Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Šest pitanja koja bi vam muškarci rado postavili  (Pročitano 4066 puta)
12. Okt 2011, 13:27:19
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
Browser
Chrome 14.0.835.202
mob
Apple iPhone SE 2020
Šest pitanja koja bi vam muškarci rado postavili

Datum objave:
12.10.2011 12:04
Autor: tportal.hr

Želite li znati koja pitanja oko žena muče muškarce, a koja vam oni sami nikada izravno neće postaviti? Uvid u muški um javno je objavio popularni američki bloger Marcus Osborne poznatiji pod imenom Straight Male Friend
Žene su vrlo često frustrirane zbog muškaraca, ali vrijedi i obrnuta situacija. Naime, bloger Marcus Osborne koji se bavi pitanjima muško-ženskih odnosa kaže da muškarcima nikako nisu jasne neke stvari vezane uz žene. Usto, Marcus je i javno napravio popis pitanja koja muškarci žele postaviti ženama, ali neće jer si ne žele umanjiti muškost. Evo tajanstvenih pitanja:

1.   Zašto je ženama romantičan muškarac koji kao lik iz filmova progoni ženu, trči za njom, stalno joj šalje cvijeće, pjeva joj pod prozorom, ulijeće na njezino radno mjesto i stalno joj je negdje blizu? Zar takvo ponašanje ne zahtjeva sudsku zabranu približavanja?
2.   Je li udvaranje još uvijek važno ženama? Zašto je važno? Znači li to da se i žene trebaju udvarati muškarcima? I zove li se to još uvijek udvaranje?
3.   Kojeg partnera žene manje žele – onoga koji zarađuje manje od nje ili onoga koji je niži od nje?
4.   Zašto žene uvijek žele razgovarati? I zašto razgovor uvijek započinju riječima: Dragi, moramo razgovarati?
5.   Zašto žene uvijek govore da žele biti s dragim i normalnim muškarcem sa smislom za humor, a u stvarnosti uvijek biraju loše dečke koji se grozno ponašaju prema njima?
6.   Zašto žene polude kada im muškaraca na pitanje: O čemu razmišljaš? odgovori: 'Ni o čemu'? Istina je da zaista ne misle ni na što.

Ako želite svome muškarcu odgovoriti na neka od ovih pitanja, sjednite s njim i suptilno započnite razgovor. Tko zna kamo će vas odvesti otvorena komunikacija…

Izvor: Tportal
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23

3.   Kojeg partnera žene manje žele – onoga koji zarađuje manje od nje ili onoga koji je niži od nje?


ahahahahaha...

ova moja je visa od mene 5 cm i ima skoro duplo vecu platu od mene. cak ima i hebeni sluzbeni auto.

a dobro izgleda da se razumemo... Smile

da skratim, jos jedno bs istrazivanje koji dotice valjda samo muskarce sa malim i prosecnim kitama (a i njih ako su pri cistoj svijesti i zdravoj pameti).

Za mene kuratog... sky is the limit! Smile
« Poslednja izmena: 12. Okt 2011, 15:36:17 od 1deki »
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.202
mob
Nokia 

3.   Kojeg partnera žene manje žele – onoga koji zarađuje manje od nje ili onoga koji je niži od nje?


ahahahahaha...

ova moja je visa od mene 5 cm i ima skoro duplo vecu platu od mene. cak ima i hebeni sluzbeni auto.

a dobro izgleda da se razumemo... Smile

da skratim, jos jedno bs istrazivanje koji dotice valjda samo muskarce sa malim i prosecnim kitama (a i njih ako su pri cistoj svijesti i zdravoj pameti).

Za nas kurate... sky is the limit! Smile



ahahahahahahahaha u kakvoj si ti zabludi ... Smile Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
U vez' cega?
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.202
mob
Nokia 
Ocigledno toga da ti je kuratost sve sto je dovoljno.
Naravno da ne ulazim u to da li si kurat ili ne...uopste me ne zanima. Samo ...ako mislis, a mislis, da ti je kuratost dovoljna - nije.
I to dosadi. Eventually   Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
to sam dod'o iz zajebancije, iskreno - jebe mi se za druge u tom kontekstu. evo izmenicu iskaz..

moj fokus je bio na citirano. nek mi vrli naucnik objasni onda moj slucaj?

ocigledno ja imam da ponudim beskonacno mnogo (van telesine i para), to je jedino logicno objasnjenje jel da?  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.202
mob
Nokia 
Naravno.To je jedino logicno objasnjenje. Zasto da se ubedjujemo kad si ti vec ubedjen. Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
I am what I am!
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
Ja ne zelim ni da postavljam ova pitanja a kamoli da dobijem odgovore na njih.  Smile Pa aman, svode se na generalizacije i klisee.  Smile

Mada na ovo znam odgovor.

Citat
3.   Kojeg partnera žene manje žele – onoga koji zarađuje manje od nje ili onoga koji je niži od nje?
Nizeg, posto je statisticki vrlo mali broj parova gde je zena vislja od muskarca(po nekom istrazivanju jedan par u mozda 700). Doduse, ne znam statistiku koji je odnos u zaradi, ali verujem da je veci broj od ovoga.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
da li deki ima da ponudi beskonacno mnogo or not - ocigledno da ima nesto da ponudi

svaka krpa nadje zakrpu  Smile  Smile

nikad se nisam lozila na "kamioni, avioni" a danas, kada sam malo porasla, shvatam u punom znacenju kako ti "kamioni, avioni" zaista i nisu bitni

mislim, da ne bude da sad nesto s..., bitno je da muskarac radi ali za dzambo-dzetovima zaista nema potrebe  Smile

nekako mi se cini da je zena slobodnija kada ima svoj kes i namirene potrebe u toj sferi da trazi ono sto joj je stvarno potrebno u drugoj strani i da ne trpi nikakva s.... od te iste osobe  Smile

« Poslednja izmena: 15. Okt 2011, 11:11:51 od krouli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.