquiztador nekad-sad(dupli nalozi)  (Pročitano 25871 puta)
15. Nov 2011, 20:52:44
Zvezda u usponu


One for all,all for one

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1238
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
SonyEricsson C902
Otvaram temu iz sledećih razloga:

1.Naglo opadanje broja igrača.

2.Dupli nalozi.


Banex 93,nalog registrovan 19. Januara 2010. godine,još malo pa sam 2 godine na kvizu napravio sam pauzu od 3 meseca,i eto aktivan sam od pre par dana.Primeti se veliki pad igre u zadnjih pola godine,igrači naglo prestaju da igraju,prošle zime meseci Novembar,Decembar,Januar,Februar,broj igrača je dostizao do 1000 i preko na stranici.Danas do 500.Moderatori korektno obavljaju posao,Dax i Vanja smanjuje gomilu pitanja na čekaju,u čemu je problem ?

Verovatno u mnogim slučajevima su dupli nalozi doveli do ovoga.Nekada su mnoge žalbe stizale na rad moderatora jer u slučajevima duplih naloga korisnik bi dobio ban na svim nalozima,naravno sa povecanjem broja igraca to je nemoguce voditi evidenciju.


Tema nema nikakve veze sa kritikovanjem drugih igrača,niti da vredja,jedino da vidimo razlog naglog opadanja igre i broja partija.Molim druge igrače da ostave svoje mišljenje i predlog neki ako imaju.

                                                                                                              Živi bili!
IP sačuvana
social share


 Sons of Gondor! Of Rohan! My brothers. I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of Men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields when the Age of Men comes crashing down, but it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good earth, I bid you stand, Men of the West!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Luđi od najluđeg

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 259
Zastava Dominikanska Republica-Santo domingo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.120
mob
SonyEricsson k750i
Slusaj banex druže moj da ti kažem nešto,igrači ne igraju jel su shvatili da ovo nije realnost i izvinite na izrazu su otisli nešto da "po*ebu"  Smile
Ne igraju iz ljubavi prema kvizu,već igraju hladnokrvno bez sobe prijateljske ,kad ih dobije psuju a nemaju blage veze pa napadaju kako imamo cheatove i tako,Pa ljudi stavili prst na celo ,sta ce meni nervoza i ćao zdravo
Malo nas ima koji smo česti a da smo od pre godinu,dve,ja lično imam iskustva sa psovkama visokorangiranih igrača,npr. popecitelja,NStefana96 i itd.
Pozz banex i uzdravlje ako planiras da se vratis  Smile
P.S koristim skripte i gugl i znanje i zlato,znanje sam ojacao a guglanje smanjio da se zna  Smile
« Poslednja izmena: 15. Nov 2011, 21:04:06 od Pozitivni Ludak »
IP sačuvana
social share
And From North Carolina,shooting guard,Michaeeeeeeeeeeel Jordaaaaaaaaaaaaan
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 273
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.120
mob
SonyEricsson W660i
Ja sam prestao da igram zato sto mi je prosto dosadilo. Ja mislim da bi trebali mozda malo da porade na marketingu, ako hocete igrace nazad i da se uvedu neke novine koje bi mozda stare igrace vratili...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
mob
HTC Wildfire S
Banex, grešiš. I ja sam pre par meseci tokom leta mislio da je problem, ali ne, normalno je da tad manje ljudi igra, više su napolju. Broj igrača u igri u novembru, decembru prošle godine nije bio 1000. Bio je u februaru. I biće opet izgleda.
Takođe primetim i po broju poslatih pitanja, pre par meseci 100-150, sada već i do 300.
Pozdrav.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Luđi od najluđeg

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 259
Zastava Dominikanska Republica-Santo domingo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.120
mob
SonyEricsson k750i
e ckode za tebe nisam cuo 100 godina,cuo i video kako si srusio djubre018,žao mi je sto ste prestali,mnogi su otisli  Smile
IP sačuvana
social share
And From North Carolina,shooting guard,Michaeeeeeeeeeeel Jordaaaaaaaaaaaaan
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Lep zgodan nepohodan.....

