Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 13:43:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Brijanje  (Pročitano 11809 puta)
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 769
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
imam i ja jedno pitanje imam 14 godina i onako vec imam bradu i kod vrata i kod zulufa.pre par meseci je bila samo kod zulufa a sad skorz na vratu svuda je ujednacena.pitanje da li je to rano za pocetak rasta brade? izmedju ostalog u pocetku mi je bilo zanimljivo da se brijem ali sad vise i nervira. a kod mene je problem sto mi je boja koze dosta bela a boja dlake crna. 

Ne znam da li je rano , takav si po prirodi , ali ja recimo imam 17 godina i dlake mi rastu samo ispod zulufa ( prilicno malo ) , na bradi malo i naravno brkovi.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
imam i ja jedno pitanje imam 14 godina i onako vec imam bradu i kod vrata i kod zulufa.pre par meseci je bila samo kod zulufa a sad skorz na vratu svuda je ujednacena.pitanje da li je to rano za pocetak rasta brade? izmedju ostalog u pocetku mi je bilo zanimljivo da se brijem ali sad vise i nervira. a kod mene je problem sto mi je boja koze dosta bela a boja dlake crna. 
pa nista zvace te brko
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
nije ni cudo sto danasnji muskarci od dvadeset i dve godine izgledaju kao oni od 35...godina.. Smile
kad vam brada raste sa 14 godina... Smile
to sto je tebi naraslo nije brada to su dlake..i to ne trebas brijati...svejedno nemkoze narast i nit je ko sem tebe vidi... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
mob
Motorola 
imam i ja jedno pitanje imam 14 godina i onako vec imam bradu i kod vrata i kod zulufa.pre par meseci je bila samo kod zulufa a sad skorz na vratu svuda je ujednacena.pitanje da li je to rano za pocetak rasta brade? izmedju ostalog u pocetku mi je bilo zanimljivo da se brijem ali sad vise i nervira. a kod mene je problem sto mi je boja koze dosta bela a boja dlake crna. 

Nije rano,kod mene je krenulo i ranije.To ti je prvi udar,koji posle popusti.Odloži brijanje žiletom (ako možeš) i u prvo vreme nekim električnim trimerom (ne električnim brijačem) za šišanje samo trimuj (radi ujednačavanja) na dužinu od 1-2-3 mm (kako više voliš).Nakon toga dobro operi hladnom vodom da se pore lica skupe.
Ako koristiš after-šejvove,izbegavaj one sa mnogo alkohola+pantenola (od njih će brada samo postati čekinjavija).
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.202

obrijem tamo gdje mi ne rastu dlake (region ispod oka) da li ce mi onda tamo rasti brada kasnije?



 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile



Meni je ovo dosta pomoglo. Ti si 8. razred jel ?  Smile Tad sam otprilike i ja poceo najbitnije stvari su ti da se pre brijanja umijes HLADNOM vodom , da se posle brijanja umijes HLADNOM vodom i da namazes celu facu aftershavom koji ces razmazati od dlanove.
bolje je pre brijanja vrucom vodom,da bi ti se brada opustila...dosta je lakse brijanje,i ne cupa te toliko...
@Mareshamy pa i jeste rano a i nije...ja sam npr poceo da se brijam u 8.razredu,i sad proklinjem dan kada sam poceo..zanimljivo je u pocetku ali vec posle 5-6god dosadi Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 454
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.106
Slobodno brij svuda gde ti rastu dlake, nista se nece dogoditi, a i da brijes tamo gde ne rastu, sigurno se nece pojaviti zbog toga, pitaj bilo kog cosavca.
Danas sve mozes da naucis preko youtube-a, pa i da dr***s, ko ne zna!
Inace pre brijanja ide topla voda, pa i pranje sapunom za lice, ko ima vremena, sto duze da se umiva, da dlaka omeksa, a nakon brijanja, ide hladna.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
Nokia zvrr
Pet koraka do savršenog brijanja

NAJBOLJI SAVETI ZA LAKO BRIJANJE
Korak PRVI

Uvek se brijte nakon tuširanja. Dlaka je tada mekša, pore kože lica se otvaraju i brijač klizi ne iritirajući kožu.

