Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:16:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: I....ko je TITO ?  (Pročitano 22322 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 824
Zastava Zanzibar
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.117
mob
Nokia 701
Sigurno nije bio bravar. Covjek koji govori tecno par jezika, svira klavir, itd. ne moze biti bravar.  Smile
Uglavnom, po meni, jedna negativna licnosti.
IP sačuvana
social share
Treat her like a queen, fuck her like a slut!
--------------------------------------------------------------------------------------------------
"Зашто не бит' обичан, вољет' мале ствари, зашто свако мора бити главни?..."
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Нико није бескористан. Свако може послужити бар као лош примјер.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
"За Партизан ништа није готово. Партизанов рекорд није не знам колико побеђених утакмица, него 13 узастопних титула."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1017
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 27.0
mob
Samsung GALXY S3
Tito, Tito to smo svi mi
I mama, i tata, i ja i ti.
Tito je naša sloboda
I tajna što nikom se ne oda.

Tito, to je hrabrost u ratu
Tito je briga o bratu.
Tito je život koji živim
Tito je sve čemu se divim.

Tito se rodio, naš narod vodio
Tito je zemlju oslobodio.
I zato Tito, to smo svi
mama, tata, ja i ti.
Tito, Tito to smo svi mi!

Trideset godina poslije još je uvijek znam. E to je bilo ispiranje mozga. Banjalučki kandidat  Smile
« Poslednja izmena: 02. Mar 2014, 17:13:07 od startreker »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Sigurno nije bio bravar. Covjek koji govori tecno par jezika, svira klavir, itd. ne moze biti bravar.  Smile
Uglavnom, po meni, jedna negativna licnosti.

Imas i danas bravare po Srbiji koji pricaju Engleski i sviraju neki instrument, nista neobicno  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1017
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
mob
Samsung GALXY S3
Ma kod nas uvijek bravari, šloseri, konobari tresli državom. Gdje zabasa poštena inteligencija? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Ma kod nas uvijek bravari, šloseri, konobari tresli državom. Gdje zabasa poštena inteligencija? Smile

Trenutno je grobar  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2137
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 27.0
mob
SonyEricsson 
Ma kod nas uvijek bravari, šloseri, konobari tresli državom. Gdje zabasa poštena inteligencija? Smile

Trenutno je grobar  Smile
s tim što on uopšte ne govori engleski...a i srpski samo tu i tamo Smiley
IP sačuvana
social share
If electricity comes from electrons, does morality come from morons?
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Pa dobro, sada drzava nije toliki medjunarodni faktor pa mu znanje jezika nije ni toliko bitno  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1017
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 27.0
mob
Samsung GALXY S3
Ma kod nas uvijek bravari, šloseri, konobari tresli državom. Gdje zabasa poštena inteligencija? Smile

Trenutno je grobar  Smile
s tim što on uopšte ne govori engleski...a i srpski samo tu i tamo Smiley

Sve je to pošteni proletarijat a inteligencija  Smile  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 34.0.1847.131
Стиже нас Титова клетва?!

Контроверзни писац Дејан Лучић у својој новој књизи открива, између осталог, да су тајне службе снимиле Брозове последње речи...


Краљица Елизабета га је угостила - краљевски

Ових дана, не само међу онима које интересује езотерија, огромну пажњу изазвала је књига "Титова клетва", која је штампана као други том књиге "Теорија завере" култног писца и истраживача Дејана Лучића, који се, како сам каже, дружи у својој усамљености само са "ексцентристима" који се баве окултним наукама и наравно - шпијунажом...
Користећи наше старо другарство, проналазим га у његовој кући ван Београда да бих му поставила питање - зашто се књига зове "Титова клетва"?

Дејан Лучић, окружен гомилом докумената и видео записа на којима су исповести обавештајаца, признаје ми како је дошао до текста клетве...

- Пре извесног времена нестало је дете једне моје рођаке која се бави политиком и блиска је хијерархијски председнику Србије. Пуштена је прича да се дете удавило у Сави, али чамац у коме је био са једном одраслом особом није био преврнут, а мотор је био подигнут... Потрага је била дуготрајна и безуспешна...
Сумњао сам да је дете отето и да је живо. Кренуо сам у потрагу. Кад је живот у питању, човек је бескомпромисан. Разговарао сам са видовитима, прозорљивима, па и неким преварантима.

Занимљиво је да ми нико од њих није тражио новац. Дошао сам и до једног хоџе, који ме је саслушао и само рекао: "То је Титова клетва! Дете је живо...У питању је политичка уцена, оних који су били иза Тита..."

