Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 ... 15 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dino Merlin u Beogradu .. pljuni i zapevaj  (Pročitano 32426 puta)
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.106
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Jel ovo vece sa Ivanom Ivanovicem?  Smile

IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Vid'o sam po štapu

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 467
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Jel ovo vece sa Ivanom Ivanovicem?  Smile



Pa na tebi je izbor. Smile
Ja ti  ne bi preporučio. Jedan je mali, drugi ne zna da peva, a još je manji....nema se tu šta vidjeti....etc Smile Smile
 Smile
« Poslednja izmena: 11. Nov 2011, 08:34:28 od Manzarek »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
Qtek 小米


СНП НАШИ
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Jel ovo vece sa Ivanom Ivanovicem?  Smile



Pa na tebi je izbor. Smile
Ja ti  ne bi preporučio. Jedan je mali, drugi ne zna da peva, a još je manji....nema se tu šta vidjeti....etc Smile Smile
 Smile



 Smile
Hvala na savetu, jos uvek mogu da prepoznam Male i Velike  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.120
mob
Nokia krntija
Dino Merlin iz Srbije iznosi milion evra

- Dino Merlin bi iz Srbije mogao da iznese milion evra, jer kada se uzme u obzir zarada u „Areni“ (njegov honorar za jedan koncert je, kako se spekuliše, 300.000 evra!), kao i na prodatom piću i eventualno novac koji dobije od sponzora, a kada poplaća sve troškove, navedena suma mu je osigurana - tvrdi dobro obavešten izvor blizak bosanskom pevaču i dodaje da je Merlin uštedeo na čemu god je mogao.

- Nastupe Dina Merlina organizuje njegov menadžer Asim Kraljić, koji je otvorio firmu u Srbiji, a koju će najverovatnije zatvoriti po završetku koncerata. To se radi jer izvođači ne žele da dele zaradu sa domaćim promoterima i organizatorima. Važno je samo da firma bude u Srbiji, tako da je Dino uštedeo na organizaciji - ističe dobro obavešten izvor, koji nastavlja da nabraja sve ono što bi bošnjački muzičar mogao manje ili uopšte da ne plati.

- Poznato je da Dino nije zalepio nijedan plakat, što je za svaku pohvalu, nije mu ni bio potreban i tu je definitivno uštedeo, jer nije morao da unajmi marketinšku agenciju. Ono što nije poznato je da strani izvođači državi Srbiji za nastup plaćaju znatno manji porez. Naravno, svaki izvođač plaća porez na cenu prodate karte, plaća „Sokoju“ i Crvenom krstu, i to sve u iznosu od oko devet procenata po ulaznici. Potom, svaki izvođač, strani ili domaći, plaća procenat obezbeđenju i organizaciji i tu izgubi oko 40 posto. Međutim, domaći izvođač od ukupne zarade plaća 47 posto državi, dok strani samo 12 procenata i 20 prilikom iznošenja novca iz države. Tako da starani izvođači svakako plaćaju manji porez; naravno, i strani i domaći plaćaju isti PDV - tvrdi dobro obavešten izvor, a o zaradi i mogućnosti da se organizaciju tri koncerta razgovarali smo sa najpoznatijim srpskim menadžerima Ganetom Pecikozom i Rakom Marićem.

- Ja zaista ne radim koncert Dina Merlina i ne znam ko organizuje. Međutim, moguće je da to rade njegovi ljudi. Nije prvi put da menadžment stranog izvođača, što Dino realno i jeste, otvori firmu u Srbiji i organizuje koncert. Oni posle zatvore firmu i to je to. A naš je problem što ne postoje sindikati niti udruženja koja štite menadžere i organizatore u Srbiji - tvrdi Gane Pecikoza za „Alo!“ i dodaje da je realna mogućnost da bosanski izvođač iznese milion evra iz Srbije.

- Moguće je da je uštedeo na plakatima, ali uzmite u obzir da dugo nije nastupao u Srbiji, pri tom mi smo veoma jugonostalgični, a on je izvanredan umetnik. Dino je to zaslužio i ako je našao način da zaradi u našoj zemlji legalno, to je u redu - tvrdi za „Alo!“ Pecikoza, dok je njegov kolega Raka Marić nešto skeptičniji kada je reč o Merlinovoj zaradi:

- Ne znam da li Merlin može da zaradi tu sumu, ali ukoliko njegov tim radi koncert, mislim da će im biti veoma teško. Koncert u „Areni“ mora da radi neko ko poznaje teren. Nije isto organizovati koncert u Beogradu ili u Sarajevu. Takođe, javnost mora znati ko je organizator koncerta, pa šta ako se čovek, ne daj bože, razboli i otkaže koncerte, ko će vratiti pare ljudima? Mora se znati i iz bezbednosnih razloga. I tačno je da strani izvođači u Srbiji plaćaju manji porez od domaćih - otkrio je Marić.
 
Koncert organizuje firma osnovana u avgustu!

U prilog informaciji da je menadžment Dina Merlina otvorio firmu za organizaciju koncerata u Srbiji govori i činjenica da se menadžer ovog muzičara Asim Kraljić jedva setio imena preduzeća sa kojim posluje.
- Pa ne mogu tačno sada da se setim, u vožnji sam. To možete zvanično da saznate. Čini mi se da se zove „Digi medija promoušn“. Iz Beograda su - konačno je otkrio menadžer Dina Merlina. Međutim, u pokušaju da pronađemo zvanični sajt ove firme, nismo uspeli, a sve one koje smo našli pod tim nazivom tvrdili su da oni ne organizuju taj koncert. Kada smo konačno došli do imena izvesne Dade, koja je na čelu ove firme za organizaciju koncerta, za „Alo!“ je izjavila da firma postoji pet godina.

- Naravno da nema nikakvih malverzacija i uredno smo potpisali ugovor sa „Arenom“. Naša firma „Digi medija prodakšn“ postoji već pet godina, a možete nas naći i na internetu. Možete poslati pitanja i na i-mejl Petra Milidragovića - izjavila je Dada. Posle pretrage na internetu, ovu firmu nismo pronašli. Na sajtu Agencije za privredne registre saznali smo da je pomenuti Petar Milidragović direktor firme „Digi medija prodakšn“, koja je otvorena 2. avgusta 2011. godine, otprilike u isto vreme kada je Dino Merlin zakazao prvi koncert u Beogradu.


Izvor: Alo
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.120
Ladno pomeriše derbi zbog ovoga Smile
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Vid'o sam po štapu

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 467
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Jel ovo vece sa Ivanom Ivanovicem?  Smile



Pa na tebi je izbor. Smile
Ja ti  ne bi preporučio. Jedan je mali, drugi ne zna da peva, a još je manji....nema se tu šta vidjeti....etc Smile Smile
 Smile



 Smile
Hvala na savetu, jos uvek mogu da prepoznam Male i Velike  Smile Smile Smile

Ma znam ja da ti to znaš (daj bože što duže da znaš  Smile), nego hoću da nekako apelujem na tebe da tu  ne proveravaš Smile  Smile Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 15 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.