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1122
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Nokia 1200
Sve je isto,nista se ne radi na pobojsanju igre.Svi znamo kako je igrica nastala...
IP sačuvana
social share
Ja baraba,a vile nema...Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


One for all,all for one

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1238
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
SonyEricsson C902
Citat
Slusaj banex druže moj da ti kažem nešto,igrači ne igraju jel su shvatili da ovo nije realnost i izvinite na izrazu su otisli nešto da "po*ebu"  Smile

Jedan deo sigurno.

Citat
Ne igraju iz ljubavi prema kvizu,već igraju hladnokrvno bez sobe prijateljske ,kad ih dobije psuju a nemaju blage veze pa napadaju kako imamo cheatove i tako,Pa ljudi stavili prst na celo ,sta ce meni nervoza i ćao zdravo

Ne slažem se mogu da nabrojim vise od 10 ljudi koji su igrali vise od pola godine i prestali zbog drugih razloga,jedan od bitnih razloga dupli nalozi.
IP sačuvana
social share


 Sons of Gondor! Of Rohan! My brothers. I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of Men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields when the Age of Men comes crashing down, but it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good earth, I bid you stand, Men of the West!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


One for all,all for one

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1238
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
SonyEricsson C902
Citat
Banex, grešiš. I ja sam pre par meseci tokom leta mislio da je problem, ali ne, normalno je da tad manje ljudi igra, više su napolju. Broj igrača u igri u novembru, decembru prošle godine nije bio 1000. Bio je u februaru. I biće opet izgleda.
Takođe primetim i po broju poslatih pitanja, pre par meseci 100-150, sada već i do 300.
Pozdrav.

Iskreno očekivao sam da će neko staviti ovaj komentar. Smile

U februaru je bio najveci broj igrača,za Novu Godinu tvrdim 31.12.2010. je bio ogroman broj igrača,kao i u celom mesecu,broj igrača sada u 9:13 oko 600.Pad igre je znatan.
IP sačuvana
social share


 Sons of Gondor! Of Rohan! My brothers. I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of Men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields when the Age of Men comes crashing down, but it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good earth, I bid you stand, Men of the West!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Mislim, dakle postojim... Dekart

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 144
Zastava Железник
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
mob
Nokia 2730
Mozda i nije lose da se povremeno napravi pauza, cisto da ti se ne smuci kviz... Naravno, ovo ne vazi za mene Smile Inace mislim da se dosta njih razocara kad pocnu da gube, pa zato prestanu... Ali se, ipak, ubrzo vrate... Doduse sa novim nalozima :DDD
IP sačuvana
social share
Научићу да ћутим, кад немам шта да кажем...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Luđi od najluđeg

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 259
Zastava Dominikanska Republica-Santo domingo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.120
mob
SonyEricsson k750i
Haha ne grešim ja,nabroji ti koga hoćeš,dupli nalozi nemaju veze,samo odeš prijaviš i čao Smile
Msm to je glup razlog,zato sto svet nije savrsen,a sto se tice igre,da se ubaci chatador i conquiztador junior,i da bude malo uređeniji sistem glasanja,književnost nikada nije bila a sport je bilo,odlučili tako glasovi,i to su jedni razlozi.
Ja mislim da bi trebalo da se turniri igraju po redu dok svi ne budu 3 puta igrani pa onda opet u krug,preko glasanja vidim bar 50-tak mojih prijatelja(iz skole) koji su lajkovala i sport i muziku,a uopste ne igraju kviz,glupo je preko fejsbuka glasanje to je ocigledno!  Smile
IP sačuvana
social share
And From North Carolina,shooting guard,Michaeeeeeeeeeeel Jordaaaaaaaaaaaaan
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.