Озвучена соба

- Питао сам о чему је реч, а он ми је тихо, готово шапатом одговорио да ко год имитира Тита, умире пре времена или му деца нестају - каже Лучић. - Погледајте судбину Туђмана, Милошевића, Кире Глигорова, Алије Изетбеговића... То је и порука Томиславу Николићу да не имитира Тита... Хоџа ми је рекао да је Тито бацио две клетве - једну када је напуштао Ужичку републику, а другу на самртничкој постељи у болници у Љубљани...
То што се догодило, дело је неке опасне политичке организације која делује на Балкану. Затим је додао, да не сме више да говори, да се боји... Ко треба да сазна садржај клетве, даће му се...

- Покренуо сам све своје везе међу старим и младим обавештајцима - наставља Лучић. - Рекли су ми да је то упозорење Томиславу Николићу, да нешто уради или не уради што је започео Тито.. Киднаповано дете је - уцена, да се то може догодити и самом председнику... Да ли је то предаја Космета? Да ли је то клетва или завера? Можда је клетва само маска за дејство неке тајне организације?
Дејан Лучић, заваљен у фотељу, изнад које стоје укрштени мачеви и штит са грбом Сионског приората, прави паузу у свом казивању, да би потенцирао драматичност свог сазнања и онда додаје:

- Мој телефон није тајна, има га на фејсбуку, свако може да ми се јави... Једне вечери непознати глас ми је саопштио: "Чујем да тражите текст Титове клетве. Она је на архаичном бечком немачком језику. Ја сам то превео и на неки начин препевао. Да ли желите да је запишете? Текст је гласио овако: "По Југославији вам свако добро било, од сваког из света новце добијали, а цвеће и венце својој деци носили, док од мене сва зла заборавили ! Ватрено коло играли. Цигане добили, из авиона вам поклоне бацали, странци вам команде издавали, војску немали, док од мене сва зла заборавили, а у звезде ме ковали. Четрдесет година се сви јадом напијали и мене - призиивали!"

Све сам записао, рекао сам смирено и упитао да ли може да ми се представи...

- Није важно ко сам ја, већ да је Титова болничка соба била озвучена, снимало се све што је у бунилу причао, очекивало се да ће одредити наследника.... Покушајте да сазнате да ли клетва може да се скине, делује до 2020. године... Србију чека још мука... Веза се прекинула... Био сам у шоку, све је деловало као хорор филм...

Черчилове фрустрације

- Требало је да сазнам ко је стварно био Тито и колико је магије било уопште у комунизму - каже Лучић. - Сетио сам се комунистичких корачница, како оне делују на људе и подстичу их на дела и недела... Сећао сам се њихових заклетви, да ће убити и рођеног оца у име комунизма, што су неки и радили... Ослобођењем од Немаца, почела је окупација, а не слобода... Комунизам је магија која се базира на проливеној људској крви... Клетва је призивање демона да потпомогну Сатани, како би се нешто догодило... Најгора је клетва умирућег човека, а то је баш та Титова.... После његове смрти, све је кренуло низбрдо у Србији, Хрватској, Македонији, Босни, Црној Гори... Свака државица је добила реплику Тита.... Ако је анализирате, видећете да се све догодило по клетви и још ће се догађати... Тито је био обучени маг од стране језуита, који су га прихватили, васпитали и подигли. Доказано је да је он ванбрачни син аустријског цара Фрање Јосифа, рођен у Бечу 16. јуна 1892. године. По крштеници пронађеној у осмој бечкој општини Алферц, као мајка му је уписана Марија, а отац је - непознат, страна 606, редни број у књизи рођења 195. Отац је непознат, јер је врло познат (цар) а мајка је собарица на двору Хабзбурга... Броз је врло добро знао ко је!
- Језуити су га подигли, по налогу оца, а затим су га предали на усавршавање британској служби. Та служба контролише друге службе, које су наводно супротстављене... Тито је био више од агента од утицаја, био је стратешки агент, кога је преузео у одређеном тренутку сам председник владе Британије - Винстон Черчил.

По замисли овог доказаног србомрсца, Тито је требало да направи лажну комунистичку државу, која би била Тројански коњ у Стаљиновом табору, који се отргао контроли Лондона, ликвидирајући Лењина и Троцког...

Черчилова додатна фрустрација било је сазнање да је за новац, са његовом мајком спавао српски краљ Милан Обреновић, а да им се придружила и Черчилова тетка...

Раскалашност краља Милана имала је додатне последице по Србе и Србију... Магијски, Тито и Черчил су за верске празнике бомбардовали Србе и побили више људи него Немци... То су историјске чињенице, о којима се до сада мало говорило.

