Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta ste bili(ili jeste) u srednjoj skoli?  (Pročitano 16906 puta)
05. Nov 2011, 20:41:56
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
Browser
Chrome 15.0.874.106
Dobih inspiraciju gledajuci ovu seriju

Freaks and Geeks

Sad, kod nas podela nje toliko instancana(sportisti, cirlidersice, streberi i tako to) ali je definitivno ima(kul ekipa, pusaci, napucane ribe, metalci itd.).

Ja bio mix sportiste(igrao bas aktivno basket) i strebera i bio pripadnik "Alkos" klana(mnogo smo pili jedno vreme  Smile ).
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
jedan o tri najveca ludaka u cijelom nastavnom centru...racunajuci i "profesore" Smile
ne zna se ni dan danas ko je od nas trojice bio najveca budala...
jer su nas rastavili...u tri razlicita centraa tj grada... Smile
jer je jedan centar ili grad ...ipak bio premali za sve trojicu... Smile

sportom sam se aktivno bavio do unazad par godina...
aktivno sam i cugao..do unazad nekoliko mejseci...
streber nikad nisam bio...nisam ni mogao...ne zbog sebe..jer u toj mojoj skoli bubanje ne postoji...
sve si morao da opipas rukama i naucis da radis s tim rukama...od price nema puno vajde..u mojoj struci..
mAada sam dosta toga morao i da naucim napamet...i to i sad nakon nekih 13 -15 godina...
znam od reci do reci..napamet... Smile

inace fina tema...vratila mi je neka sjecanja na te dane.... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21
Zastava Belgrade
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
LG GT540
 Smile super!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 985
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
kod mene je bila bas kaubojska skola gde je svaki dan dozalila policija 5 hiljada muskaraca 100 devojaka skola se sup ili skola umno poremecih ako se ne snjadjes ima da budes maltretiran ili tucen ja sam se snasao evo pola mojih drugova koji su isli sa mnom su u zatvori ili su narkosi ili su pod zemljom uvati te neko ludilo i budes faca ali sve je kratkog daha inace strebera nije bilo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 5530
Zastava Novi Sad - Petrovaradin
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.52
mob
Sony xperia tipo
Ја сам била дух!  Smile

Кад уђем у учионицу пола сата након почетка часа, професорица пита: "Зашто нисте рекли да Ивана није ту?", а сви се само гледају и као: "Па, нисмо ни приметили..."

И, професори су ме ретко кад прозивали на часу, увек сам седела негде назад или са стране и игнорисала све и свакога око себе.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Apple iPhone SE 2020
geek.... uvek.. outsider.. uvek...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Glavata majmunčina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
kod mene je bila bas kaubojska skola gde je svaki dan dozalila policija 5 hiljada muskaraca 100 devojaka skola se sup ili skola umno poremecih ako se ne snjadjes ima da budes maltretiran ili tucen ja sam se snasao evo pola mojih drugova koji su isli sa mnom su u zatvori ili su narkosi ili su pod zemljom uvati te neko ludilo i budes faca ali sve je kratkog daha inace strebera nije bilo

'ajde sad sve iz pocetka samo sa znakovima interpunkcije  Smile

-------------------------------------

bio sam ološ a i sad sam to isto  Smile
IP sačuvana
social share
Udri gudru na veselje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Ericsson jeste
peder sam bio
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 22256
Zastava Winterfell
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
SonyEricsson HGPORI
profesor
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
Не знам ни сам, берштре једино онако са сигурношћу могу да кажем да нисам а ово остало мање више, прве две године сам био још у баскеташкој фази онда сам то баталио, алкохолисање мање-више одавно само сада је онако много јачи интензитет, не пушим нити било ко из одељења пуши, у школи тешко ко може да нам се супротстави у  било ком спорту, и у прангијању доминирамо, баш онако кул екипица нас 7-8 из одељења сличне навике,онако и навијачки смо мало истриповани па пре неки дан на одбојци школа водили и неко навијање, бацали ролне, правили срања,  са професорима се чешће свађам некако сам мало темпераментнији и онда знам често лепо да се закачим са било који професором, не знам видећемо како ће се завршити још ова и следећа година, па тек онда могу да сумирам утиске колико сам луд био.
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.