Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 44
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: In the land of blood and honey (U zemlji krvi i meda)  (Pročitano 88184 puta)
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.25
mob
HTC Smart
Anđelinin film pun laži

Kontroverzni film Anđeline Džoli “U zemlji krvi i meda”, u kojem se navodi da je u proteklom ratu ubijeno 300.000 Bošnjaka i silovano čak 50.000 Bošnjakinja, klasični je primer američke antisrpske propagande, ocenjeno je u Srpskoj.

Uočeno je da film pun lažnih, neverifikovanih i nepotvrđenih podataka o broju ubijenih i silovanih žena u građanskom ratu u BiH.

Posle svega, uglavnom se svi drže cifre od oko 90.000 žrtava svih naroda, ali je u Anđelininom filmu cifra utrostručena i prikazuje žrtve samo jednog naroda - bošnjačkog.

Na početku filma se Ajla, Bošnjakinja, sprema za sastanak sa srpskim policajcem. U sledećoj sceni oni plešu u sarajevskom noćnom klubu, kada eksplodira bomba koja prekida mir u multietničkom gradu. Bombu su, naravno, postavili Srbi. Sledeća scena pokazuje žene koje odvode u autobus koji ih vozi u srpski logor, gde su silovane!

Srpski policajac baca jednu od žena na haubu automobila, skida joj pantalone i siluje je. Policajac grabi Ajlu kako bi i nju silovao, ali ga zaustavlja Danijel, srpski oficir, koji je štiti od silovanja i preti govoreći da nju niko ne sme da dotakne. Ajla preživljava tako što je zaključana u sobi u kojoj spava samo sa Danijelom.

Na kraju, Danijel ubija Ajlu pucajući joj u glavu. Potom Danijel pada na kolena pred policijom Ujedinjenih nacija i ponavlja nekoliko puta: “Ja sam ratni zločinac! Ja sam ratni zločinac”!

Šef Tima RS za istraživanje ratnih zločina i traženje nestalih Staša Košarac kaže za “Novosti” da su podaci u ovom filmu neviđene laži!

Anđelina arogantno odbacuje priču o stvarnom “sarajevskom Romeu i Juliji”, ljudima koji su ubijeni snajperom 19. maja 1993. Reč je o Bošku Brkiću, Srbinu, i Admiri Ismić, Bošnjakinji. Oboje su ubijeni pri prelasku mosta Vrbanja, kada su pokušali da pobegnu iz muslimanskog dela Sarajeva u srpski deo grada.

Film će narednog meseca stići u bioskope u BiH, Hrvatskoj i Srbiji.

Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
Citat
Na kraju, Danijel ubija Ajlu pucajući joj u glavu. Potom Danijel pada na kolena pred policijom Ujedinjenih nacija i ponavlja nekoliko puta: “Ja sam ratni zločinac! Ja sam ratni zločinac”!

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
Vec sam rekla da je Anndjelina kretencina.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Sendo 
Vec sam rekla da je Anndjelina kretencina.

Nego kako, išla je tamo po Bosni, slušajući samo jednu stranu (nesrećne) priče jedne zemlje. Samo je narod u Hrvatskoj, Bosni stradao, samo su oni žrtve, Srbija nije izgubila ni jednog čoveka, ženu, dete. Uz sve to prva verzija scenarija koji je napisala nije bio ovakav, nego gomila Bošnjakinja je protestvovala na radnju filma, pa je bilo ili to, ili snimanje u susednoj Mađarskoj (koja je em skuplja, em nema autentične lokacije). Meni je samo ružno što se gomila naših glumaca prijavilo da radi na filmu koji može da bude interesantan samo neobaveštenom čoveku, detetu do 12 godina ili mentalno zaostaloj osobi. Fala bogu, uvek se nađe neko ko ode na Wikipediju ili drugi izvor, pa lepo pročita šta, kako i gde.

Ne kažem da smo bili cvećke u tom ratu i ne kažem da je samo jedna strana išla po zemlji i pravila s***a, dok je druga bila samo defanzivna i trpela gubitke, ali je sramotno kada se tako predstavlja.

