Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Da li je Saša Kovačević zaslužuje da bude zaslužni građanin Zemuna?
Ne
24.1%  (7)
LOL
27.6%  (8)
Hu d fak iz Saša Kovačević?
48.3%  (14)
Ukupno glasova: 29
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zar da kafanski zabavljač bude počasni građanin?!  (Pročitano 6803 puta)
11. Nov 2011, 16:22:22
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
Browser
Chrome 15.0.874.106
mob
Nokia krntija
Ognjen Radivojević je na Fejsbuku opleo po Saši Kovačeviću iznerviran činjenicom da je njegov mladi kolega proglašen za zaslužnog građanina Zemuna!



- Da mi je neko ranije rekao, ne bih verovao... Dovoljno je svirati određen broj godina u kafanama, a opština u kojoj su te kafane daće ti orden - napisao je Ognjan na Fejsbuku, a kad se rasprava zahuktala, detaljnije je objasnio svoj stav.
- Nema šanse za mene da postanem zaslužan građanin, mladost sam protraćio svirajući na svetskim pozornicama. Glupak, nisam znao da se postaje „fora" preko animir zabave u picerijama i kafanama. Ja sam ona generacija koja je odrasla na junačkim pričama. Koliko god su komunisti unizili značaj ordena, i dalje mislim da ga zaslužuju samo  posebni, sa velikim delima iza sebe. Ne spadam u tu grupu, pa ga „od sveta" ne mogu dobiti, a ovaj naš, jagnjeći, ne želim, sve i kad bi me uzdigli na nivo kafanskog zabavljača. Toma Zdravković je dobio počast zbog muzičkih dela koja su ostala iza njega, ne zato što je bio kafanski zabavljač. Biti svetska zvezda znači da si globalno popularan, a popularnost bez dela takođe nije razlog za trajno priznanje.
Radivojević je kasnije, doduše nijednom ne navodeći Sašino ime, naveo da nema ništa protiv kolege.
- Moje čuđenje nema veze sa zaslužnim građaninom, nemam ništa protiv njega, već se odnosilo na poremećene vrednosti koje nam se plasiraju. U Zemunu živi puno znamenitih umetnika iz raznih oblasti, sa bogatom karijerom i stažom, koji su svojim delima Zemunu dali specifičan šmek, učinili ga unikatnom umetničkom kolonijom. Neki političari počasnim građaninom proglasili su mladog izvođača lakih nota jer je simpatičan i rado ga slušaju u noćnom provodu na splavovima. A i vole ga navijači fudbalskog kluba. Poželeo sam to da kažem pre nego što npr. jednu pevačicu proglase počasnim gradonačelnikom Stare Pazove - po ovim kriterijumima, ima sva prava na to - napisao je Ogi.
Iako smo očekivali žestok odgovor, Kovačević je za Press rekao da ništa ne zamera Ognjanu.
- Neću da ulazim u raspravu, svako ima pravo na svoje mišljenje. Tako je kod nas u Srbiji kad neko postigne uspeh... Meni je veliko zadovoljstvo što me je opština Zemun odlikovala za počasnog građanina, a drugi neka pričaju šta hoće - kaže Saša.


Izvor: Press
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.52
mob
Nokia 
on na to kaže


Ogi Radivojevic
Veliki Brat nas u svakom momentu posmatra!
 Nas razgovorcic od pre neku noc osvanuo je danas u novinama, bez moje volje. Za sve vas koji prepisujete postove sa ove stranice, dopisite i sledece:
 Sasu Kovacevica ne poznajem licno,ali mi deluje kao pristojan momak; da sam hteo da pisem o estradnim licnostima koje me iritiraju, ne bi mi pao na pamet za sto godina. Sasu je izmislio Bane Opacic, svojim pesmama koje je napisao za njega, a s obzirom na to koliko volim i cenim Baneta - ako ni zbog cega drugog, zbog toga nikada ne bih kritikovao Sasu.
 Takodje, ne mislim da po bilo kom kriterijumu zasluzujem titulu pocasnog gradjanina, ni svoje ulice, ni sire, niti sam ikada bio ljubomoran na tudje uspehe.
 Moje razmisljenje, medju ljudima slicnim sebi,( bez namere da se dalje publikuje), odnosilo se, ne na Sasinu karijeru, vec na pojave u drustvu, koje krenu tiho, neupadljivo, a posle eskaliraju u oximoron - do sada smo to puno puta doziveli. A posto verujem u onu Balasevicevu: "krivi smo mi, sto smo cutali" , podelio sam misao sa "svojima".
 Sasi cestitam na priznanju, nisam zeleo da ga uvredim ili unizim.
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.106
mob
Samsung SGH-E590
Zemun je uvek bio sprdnja! Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
 Smile Smile
glupost  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
Nokia 6300
Ау тебра Smile А ш'а пева овај Ковачевић, баците нешто да чујемо Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.106
Мунка наместила!
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.106
mob
HTC Wildfire S
Ognjen Radivojević?
Saša Kovačević?
Počasni jebeni građanin Zemuna?

Who the fuck cares?





Buki (i ova mala Sofija takođe)... prestanite da mi pretvarate Društvo u "stupid spoiled whore"  Smile   Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 10.54
mob
Apple iPhone SE 2020
To je njegovo privatno misljenje sa kojim se ja bas i ne slazem, posto imam slicno misljenje o njemu samom... Kako bese ona pesma - Moja maco, mazo... cupava zivotinjo?

Ne zivim u Zemunu.
Ne slusam Kovacevica.

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
почасни грађанин...  Smile  који су критеријуми да неко то буде?

Не знам заиста како се бира, али мислим да то свакако не треба да буде осредњи поп певач који у свакој песми пушта сузицу

Jer ti, lagala me il' ne lagala
a znam da za mnom ne bi padala
ovu tugu poneo sam sam

A ti njemu budi sve sto ne umes
al' daj mi samo dok mu ne odes
da zadnji put' te pogledam

Jednom si me zaklela drugoj da ne pripadam
i da nikad ja ne prodam nas
jednom kad si volela dah sa ovih usana
ljubav kad smo disali na glas

немам намеру да увредим ни њега, ни некога ко воли да га слуша, само... Будимо реални-почасни грађанин због?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia 


Учи од великог суседа!!!
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.