Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 17:24:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Upozorenje!  (Pročitano 5248 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.202
mob
Apple iPhone SE 2020
Koliko vidim, ti si otvorio vise naloga: David_bg, Galiot_91, Marijana_92,  Галиоt, Dupli nalog i tako dalje...   Moguce je da je do tvoje lozinke dosao koristeci neki od email naloga koji nije imao dovoljno jaku lozinku ili si za sve koristio istu lozinku, posto su varijacija na temu... Smiley
« Poslednja izmena: 17. Okt 2011, 13:37:44 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Gledaj ovako ja jesam otvorio vecinu od tih naloga,i igrao na njima,ali ni u jednom trenutku nisam igrao na dva odjednom vec kad bih zavrsio sa igranjem na jednom nalogu otvorio bih drugi itd.,ali totalno je nevazno kako je on dosao do moje lozinke,sada je to sve pod kontrolom i on ne moze da udje ni na jedan nalog,poenta cele price jeste sta je decko uradio kada je uspeo da udje na jedan nalog,njegov cilj nije bio da on uzme meni moj nalog vec da druge prevari  da dobije i njihove sifre,mislim da je decko za to zasluzio ban.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Sta mi gledas profil? Ako ti trebam, javi se

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 496
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.202
sifra za duple naloge: 1234567 ili 12345, a korisnicko ime isto kao nick i cao Smiley
IP sačuvana
social share
Hvala svim mojim bivsim, jer da nije bilo njih, ne bih znao da postoje bolje...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.202
mob
Apple iPhone SE 2020
Iskustvo mi kaze da su koriscene jednostavne lozinke, tako da tu nema nikakve magije  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.51
Gledaj ovako ja jesam otvorio vecinu od tih naloga,i igrao na njima,ali ni u jednom trenutku nisam igrao na dva odjednom vec kad bih zavrsio sa igranjem na jednom nalogu otvorio bih drugi itd.,ali totalno je nevazno kako je on dosao do moje lozinke,sada je to sve pod kontrolom i on ne moze da udje ni na jedan nalog,poenta cele price jeste sta je decko uradio kada je uspeo da udje na jedan nalog,njegov cilj nije bio da on uzme meni moj nalog vec da druge prevari  da dobije i njihove sifre,mislim da je decko za to zasluzio ban.

Poenta je da ti koriscenjem vise naloga krsis pravilnik. Bolje je da pazljivije procitas isti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Znaci ovako ja sam mislio da je dozvoljeno napraviti novi nalog ukoliko prestajes da koristis stari,ocigledno sam pogresio,ako kazes da to nije u skladu sa pravilnikom,ali poistovecivanje ovoga sta sam ja uradio i sta je uradio Dzoni Strvin je u najmanju ruku smesno,ja sam se oglasio na ovoj temi samo sa namerom da bih upozorio ostale igrace sta moze da im se desi i sa zeljom da vi sprecite to.
Ja stvarno nemam zelju vise da se raspravljam i razvlacim ovde do besvesti tako da bi to bilo to od mene.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
mob
HTC Wildfire S
Poenta je da ko ima duple treba da ćuti, da ne optužuje drugog za tako nešto ili bilo šta drugo. Wink
Rešiš problem tako što promeniš šifru (i rešio si već, kažeš), gotova stvar. A opasnost vreba svima. Neka svi stave težu šifru. On možda jeste to bezobrazno iskoristio ali šta je prekršio, ko može odavde da zna da li su mi ti dao šifru ili ne.
Upozorenje je može se reći nepotrebno jer se to podrazumeva (staviti tešku šifru), kao što na ulici treba pogledati levo i desno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 225
Zastava Amuru
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.202
A zašto recimo nadležna cq organizacija ne sklopi ugovor sa nekom farmaceutskom kompanijom,dobije 30% popust na bromazepame u zamenu za reklamiranje i u znak dobre volje nedeljno šalje korisnicima po kutiju istog.Cenim da bismo svi bili mirni i odani igri i više nas ne bi pogadjale takve stvari i da je dosta više gledanja ovih narodnih umotvorina ''ko o čemu,.... o poštenju'.Sad svi ispadoše dobrice koje su to zbog boljitka nacije,a oglašavaju se samo kad njima nešto nije po volji.A u suštini,svi smo mi pomalo djavli i svi burgijamo i mutimo.
Bromazepam čini čuda.Razmislite!

P.S. Ako dodje do ikakvog ugovora,ja bih dve kutije nedeljno,ako može...
IP sačuvana
social share
Hey you!Don't tell me there's no hope at all. Together we stand,divided we fall.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 10.54
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Poenta je da ko ima duple treba da ćuti, da
ne optužuje drugog za tako nešto ili bilo šta
drugo.


Ne, to nije poenta... bar ne onoga sto sam ja napisala, a nikada mi se nije svidjalo slobodno tumacenje onoga sto napisem.

Poenta onoga sto sam napisala je da se iz mog iskusta sve svodi na lake lozinke, posebno kada neko ima vise naloga, pa ga mrzi da koristi razlicite.

Mi cemo pogledati ko, sta, kako, a vi ne nasedajte na fantasticne ponude... i cuvajte svoje podatke...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
mob
HTC Wildfire S
Nije bilo vezano za tvoj post Anea, više za Shonetov. Naravno jasna je poenta tvog posta, prelaka lozinka je najčešći problem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 17:24:43
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.