Čak je i Roger Ebert ukazao da je film nerealan i da prosečan Amerikanac nije hajao za time šta se događa osim serviranih informacija CNN-a. Filmu je dao 2.5/4 zvezde što je po meni previše, mada opet, čovek je gledao film kao film, a ne kao gomilu glupih činjenica pretočenih u patetiku i želju da se napravi novi Johnny got his Gun.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
Samsung XYZ1004
Kad sam video da je ona gejcina Jevtic onako masturbirao na film i poznanstvo sa Andjom i Bredom, odma sam znao da ce film biti ovakav...samo pogledas koji su glumci sa nase strane ucestvovali i odma ti je jasno koliko je sati
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.60
mob
Nokia 
Citat
ona gejcina Jevti
Sta on tu glumi kao nekog vojnika???? Smile   Necu gledati film sigurno...
Sit sam vise tih filmova o ratovima u Jugoslaviji,a narocito mi se dize kosa na glavi kada ih Ameri snime... Smile
Ova Andjelina bolje da je popusila Bredov kurac nego sto je uzela filmove da snima na tu temu.
« Poslednja izmena: 17. Jan 2012, 18:34:44 od Cane Mafija »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Film je toliko iritantan, tj motiv samog filma, da sam pokušala sam da otvorim temu u vezi toga.
Negde sam pročitala da je Andjelinin otac pohadjao nekakvu katoličku školu pod imenom nekog poznatog ustaškog zločinca, tako da se nije za čuditi njenoj mržnji prema Srbima.
A o ostalima neću ni da komentarišem jer šta sve čovek (glumac, gradjanin) može da uradi zbog komercijalne vrednosti a da pljune na sve ostale vrednosti sebe i svog naroda....strašno!
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Sendo 
Negde sam pročitala da je Andjelinin otac pohadjao nekakvu katoličku školu pod imenom nekog poznatog ustaškog zločinca, tako da se nije za čuditi njenoj mržnji prema Srbima.

Pohađao je Školu Alojzija Viktora Stepinaca, ratnog zločinca, i nasilnog prekrstitelja Srba tokom drugog svetskog rata. Ali opet, sumnjam da je to imalo veze sa ovim filmom. Anđa je jednostavno dolazila samo u Bosnu, slušala samo Bošnjakinje, njihova kukanja i plakanja, i na osnovu tih kukanja snimila film. Uz sve to, te iste su sprečile snimanje dokle god scenario nije prepravljen po njihovim ukusima, a da to nije urađeno, film bi premašio planiran budžet.

Edit: I naravno, pošto smo mi Srbi, koji ovoj i sličnima, ne umemo da kažemo "Marš, mamu ti j***m onu nad****u i bezobraznu", jer se plašimo da će nam to zapadne vlasti uzeti kao neku pobunu, i oduzeti nam bilo kakvu nadu da dobijemo (izgubljeno) Kosovo i Republiku Srpsku nazad, mi ćemo ćutati kao p***e kakve jesmo, dajući za pravo svakoj rasnoj Američkoj droljetini da sa nama briše dupe posle s***a. Samo toliko.
« Poslednja izmena: 17. Jan 2012, 20:17:26 od BlizzardJakkal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
Negde sam pročitala da je Andjelinin otac pohadjao nekakvu katoličku školu pod imenom nekog poznatog ustaškog zločinca, tako da se nije za čuditi njenoj mržnji prema Srbima.

Pohađao je Školu Alojzija Viktora Stepinaca, ratnog zločinca, i nasilnog prekrstitelja Srba tokom drugog svetskog rata. Ali opet, sumnjam da je to imalo veze sa ovim filmom. Anđa je jednostavno dolazila samo u Bosnu, slušala samo Bošnjakinje, njihova kukanja i plakanja, i na osnovu tih kukanja snimila film. Uz sve to, te iste su sprečile snimanje dokle god scenario nije prepravljen po njihovim ukusima, a da to nije urađeno, film bi premašio planiran budžet.

Edit: I naravno, pošto smo mi Srbi, koji ovoj i sličnima, ne umemo da kažemo "Marš, mamu ti j***m onu nad****u i bezobraznu", jer se plašimo da će nam to zapadne vlasti uzeti kao neku pobunu, i oduzeti nam bilo kakvu nadu da dobijemo (izgubljeno) Kosovo i Republiku Srpsku nazad, mi ćemo ćutati kao p***e kakve jesmo, dajući za pravo svakoj rasnoj Američkoj droljetini da sa nama briše dupe posle s***a. Samo toliko.


Samo gledam ove nase pizde koje joj se slihtaju vec mesecima, glumci jaka muda. Da sam ja nekim slucajem bila na tom snimanju ja bi joj se mile majke. Mislite da ne bih? A posebno bi ispljuvala Djuricka i onog retardiranog kretena...kako li se vec zvase...Jebem im mater svima izdajnicku.
Nema tu gluma, profesionalizam i ostala sranja- njih treba da je sramota.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
SonyEricsson W800i
Govnari.
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 44
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.