Масон високог ранга

- Броз је био ватиканско-британски агент, као и Анте Павелић, Миклош Хорти, Бенито Мусолини који су затим наметнути Немцима и Абверу - тврди Дејан Лучић - Тамо су их опет прихватили двоструки агенти као што су били Канарис и Гелен, који је био задужен за рад у Москви... Тита су усмерили према том циљу и он је тамо имао подрску Георги Димитрова и Берије, такође агената британске круне... Своју лојалност Москви, Тито је одглумио убијањем преко 800 комуниста у Шпанији, заједно са другим двоструким агентима, као што су били Влајко Беговић, Иван Стево Крајачић, Јосип Копинич, Борис Крајгер... Тајни циљ операције у Шпанији, било је убијање Стаљинових људи и стварање нове гарнитуре комуниста који ће бити одани Лондону и Берлину. Сви заробљени шпански борци су да би их пустили из немачких затвора потписали уговор о сарадњи са Абвером, то је једна од тајни коју откривам у књизи "Титова клетва".


Тито је био масон у више ложа? Има ли доказа?
- Зна се да је био члан нерегуларне ложе Либертас у Загребу од 1926... Занимљиво је ко је у њој све био! Др Миле Будак, који је направио онај чувени уговор о сарадњи усташа и комуниста, али и генерал Бејли, др Пук, Бенак пуковник Сабљак, потпуковник Душан Краљ, др Тот, све усташке перјанице... Касније је Тито примљен у Црвену масонерију током сусрета са својим политичким ментором Винстоном Черчилом у Напуљу 1944. године... Оно што ми је открио мој пријатељ Драган Малешевић Тапи је име те ложе, која се зове Џасперс, која окупља војну елиту САД. Симбол те ложе је - мајмун! Дан данас, за ту мистериозну ложу која утиче чак и на овај рат у Украјни, Тито је величина о којој се не дискутује...

Да ли је Тапи убијен у полицији за време пучиста, финансираних и вођених из ложе Џасперс, преко Сороша и МИ-6, то ћемо ускоро сазнати...

У својој књизи "Титова клетва", говорите и о магијској позадини стварања несвртане политике...

- Не, о томе ће бити више речи у наставку трилогије "Теорија завере", која ће изаћи на јесен под називом "Школа за убице"... Али, магија је заиста коришћена за стварање овог бајаги Титовог сна. Реч је наравно о замисли господе из чувеног Фабијанског друства, које даје директиве како ће се свет лагано трансформисати у "Глобални рајх". Када је решено да се укине колонијални систем пљачкања Африке и Азије и да се пређе на перфиднији - коришћењем агената од утицаја и финансијског пљачкања, уз коришћење исценираних ратова - било је потребно нешто што ће фасцинирати народне масе, да не пожеле да из раља капитализма побегну у загрљај - социјализма!
Позвали су већ брендираног Тита, који се наметнуо као борац против Стаљинове диктатуре у Лондон, где је он краљевски допловио луксузном јахтом Галеб.Уз све почасти примљен је код краљице Елизабете, која је врх Ројал трибунала, који уз њу чине Ротшилди и Рокфелери... Задатак који је добио није био лак, требао је све лидере новоослобођених колонија, не баш послушне и поуздане Африканце и Азијате да убеди да крену алтернативним, трећим путем, наводно ни на Исток, нити на Запад, већ самостално - несврстано у "светлију" будућност...
Оно што се не зна, а то је да је британска масонерија већ припремила терен, па је све те лидере примила у своје чланство, довела више пута у Велику ложу у Лондону, где су се они сусрели са војводама блиским Круни. Тито је током посете Лондону добио скупоцене масонске прстенове са дијамантима, наравно магисјки програмираним, које је требао током свог крстарења и сусрета да подели лидерима који ће га следити путем несврстане политике. То је и урадио...

Да ли озбиљно мислите то што тврдите?

- Злато и дијаманти су најлакши за програмирање, Тито их је предавао имајући на шакама беле рукавице, а они који су их добијали су их стављали на прст... Програмирање накита је стара техника и користи се од Вавилона, њом се постиже послушност. Сетите се да се накит увек даје кад цар посећује цара или краља. Ко има вештијег мага, он побеђује. Подсећам вас да је Тито црвени Хабзбург, син цара Фрање Јосифа, а њихова империја Аустроугарска је настала не ратовима, већ женидбама и удајама, при чему су дељени магијски испрограмиране бурме. О томе има доказа.

Каква је магија штитила Тита од Стаљинових атентатора и од оних које су спроводили прави комунисти, информбировци, већином Срби из Црне Горе?

- Највећа Титова магија била је то што је успео да натера Србе, којима је највише зла нанео, побио је сву интелектуалну елиту - да га обожавају, затим да му слепо служе српски полицајци, као што је Ранковић а онда када је направио такав егрегор божанства, све је текло рутински... Британска кртица у врху Стаљинове тајне полиције Лаврентије Берија, који је требало да организује атентате на Броза, сам је преко својих веза обавештавао Лондон, а ови преко амбасаде Тита...

Да ли је Тито био челник Сионског приората?