Korak DRUGI

Koristite proizvode za brijanje, kao i proizvode za pre i posle brijanja koji ne sadrže alkohol. Na taj način ćete izbeći iritacije kože i sve druge propratne komplikacije nakon brijanja.

Korak TREĆI

Koristite čist i oštar žilet. Dobar žilet će vam uštedeti na vremenu i na muci. Uložite u kvalitetnu opremu. Nećete zažaliti.

Korak ČETVRTI

Pravilno brijanje je važno. Brijte se kratkim potezima, uvek u pravcu rasta dlake, nikad suprotno. Ovo je važno jer na taj način smanjujete mogućnost urastanja dlaka i pojavu bubuljica.

Korak PETI

Umijte se hladnom vodom. Nakon brijanja uvek se umivajte hladnom vodom, jer će vam ona zatvoriti pore kože lice i time sprečiti moguću infekciju.

A sada ono zbog čega smo i započeli temu. Da bi brijanje bilo savršeno, prethodnih pet koraka su važni, ali presudan je ovaj poslednji. Sve je u dodiru, a ona ga ima… UŽIVAJTE!





M@AN!MAGAZIN
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 65
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
kako briati vrat
uvjek ga iskrvarim cak i sa novim ziletom
a prije brijanja obicno perem lice 2 puta sa sapunom inace drugacije ne ide
briem se od 6 razreda-najveca greska
proubat cu taj trik mlaka-hladna voda
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 225
Zastava Amuru
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.78
A ja recimo imam problem sa dlakama u nosu.Prvo sam pokušao da iščupam ali debeli mi prsti pa ne mogu da gurnem dovoljno.Posle sam ukrao mami neku pincetu i islo je kako treba,ali je bilo veoma bolno.Onda sam pokušao da žmurim i da čupam,ali sam se uštipnuo za nos.I sad se bojim više da ponovo čupam dlake iz nosa,a verujte mi,nimalo mi nije prijatno jer su baš porasle.Sličan problem imam i sa dlakama iz ušiju jer mi smeta da čujem šta ljudi pričaju.Kad se kupam sve se sapunica nakupi u nosu i u ušima i stvarno mi predstavlja problem.Peče,znate.Šta da radim?Da li da probam sa salonom za depilaciju?
IP sačuvana
social share
Hey you!Don't tell me there's no hope at all. Together we stand,divided we fall.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


I am the real Megatron, that asshole is an imposer

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 624
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.79
mob
Motorola raspala
A ja recimo imam problem sa dlakama u nosu.Prvo sam pokušao da iščupam ali debeli mi prsti pa ne mogu da gurnem dovoljno.Posle sam ukrao mami neku pincetu i islo je kako treba,ali je bilo veoma bolno.Onda sam pokušao da žmurim i da čupam,ali sam se uštipnuo za nos.I sad se bojim više da ponovo čupam dlake iz nosa,a verujte mi,nimalo mi nije prijatno jer su baš porasle.Sličan problem imam i sa dlakama iz ušiju jer mi smeta da čujem šta ljudi pričaju.Kad se kupam sve se sapunica nakupi u nosu i u ušima i stvarno mi predstavlja problem.Peče,znate.Šta da radim?Da li da probam sa salonom za depilaciju?
Makazice za nokte? Nek ti neko pomogne oko usiju jer se ne vide dobro u ogledalu, a u nos mozes sam da ih turis. Jednom rukom iskrivis nos na jednu stranu jer dalcice budu pristupacnije za seckanje, ako treba prstom ih izvuci da vire sto duze iz nosa, drugom sastrizes sve. Onda iskrivis na drugu stranu i ponovis. Ako je potrebno, pazljivo gurni makazice unutar nosa, al ne  duboko (oko 5mm) i seckaj tamo gde si prstom osetio da ti rastu dlacice. Izduvaj nos posle, da se ne udahnes slucajno neku zaostalu dlacicu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 13:43:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.