Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Šta nas može naučiti serija " Seks i grad"?  (Pročitano 14715 puta)
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
SonyEricsson W800i
Ja mrzim tu seriju jer je pro-konzumerizam i sto je barem u Americi imala veliki uticaj na zensku populaciju, ne znam kakva je situacija u Srbiji, ali ovo kopiranje Zapada ima da dovede Srbiju do kompletne propasti.  Naravno nije samo ova serija razlog, ali je jedan od razloga, zasto je sve otislo u pic;; materinu sa omladinom.  Ovo je pocelo odavno, u 90 im se osecalo jako, 2000 je pocelo da izlazi do veceg izrazaja, a sada, sada je haos.
Da je samo Sex and the City jedna serija koja promovise gluposti, imamo celu zapadnjacku kulturu tome da zahvalimo.  Pogledajte samo stanje na Srpskoj muzickoj sceni, to je sve ili les do lesa ili plagijat do plagijata a i oba u isto vreme.  Devojke u Srbiji kako i u Americi furaju ajde da se kvarcujemo pa da izgledamo ko curka iz rerne, ili da drkamo botox u facu, bulju a verovatno uskoro i plastiku u vaginu, to je postalo nesto normalno.  Nasi takozvani samoproklamovani reperi koji toliko mrze zapad jedva cekaju da koriste iste fore, tipa ajde sad da dovedemo deset "kucaka" "drolja" "kurvi" u spot i da se pravimo face, mi smo sada kao bolji od toga.  Da masemo rukama kao da smo mutavi jer tamo neke chamuge iz jamuge to rade i onda se posle pitamo zasto su zene kakve jesu. (Nip/Tuck je jedna od takvih serija nizeg moralnog karaktera) Sto je najgore, mnogo zena prihvata te reci kao komplimente.  I priznajem, slusam nesto domaceg Repa ali vise zbog ili nostalgije ili neki put zbog reci, ali sto se tice poruka, to mozemo da zaboravimo.

Ajd svi da budemo veliki junaci ko Arkan, Legija ne znam tamo neki Mladic, Karadzic ili Cica Draza.  I da budemo Srpske majke tipa Karleusa, Ceca i ostali skart muzicke scene.  Ako je neko zgadjen svemu tome, evo ja sam.  Em sto moram da slusam i da izlazim na kraj sa unazadjenim muskarcima/zenama ovde, em sto je i Srbija okupana time. Ne znam, mozda je bolje da se moje reci ne uzimaju kakve jesu, jer mozda sam licemer u nekim stvarima i paradox u drugim, ali mislim da je ostalo toliko u meni da uvidim koliko mi se povraca od toga.

Ljakse mnogo rese, mnaz~
Svaka ti ka' u Njegosa!
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.106
mob
Apple iPhone SE 2020
Iako je sama serija shit... predstavlja dobru platformu za dalji razvoj...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 55
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.106
mob
Nokia 
Mene je ucilo vreme a ne neka serija  Smile ali..obozavam da gledam sex i grad.. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Da je zenski uticaj u danashnjem drushtvu veci nego u bilo koje drugo vreme u istoriji.
iluzija  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 15.0.874.106
Iako je sama serija shit... predstavlja dobru platformu za dalji razvoj...
Razvoj cega? Mentalne retardacije?  Doduse jesu pravili filmove  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.106
mob
Apple iPhone SE 2020
Stavova sta zelis, a sta ne zelis da budes...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 15.0.874.106
Stavova sta zelis, a sta ne zelis da budes...
To onda razumem  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
Top 10 Samantha Jones Quotes

1. Fuck me badly once, shame on you. Fuck me badly twice, shame on me.

2. Could you shave or something? Blowing you is like getting my teeth flossed.

3. I love the stock market: a room full of screaming, sweaty men, all trying to get it up.

4. I will not be judged by you or society. I will wear whatever and blow whomever I want as long as I can breathe and kneel!

5. The bad news is you’re fired. The good news is now I can fuck you.

6. Who knows? He’s a man. You could lay your pussy on a table right in front of one and still not know what he’s thinking.

7. The good ones screw you, the bad ones screw you, and the rest don’t know how to screw you.

8. Money is power. Sex is power. Therefore, getting money for sex is simply an exchange of power.

9. If we could perpetually do blowjobs to every guy on earth, we would own the world…and at the same time have our hands free.

10. You men have no idea what we’re dealing with down there. Teeth placement, and jaw stress, and suction, and gag reflex, and all the while bobbing up and down, moaning and trying to breathe through our noses. Easy? Honey, they don’t call it a job for nothing.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
SonyEricsson W800i
Top 10 Samantha Jones Quotes

4. I will not be judged by you or society. I will wear whatever and blow whomever I want as long as I can breathe and kneel!

Fak jea!  Smile
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.106
Citat
7. The good ones screw you, the bad ones screw you, and the rest don’t know how to screw you.
Zaista inspirativno i nesto cemu treba da teze mladje generacije.  Smile Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.