- Јесте, он је по крви, по оцу Фрањи, потомак лозе Исуса Христоса, али су то и наши Немањићи, Бранковићи, Карађорђевићи... Сви они, почевси од Христоса припадају племену Вењамита, које је светло риђе са плавим очима. Чланови сионског приората су потомци Саре, Исусове ћерке коју је имао са Маријом Магдаленом.Упоредите Исуса и светог Саву, па ће вам све бити јасно. Личе као сви рођаци! Наравно Вењамити нису никави Јевреји, као ни племе Дан, које има јарко риђу косу, као Ирци али и многи Хазари, јер су неки из овог племена у једном трену историје тамо се склонили. Али, да вам не испричам све одједном...

Откуд Карађорђевићи у тој причи?

- Женидбом краља Александра са румунском принцезом Маријом, која је у сродству са британском круном, која је опет у сродству и са династијама у Русији, Немачкој, Италији, Шпанији, Грчкој...

И, за крај, Тита зову Црвени Хабзбург?

- Да, знају ко је он, држава није хтела да петља по његовом наслеђу у Аустрији, добио је неку банку и хотел од оца... Наравно, Тито није сахрањен у Београду, није чак ни у Ватикану, како сам мислио, већ у Бечу, на гробљу, Хабзбурговаца... И то ће се све разоткрити!


ПЛАМТЕЋА ЗВЕЗДА

Комунизам је саздан по принципима окултизма о којима тек сада сме да се говори.

Погледајмо прво, један од симбола - звезду петокраку, под којом се ратовало, али и под којом су чињени злочини против хришћана у Русији и Србији - тврди Лучић. - Петокрака је заправо пентаграм, магиски знак, који се користи, да би се учесник крвавог ритуала заштитио. Обратите пажњу да су комунисти имали црвену звезду, а Американци имају- белу!

Звезда је симбол племена Дан, које обожава као богињу звезду Даницу. Племе Дан се погрешно својата од Јевреја, као семитско што је будалаштина. Синови племена Дан су јарко риђи, жестоки борци, не много мудри. Препознаћете их међу Ирцима али и међу Хазарима, где су неки тамо залутали. Руси, када не желе да спомену реч Јеврејин, употребљавају као синоним појам СИНОВИ ПЛЕМЕНА ДАН!

Оно што бих волео да запамте наш читаоци, црвена пламтећа звезда је врло битан симбол у масонерији, али је она била на шапкама Титових официра, када су на најбестијалнији начин убијали православне свештенике широм некадашње Југославије. У СССР-у је у име комунизма убијено на стотине хиљада свештеника и калуђера, бацањем у буриће са кључајућим катраном, сечењем стомака и закуцавањем црева за дрво, па терањем човека да трчи око дрвета... Титова клетва бачена је на Српску православну цркву, од које не успева до данас да се очисти... Тито и Добрица Ћосиц су изабрали патријарха Германа, а УДБА је врбовала свештенике и калуђере, престрављене претходним злочинима комуниста...На крају да вас подсетим, да је комунизам смишљен у Лондону, од Фабијанског друства, а не у Москви. Да је чувена Октобарска револуција највећа операција британске тајне службе, одрађена преко стратешких агената Лењина и Троцког и да је за циљ имала уништавање руске царевине, али и физичко уништавање православног народа. Скор жртава комунизма је преко 20 милиона, кад томе додате и 27 милиона погинулих у рату против нациста, фашиста и хрватских усташа дођете до цифре од скоро 50 милиона... У Србији се не зна колико су комунисти Срба побили, али се процењује на неколико стотина хиљада и то пре свега домаћина и интелектуалаца...Ужасавајуће је да су међу убицама, као и међу убијенима, били чувени уметници, песници режисери.. Да је комунизам британски продукт, видећете по томе што су синови и ћерке партијаца добијале стипендије за студије на Западу, а не деца из националистичких породица. Затим, су та деца запошљавана у дипломатији и "Генексима", "Инексима" и слата на Запад. Распадом комунизма и СФРЈ, они су опљачкали та предузећа и вратили су се као тајкуни, који су пооткупљивали нашу привреду. Наравно, да су за тако нешто имали подршку онога ко влада финансијама света, а то је Ротшилд и његова десна рука Џерђ Сорош, заправо Шварц, нацистички сарадник!


novosti
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7787
Zastava
OS
Windows
Browser
Ucweb 2.0
Sve u svemu.
Čovek koji se toliko nakro para da je mogao da pravi aviončiće od njih. Možda je i zato sada država u ovakvom stanju. Iscrpeo je i uzeo sve što je moglo. Umro jedno 4 puta. Bio neobrazovani bravar. Mason. Radio za strane službe. Uništio ovu zemlju. I da, bio je taj tampon. Smile
IP sačuvana
social share
ГРОБАРИ ТРОШКА ИЗА СВАКОГ ЋОШКА
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:16:24
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.